Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Strajk nauczycieli trwa
~~Czarnawy Pustynnik niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 19:11
~~Lilioworóżowy Ogórecznik napisał(a): Żenada x1000 nikt nikogo nie podpuszcza nie byłeś w wojsku, a widziałem ze nosisz moro bo masz kompleks żeby miec swoje EGO


Co autor miał na myśli... Mam wrażenie, że tego typu komentarze piszą albo jacyś frustraci, albo osoby, które ze szkołą miały wybitnie nie po drodze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 20:15
~Ceglana Aronia napisał(a): Jestę gimnazjalistom i bardzo się martwiem ze nie chodze do szkoly :(. Pogoda sie popsula a z galerii mnie wygonil ohroniasz. Walne piwo jescze i zorganizuje sobie z kolegami tajne nauczanie bo mam straszne parcie na wiedzę. ;)


jak ty jesteś gimnazjalistą to ja jestem Kopernik.Idz na to piwo co zafundowało 500+
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 20:36
Po obejrzeniu młodzieżowej akcji poparcia dla nauczycieli mam nadzieje ,że jutro w wielu miejscach w Polsce przyjdą do szkół a do egzaminow nie przystąpią. To by był dopiero protest .Oczywiście w Bolesławcu to nie może się udac-ale co tam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Pustynnik niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 21:04
~~Wiśniowy Ziarnopłon napisał(a): Po obejrzeniu młodzieżowej akcji poparcia dla nauczycieli mam nadzieje ,że jutro w wielu miejscach w Polsce przyjdą do szkół a do egzaminow nie przystąpią. To by był dopiero protest .Oczywiście w Bolesławcu to nie może się udac-ale co tam

To by była piękna odpowiedź na tę sytuację, w której się obecnie znaleźli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Świerk niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 21:44
~~Czarnawy Pustynnik napisał(a):
~~Wiśniowy Ziarnopłon napisał(a): Po obejrzeniu młodzieżowej akcji poparcia dla nauczycieli mam nadzieje ,że jutro w wielu miejscach w Polsce przyjdą do szkół a do egzaminow nie przystąpią. To by był dopiero protest .Oczywiście w Bolesławcu to nie może się udac-ale co tam

To by była piękna odpowiedź na tę sytuację, w której się obecnie znaleźli...

Opamiętajcie się.
Wiadomo jest scenariusz: "ulica i zagranica"
W ten scenariusz wpisuje się wezwanie p. Broniarza:
"Będziemy zwierali szeregi, żeby ta dobra zmiana trwała jak najkrócej".
Nauczyciele mają prawo czuć się niedowartościowani, ale w tym
scenariuszu są instrumentalnie wykorzystywani.
I jeszcze dzieci chcecie wyprowadzać na ulicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdest niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 21:53
Pocieszające : "Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie wydała 9 kwietnia prawnie wiążący i oficjalny komunikat: strajkujący nauczyciele nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia oraz być zmuszani do strajku - ustaliła Wirtualna Polska. Pieniądze za czas strajku nauczycielom się nie należą! Samorządy też nie mogą im płacić "

https://niezalezna.pl/266885-pieniadze-za-czas-strajku-nauczycielom-sie-nie-naleza-samorzady-tez-nie-moga-im-placic
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Ziarnopłon niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 21:54
Do swierka.Dzieci już dziś same wyszły na ulice .Pokazały ,że sa,że widzą ,że czują ,i chcą tak jak nauczyciele BYC ZAUWAŻENI. Moja wnuczka tez tam była ale w PIĄTEK odbyło się wielkie spotkanie MŁODZIEŻY w jej mieście NIE W BOLESŁAWCU.
NAPAWA MNIE DUMĄ TAKIE ZACHOWANIE CHOCIAZ DDZISIAJ TA WIADOMOSC DO MNIE DOPIERO DOTARŁA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Świerk niezalogowany
9 kwietnia 2019r. o 22:12
Same wyszły? Jesteś pewna?
A nauczyciele wcale nie chcą rozmawiać zmianach sytemu edukacji.
Żądają tylko podwyżki, a tak naprawdę pod pozorem podwyżki o 1000zł zostali wciągnięci do batalii politycznej. Być może nie zauważyli tego, ale przez POlityków ZNP są wykorzystywani instrumentalnie*
*instrumentalnie (jako kostka brukowa)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.