Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestowali przeciwko nienawiści i przemocy
~~Brunatnoszary Przetacznik niezalogowany
22 stycznia 2019r. o 15:38
~~Ciemnobłękitna Jeżyna napisał(a): Z całym szacunkiem dla śp Adamowicza, ale czy opłakiwalibyście go gdyby nie był znanym opozycyjnym politykiem? Czy jak zabito Pis-owskiego działacza w Łodzi to też tak płakaliście na ryneczku?
Wielu ludzi ze środowiska dziś lansującego się na tej tragedii jeszcze do niedawna mieli ubaw z "jaki prezydent taki zamach" (o Kaczyńskim), z kaczki po smoleńsku, z krwawej marry, zimnego lecha.
Wasz GURU od" róbta co chceta" tak wam wyprał mózgi, że działacie już totalnie bezrefleksyjnie (jak przystało na masę).
I żeby była jasność - Nigdy nie głosowałem na Pis i na Kaczyńskiego, zatem nie piszę tego z pozycji politycznej opozycji.



Trafione w punkt !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 stycznia 2019r. o 17:14
w punkt? gdzie?
trafieniem w pis a właściwie w tych którym się przymilają jest dzisiaj kilka złożonych zażaleń do i na prokuraturę w sprawie ''aktów zgonu''
trafieniem w punkt jest przygotowywane kolejne zawiadomienie przez prezydenta Nowej Soli który ma być ''następny''

a prawdziwym trafieniem i to już w pis jest to jak ich radny wznosi toasty za to by byli ''kolejni Adamowicze''
co wy na to omiegi,bazyle i kallie ?
co napiszecie?...że prezesina już ich ''ukarał? '' wyrzuceniem z partii?
gdzie teraz jest zbyniowa prokuratura?
gdzie teraz komentarze w jacusiowej ''tubie''?
no ..proszę o komentarz ...

tylko bez ''nienawiści '' hahahahaha

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Przetacznik niezalogowany
22 stycznia 2019r. o 21:19
falco, nie wtrącaj się jak dorośli rozmawiają !!
Jak chcesz się włączyć do dyskusji i ustosunkować to odpowiedz na pytania :
1- Kto zorganizował tą imprezę masową w Bolesławcu ?
2- Kto odpowiadał za zabezpieczenie imprezy ?
3- Kto wydał zezwolenia ?
4- Czy służby i ochrona były na miejscu zgodnie z wymogami o imprezach masowych ?
5- kto zorganizował WOŚP w Polsce i nie zapewnił bezpieczeństwa w imprez masowych ?
6- Czy każda prywatna fundacja lub drożyna sportowa jest tak pobłażliwie traktowana przy organizacji imprezy masowej jak WOŚP ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Przetacznik niezalogowany
22 stycznia 2019r. o 21:32
falco,- podobno wygrałeś kasting na osobę, która szerzy mowę nienawiści w sieci na portalu bolec. info . Jak się czujesz w roli zwycięzcy plebiscytu ? Jesteś dumny, że choć raz w życiu wygrałeś ? :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Przetacznik niezalogowany
22 stycznia 2019r. o 21:39
~~Brunatnoszary Przetacznik napisał(a): falco,- podobno wygrałeś kasting na osobę, która szerzy mowę nienawiści w sieci na portalu bolec. info . Jak się czujesz w roli zwycięzcy plebiscytu ? Jesteś dumny, że choć raz w życiu wygrałeś ? :-)


dyskusja na ten temat : https://www.bolec.info/index.php?op=forum&forum=9&act=showtopic&topic=114863&strona=3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 stycznia 2019r. o 16:48
falco napisał(a): w punkt? gdzie?
trafieniem w pis a właściwie w tych którym się przymilają jest dzisiaj kilka złożonych zażaleń do i na prokuraturę w sprawie ''aktów zgonu''
trafieniem w punkt jest przygotowywane kolejne zawiadomienie przez prezydenta Nowej Soli który ma być ''następny''

a prawdziwym trafieniem i to już w pis jest to jak ich radny wznosi toasty za to by byli ''kolejni Adamowicze''
co wy na to omiegi,bazyle i kallie ?
co napiszecie?...że prezesina już ich ''ukarał? '' wyrzuceniem z partii?
gdzie teraz jest zbyniowa prokuratura?
gdzie teraz komentarze w jacusiowej ''tubie''?
no ..proszę o komentarz ...

tylko bez ''nienawiści '' hahahahaha

Mam pytanie.
Wyobraź sobie, że właśnie odbywają się wybory do sejmu i Twój głos będzie decydujący, Na kogo zagłosujesz, by "żyło się lepiej"?
PIS to samo zło, jak wiele razy zauważyłeś, więc jaka opcja przywróci "normalność" w Polsce?
PS.
Nigdy nie głosowałem i nie będę głosował na PIS...


Dopisane 23.01.2019r. o godz. 16:48:

qwax_ napisał(a):
falco napisał(a): w punkt? gdzie?
trafieniem w pis a właściwie w tych którym się przymilają jest dzisiaj kilka złożonych zażaleń do i na prokuraturę w sprawie ''aktów zgonu''
trafieniem w punkt jest przygotowywane kolejne zawiadomienie przez prezydenta Nowej Soli który ma być ''następny''

a prawdziwym trafieniem i to już w pis jest to jak ich radny wznosi toasty za to by byli ''kolejni Adamowicze''
co wy na to omiegi,bazyle i kallie ?
co napiszecie?...że prezesina już ich ''ukarał? '' wyrzuceniem z partii?
gdzie teraz jest zbyniowa prokuratura?
gdzie teraz komentarze w jacusiowej ''tubie''?
no ..proszę o komentarz ...

tylko bez ''nienawiści '' hahahahaha

Mam pytanie.
Wyobraź sobie, że właśnie odbywają się wybory do sejmu i Twój głos będzie decydujący, Na kogo zagłosujesz, by "żyło się lepiej"?
PIS to samo zło, jak wiele razy zauważyłeś, więc jaka opcja przywróci "normalność" w Polsce?
PS.
Nigdy nie głosowałem i nie będę głosował na PIS...

Rozumiem, że pytanie zbyt banalne jak na Ciebie?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
23 stycznia 2019r. o 16:53
nic podobnego ...ty też jesteś z tych co to wszystkich będziesz przekonywał ze ja nie mam nic więcej do roboty jak tu siedzieć ''od rana do nocy''?

ja wróciłem właśnie z pracy ,zjadłem sobie spokojnie obiadek i zaraz kawka ...
ale przy niej nie ma problemu bym o tym co piszesz i ja napisał ...
więc luzik qwax...''czerkirizi'';)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Acidantera niezalogowany
23 stycznia 2019r. o 17:16
A oto jaka mowa miłości i tolerancji panowała nim nastały czasy nienawiści:

Pan "Bolek", laureat Pokojowej Nagrody Nobla tak uczy miłości:


Pan Maciej ma poniej - TU-POLEW wspaniały aktor i przyjaciel Pana Owsiaka


A na koniec niezwykła lekcja mowy miłości w wykonaniu mas dziś opłakujących śp Pana Adamowicza

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.