Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Akcja SMOG na powiatowych drogach
~Ciemnopopielaty Mikołajek niezalogowany
5 marca 2019r. o 12:07
Nie lepiej palących śmieciami albo NIEUMIEJĘTNIE palących węglem kontrolować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Firletka niezalogowany
5 marca 2019r. o 13:40
Poprzewracało sie w główkach od tej ekologi !!!A auta palą dalej 10 litrów tak samo jak przed 30-stu laty! ,Z taka technologią i techniką.Suszarki do włosów nadal pobierają 200Wat ,pralki ,lodówki .Dlaczego nie można dla siebie założyć elektrowni fotowoltaicznej? Każą sprzedawać do sieci za ułamek ceny,a kupować po cenie kilkadziesiąt razy większej??Samochody elektryczne?? śmiechu warte .... ile trzeba zużyć energi , chemikaliów . metali ciężkich do ich produkcji?A utylizacja ich po zużyciu. Idziemy nie ta drogą... moi drodzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielona Kolczurka niezalogowany
5 marca 2019r. o 15:07
Ta propaganda,te akcje są po to by biedni ludzie zaczęli kupować auta na benzynę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kalinowykardynalski Żółwik niezalogowany
5 marca 2019r. o 16:28
Jaki dowód jak nikt już z dowodem nie jeździ od kiedy nie ma takiego obowiązku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Popielaty Głąbigroszek niezalogowany
5 marca 2019r. o 21:15
a policja to lotna stacja diagnostyczna? wiec po co jest coroczny przeglad techniczny, jak i tak wspanialy pan milicjant "stwierdzi" nie majac o tym pojecia? ...żal.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Godecja niezalogowany
6 marca 2019r. o 6:44
popieram ten pogląd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwona Hutujnia niezalogowany
6 marca 2019r. o 8:49
Ja w tym roku robię przegląd na policji przy okazji zdziele któregoś w papę to na pewno dostanę pieczątkę na trzy lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwkowy Goździk niezalogowany
6 marca 2019r. o 19:13
~Jaskrawoczerwona Hutujnia napisał(a): Ja w tym roku robię przegląd na policji przy okazji zdziele któregoś w papę to na pewno dostanę pieczątkę na trzy lata


ja tez musze na komende jechac bo mi chyba tlumik suka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza