Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Program pobytu prezydenta Dudy w Bolesławcu
2161
#fobiak nieaktywny
28 lutego 2019r. o 18:24
bedzie fajnie emem przyjedzie porzadnie dlon uscisnac, maja wspolne korzenie, sacz i krakow
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobłękitny Żywotnik niezalogowany
28 lutego 2019r. o 18:25
Yyyy??? Pytanko. A kto to jest ten Duda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Jesion niezalogowany
28 lutego 2019r. o 19:40
~Mahoniowa Perowskia napisał(a): Tak bez mszy?


Bo jest Prezydentem wszystkich Polaków, tych bez mszy też.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny Bambus niezalogowany
28 lutego 2019r. o 19:58
~~Ziemistoszary Jesion napisał(a):
~Mahoniowa Perowskia napisał(a): Tak bez mszy?


Bo jest Prezydentem wszystkich Polaków, tych bez mszy też.


o nie,nie....moim nie jest...nie glosowalem na niego...
i cale szczescie, bo tylko wstyd przynosi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowy Miskant niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:06
ten pan na zdjęciu po lewej :) jak sam kiedyś wspominał "nie da się być prezydentem wszystkich Polaków" a ja czerpiąc z pana prezydenta, iż ten uczy się ciągle...nawet jak samolotem leci lub autem jedzie, nauczyłem się, że moim nigdy nie był i nie będzie...

sędziowie źli bo podobno komuś dokuczają a księża to kurfa dobrzy jak grzebią w czyichś majtkach ???

maliniak i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawy Kasztanowiec niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:17
~~Ciemnobursztynowy Miskant napisał(a): ten pan na zdjęciu po lewej :) jak sam kiedyś wspominał "nie da się być prezydentem wszystkich Polaków" a ja czerpiąc z pana prezydenta, iż ten uczy się ciągle...nawet jak samolotem leci lub autem jedzie, nauczyłem się, że moim nigdy nie był i nie będzie...

sędziowie źli bo podobno komuś dokuczają a księża to kurfa dobrzy jak grzebią w czyichś majtkach ???

maliniak i tyle.

Człowieku nie ubliżaj Maliniakowi .Dla tego człowieka nie znajdziesz odpowiednika po Polsku. Nawet buraka żal ponizac bo to warzywo tyle dobrego robi wspierając w chorobach nowotworowych.Dla mnie on nie istnieje i tego się trzymajmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Scewola niezalogowany
28 lutego 2019r. o 20:55
Czytając te wpisy odnoszę wrażenie , piszą zwolennicy p. Schetyny i tych Klownów z "Koalicji Europejskiej" (ha ha ha ), żal Wam d...ę ściska , bo mamy wreszcie Prezydenta, a nie jak do tej pory ( szkoda gadać.....)
Myślę, że pierwsi stoicie po finansowe programy uchwalone przez obecnie rządzących.
Wstydźcie się - a feeee!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowa Alstremeria niezalogowany
28 lutego 2019r. o 21:02
Dudeł - spiepszaj dziadu z "mojego osiedla" ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza