Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
SOR pomógł 2,5 letniemu dziecku
~Kobaltowy Kasztanowiec niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:00
Jakiś czas temu córka skręciła nogę w kostce. Zawiozłem ja na sor, została przyjęta niemal natychmiast, zdjęcie RTG bez zwłoki, pielęgniarki i lekarze byli mili, uspokoili dziecko i zajęli się nim. Okazało się że to tylko stłuczenie. Nazajutrz przyjęła nas Pani Babijczuk, bez kolejki pomimo tego że była bardzo długa. Znane jest podejście Pani Doktor do dzieci - wspaniałe! Teraz, po kilku latach, kiedy tak się na nich pluje, mam okazję odwdzięczyć się tym wpisem i jeszcze raz podziękować!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Ostróżka niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:13
W zeszłym roku w okresie letnim nasz synek(10miesiecy) przez moje niedopatrzenie wypadł z wózka i uderzył główka o chodnik. Gdy zawiezlismy go do naszego szpitala zostaliśmy szybko przyjęci i zbadani przez Pana doktora. Nic poważnego mu się nie stało ale dla pewności skierowali nas do szpitala w Legnicy na oddział chirurgii dziecięcej w celu dokladniejszego zbadania i zrobienia zdjęcia. Zostaliśmy dobrze potraktowani w naszym boleslawieckim szpitalu więc i ja mam o nich dobre zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiały Ubiorek niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:30
No to teraz samo dobro!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szara Forsycja niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:30
Miałam wypadek z 2.5 letnim synem. Zderzenie czołowe z murem podczas poślizgu auta. Brat przywiózł nas do szpitala o 10 . Akcja przyjęcia trwała ok.30 min ... po czym karetka zawiozla nas do Legnicy ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Porcelanowy Bodziszek niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:34
Witam. Mój 8 letni syn zderzył się z kolegą w szkole, wrócił ze szkoły i zaczął wymiotować. Odrazu zawiozlam go na SOR w Bolesławcu.Gdy byliśmy już na miejscu odrazu się nim zajęli, zbadali, zrobili zdjęcie, RTG nie wykazalo nic groźnego, ale zawiezli syna karetka na oddział chirurgii do Legnicy na obserwację. Jestem zadowolona z opieki lekarzy i pielęgniarek w Bolesławcu jak i w Legnicy. Syn jest cały i zdrowy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszara Lawenda niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:44
Prawda od stworzenia świata jest taka, że pomoc szpitalna w szpitalu państwowym nigdy nie była dochodowa bo tu się rachuneczków nie wystawia jak dla Billa Gatesa.
O jakości szpitala może świadczyć jego stan finansowy i jeżeli szpital ma długi to znaczy że niesie niedochodową pomoc a jeżeli nie ma długów to znaczy że nie pomaga za bardzo.
O jakości niech świadczy też kadra, jeżeli szpital jest dochodowy to lekarze sami tam walą drzwiami i oknami a jeżeli ordynator składa wypowiedzenie a lekarze nie garną się do pracy to o czym to świadczy?
Oczywiście długi może spłacić samorząd ale pewnie by już o tym trąbił przed każdymi wyborami a nie trąbi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Kobea niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:52
Bo prawda jest taka,że jak dziecko faktycznie jest z jakims powazniejszym urazem ,to nie ma problemu i z jakąs diagnostyka typu rentgen ,czy z zawiezieniem karetką na oddział chirurgii dzieciecej do Legnicy.
Ale jesli jest to jakis siniak ,czy inne niegroźne stłuczenie,to wiadomo,że nie będzie specjalnie karetka jechac.
A gdy ktoś będzie faktycznie potrzebował transportu ,to karetki nie bedzie ,bo pojechała z dzieckiem co ma siniaka na głowie i roszczeniowym rodzicem ,co to sie awanturuje ,bo nie chcą wysłac karetki z guzem na głowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
7 maja 2019r. o 12:55
No i widzicie jak szybko zostało to naprawione:) Jeszcze stary temat usunąć i będzie całkowicie ok :) Brawo redaktor....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza