Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maciej Małkowski: Nie bijemy piany
~~Brunatnoszary Złotlin niezalogowany
20 marca 2019r. o 10:40
~~Kobaltowa Piwonia napisał(a): Czekam na rozwiązanie problemu wykupu mieszkania komunalnego w którym mieszkam blisko 40 lat z 90% bonifikatą. Kibicuje Małkowskiemu.
Oby ten projekt uchwały nie podzielił losu projektu wykupu dzierżawy wieczystej-radni Romana byli przeciw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
20 marca 2019r. o 11:37
~~Piwny Rumianek napisał(a): Małkowski popełnił duży bład w kampanii że tylko sie reklamowal na Bolcu. Nie dotarł do mieszkańców Boleslawca przez stronę istotne i kablówkę. Jak widać z dokumentów wszystkie media były opłacane przez urząd miasta więc Małkowski zrobił błąd bo reklamował się tylko na Bolcu który czytają głównie ludzie ze wsi. Fatalny błąd który miał odwzorowanie w wynikach. Małkowski miał słaby sztab bo ktoś powinien mu doradzić lepiej.


Powtarzasz się. jesli ktoś obraża, poniża (nie chodzi o krytykę) i ignoruje, a potem jest zdziwiony że ktoś się tam nie promuje, no to coś nie halllo. Są pewne zasady.
Wywiad ok, robić swoje Macieju. Co do kablówki to mieliśmy tu niusa ile UM wydał w 2018 roku na promocję wiadomo kogo - ćwierć bańki!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
20 marca 2019r. o 12:13
Kablówka to telewizja Romana!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oberżynowa Bylica niezalogowany
20 marca 2019r. o 14:27
Nie jest porażką sytuacja w której człowiek się podnosi i idzie dalej. M. Małkowski jest coraz bardziej doświadczony i silniejszy, zahartowany. Powodzenia, bo musi być ktoś kto się nie boi tego układu i mu nie słodzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
20 marca 2019r. o 15:16
~~Różowawy Pustynnik napisał(a): nie bijemy piany..hahaha a to dobre;) troche rozrywki mi Pan Kazimierz zafundował..nie zamierzonej


a ja widze "nie byłem pijany".....to chyba alkoholizm...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oberżynowa Bylica niezalogowany
20 marca 2019r. o 15:58
Nie narzekasz a piszczysz :) Ogarnij się Kris, nie jesteś mu do niczego potrzebny. Nie przecena się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Laurowiśnia niezalogowany
20 marca 2019r. o 16:05
~~Srebrnobiały Ubiorek napisał(a): Kablówka to telewizja Romana!
To Białoruś TV.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognistorudy Pomidor niezalogowany
20 marca 2019r. o 17:20
~~Piwny Rumianek napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka napisał(a):

Powtarzasz się. jesli ktoś obraża, poniża (nie chodzi o krytykę) i ignoruje, a potem jest zdziwiony że ktoś się tam nie promuje, no to coś nie halllo. Są pewne zasady.
Wywiad ok, robić swoje Macieju. Co do kablówki to mieliśmy tu niusa ile UM wydał w 2018 roku na promocję wiadomo kogo - ćwierć bańki!


Ale ja nigdzie nie słyszałem żeby istotne narzekały albo się dziwiły to tylko Ty insynuujesz. Moim zdaniem byli nawet zadowoleni ze Małkowskiego u nich nie było bo jakby zamówił to musieliby sprzedać reklamę żeby nie złamać prawa. Błąd Małkowskiego teraz już nie do odrobienia bo przegrał wybory.

MOZESZ KASOWAC TO MARCZEWSKI A JA BĘDĘ WKLEJAŁ W KÓŁKO



naprawde jestes taki maluczki, zeby sie do tego posunac? zwykla gnida jestes...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza