Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Brutalne morderstwo na Kilińskiego
~Szarobiała Dąbrówka niezalogowany
22 lutego 2019r. o 8:37
Psychol na krzesło z nim elektryczne niech się usmaży.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Stalowoniebieski Miskant niezalogowany
22 lutego 2019r. o 8:47
Za szybko by zdechł na tym krześle już niedługo wiosna obciąć jaja wsadzić w mrowisko niech poczuje co to ból skoro tak lubi zadawać go kobietą i dzieciom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
22 lutego 2019r. o 8:54
Narkotyki... tyle w temacie. Młodzi ludzie, nie ruszajcie tego gówna...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnoczarny Rumianek niezalogowany
22 lutego 2019r. o 8:56
No właśnie, jak zwykle dochodziło do awantur, wszyscy wiedzieli, sąsiedzi słyszeli ale nikt nic nie zrobił żeby to ukrócić. A ja się pytam gdzie jest MOPS, gdzie kuratorzy sądowi od czego są te cholerne instytucje. Czy tylko od wypłacania zasiłków? Kiedyś poszedłem zgłosić do MOPSU że w konkretnej rodzinie (chodzi o zupełnie inną rodzinę niż ta której dotyczy opisana tragedia) dochodzi do przemocy, to Pani mi powiedziała że nie mają podstaw do interwencji bo rodzina nie korzysta z zasiłków. Poszedłem do kuratorów sądowych, to usłyszałem że rodzina jest pod opieką kuratora, który wpada raz na jakiś czas na kilka minut zapytać co słychać. Normalnie ręce opadają, a potem dziwić się że dochodzi do tragedii jak wyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowawy Zaślaz niezalogowany
22 lutego 2019r. o 8:58
Jak juz trafi pod cele to się nim zająć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopiwna Dabecja niezalogowany
22 lutego 2019r. o 9:03
Co się dzieje w tym małym miasteczku!? Kolejne morderstwo w tak krótkim czasie.
Gdzie są lokalne instytucje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocista Dalia niezalogowany
22 lutego 2019r. o 9:07
Jestem w szoku. Masakra jakaś :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Modra Laurowiśnia niezalogowany
22 lutego 2019r. o 9:12
Gościu ewidentnie odleciał i za to co zrobił kara powinna być najsurowsza...lecz ta kobieta... tak kończą szony! Facet nie wytrzymał:( tylko dlaczego biedne dziecko musiało też ucierpiec przez pato rodziców :(((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza