Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Polskę ma w sercu
~~Złota Mahonia niezalogowany
21 maja 2019r. o 20:16
~~Czerwonobrązowa Surfinia napisał(a): nic nie zrobił przez swoje długie stażowanie parlamentarne dla Bolesławca...!!!a teraz euro zawrociło w głowie.Nie ma mojego głosu!!!!

Mówisz nic nie zrobił, to tylko dajesz świadectwo tego, że się swoim Bolesławcem nie interesujesz, bo zrobił wiele dla szpitala choć powiatowy to służy przed wszystkimi bolesławianom. A szpital to temat trudny a Rafał tematów trudnych się nie boi jest człowiekiem odważnym i myślę, że tą odwagę wykaże w PE pracując ciężko i wytrwale na pomyślność naszych bolesławieckich i polskich spraw a za realną prace należy się wysokie wynagrodzenie jeśli nawet jest w euro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Czarny niezalogowany
21 maja 2019r. o 20:33
Co oni tak na baczność stoją czyżby Kaczor przemawiał z plejbeku ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Mahonia niezalogowany
21 maja 2019r. o 22:36
~~Jasnoturkusowy Czarny napisał(a): Co oni tak na baczność stoją czyżby Kaczor przemawiał z plejbeku ?


Stali na baczność przed sprawą Polską tak jak patriotyzm nakazuje, bo śpiewali hymn z godnością i to a cappella bez playbacku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morski Koleus niezalogowany
22 maja 2019r. o 8:23
~~Jasnoturkusowy Czarny napisał(a): Co oni tak na baczność stoją czyżby Kaczor przemawiał z plejbeku ?

Jesli w swym poście myślisz o Jarosławie Kaczyńskim to proszę z szacunkiem ten sympatyczny Pan nie jest żadnym Kaczorem, tylko wybitnym politykiem i czas by wielu czerpało z niego wzór do swej politycznej pracy dla dobra Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiały Jaskier niezalogowany
22 maja 2019r. o 9:53
~~Morski Koleus napisał(a):
~~Jasnoturkusowy Czarny napisał(a): Co oni tak na baczność stoją czyżby Kaczor przemawiał z plejbeku ?

Jesli w swym poście myślisz o Jarosławie Kaczyńskim to proszę z szacunkiem ten sympatyczny Pan nie jest żadnym Kaczorem, tylko wybitnym politykiem i czas by wielu czerpało z niego wzór do swej politycznej pracy dla dobra Polski.


Kaczor to podły śmieć !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoceglasty Jastrzębiec niezalogowany
22 maja 2019r. o 10:31
~~Złota Mahonia napisał(a):
~~Czerwonobrązowa Surfinia napisał(a): nic nie zrobił przez swoje długie stażowanie parlamentarne dla Bolesławca...!!!a teraz euro zawrociło w głowie.Nie ma mojego głosu!!!!

Mówisz nic nie zrobił, to tylko dajesz świadectwo tego, że się swoim Bolesławcem nie interesujesz, bo zrobił wiele dla szpitala choć powiatowy to służy przed wszystkimi bolesławianom. A szpital to temat trudny a Rafał tematów trudnych się nie boi jest człowiekiem odważnym i myślę, że tą odwagę wykaże w PE pracując ciężko i wytrwale na pomyślność naszych bolesławieckich i polskich spraw a za realną prace należy się wysokie wynagrodzenie jeśli nawet jest w euro.


Nie zrobił nic,nie kiwnałem palcem..a teraz wozi się do Bolesławca po głosy! dajesz świadectwo pisania bajek jak Pis historii.temat słuzby zdrowia zpaprali..szpitale na potege sie zadłuzaja...taki jest real!!!! 1,2 mlg na TVPINFO wydaje rzad co na chemioterapie przeznacza to samo..o czym gościu mozna z Tobą podyskutować ..skoro zyjesz w innej rzeczywistości..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnopopielata Celozja niezalogowany
22 maja 2019r. o 10:48
"A szpital to temat trudny a Rafał tematów trudnych się nie boi jest człowiekiem odważnym " to na premiera go ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złota Mahonia niezalogowany
22 maja 2019r. o 18:29
~~Brunatnoceglasty Jastrzębiec napisał(a):
~~Złota Mahonia napisał(a):
~~Czerwonobrązowa Surfinia napisał(a): nic nie zrobił przez swoje długie stażowanie parlamentarne dla Bolesławca...!!!a teraz euro zawrociło w głowie.Nie ma mojego głosu!!!!

Mówisz nic nie zrobił, to tylko dajesz świadectwo tego, że się swoim Bolesławcem nie interesujesz, bo zrobił wiele dla szpitala choć powiatowy to służy przed wszystkimi bolesławianom. A szpital to temat trudny a Rafał tematów trudnych się nie boi jest człowiekiem odważnym i myślę, że tą odwagę wykaże w PE pracując ciężko i wytrwale na pomyślność naszych bolesławieckich i polskich spraw a za realną prace należy się wysokie wynagrodzenie jeśli nawet jest w euro.


Nie zrobił nic,nie kiwnałem palcem..a teraz wozi się do Bolesławca po głosy! dajesz świadectwo pisania bajek jak Pis historii.temat słuzby zdrowia zpaprali..szpitale na potege sie zadłuzaja...taki jest real!!!! 1,2 mlg na TVPINFO wydaje rzad co na chemioterapie przeznacza to samo..o czym gościu mozna z Tobą podyskutować ..skoro zyjesz w innej rzeczywistości..


Nie lękaj się, zapewniam Cię, że dobrze rozumiem rzeczywistość jaka mnie otacza i Rafał jest osobą wysoce pozytywną i pomocną w tej że rzeczywistości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.