Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
REKLAMA Praca w Goldbeck Comfort!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zmarł Andrzej Kuriata
~~Morska Facelia 24 maja 2019r. o 18:40
Odszedł mądry, dobry człowiek. Wielka szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Facelia 24 maja 2019r. o 18:41
Odszedł mądry, dobry człowiek. Wielka szkoda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Fortegilla 24 maja 2019r. o 18:42
To są kondolencje Urzędu Miasta i tam napisali że zmarł. I to trzeba uszanować. Inny portal teraz w swojej informacji nie wymienia nazwiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowa Fortegilla 24 maja 2019r. o 18:44
~~Oliwkowa Fortegilla napisał(a): To są kondolencje Urzędu Miasta i tam napisali że zmarł. I to trzeba uszanować. Inny portal teraz w swojej informacji nie wymienia nazwiska zmarłego i dał świeczkę zamiast zdjęcia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Szupin 24 maja 2019r. o 19:06
Oliwkowa, a Ty uważasz, że ludzie to jołopy i jeśli jeden portal w tej naszej metropolii da jedynie świeczkę, a UM i inny portal zamieszczą zdjęcie oraz podadzą imię i nazwisko, to nikt się nawet nie domyśli o kogo chodzi??? To,że UM nie potrafi dobrze sformułować informacji, nie oznacza, że portal informacyjny ma robić tak samo. Trzeba mieć wyczucie. A o lewakach musiałem Żółwiku, bo jeśli nie będzie się podkreślało, że tak, jak inny portal postępują lewaki, to w końcu ludzie uznają, że to norma. A tak nie jest i oby nigdy nie było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Barwinek 24 maja 2019r. o 19:21
~~Szaroczarny Szupin napisał(a): Marcinie, gdybyście mieli szacunek wobec p. Andrzeja i Jego Rodziny, dalibyście inny tytuł wiadomości. Ot, np. "Andrzej Kuriata nie żyje". Tytułując materiał inaczej, daliście "pokarm" hejterom szukającym w każdej informacji sensacji. Ale i tak w porównaniu z tym drugim bolesławieckim portalem to i tak szczyt elegancji. Bo podłym jest tak ostentacyjne podawanie przyczyny śmierci Człowieka, gdy z góry wiadomym jest, że większość czytających skojarzy Osobę i Jej Rodzinę. Lewaki mają jednak specyficzny rodzaj empatii i dlatego nie cierpię komuchów i ich wyznawców.


Co z tego, już konkurencja zrobiła swoje- podali szczegóły...imie i nazwisko było też...już nie ma, ale było...a co się będa rozdrabniać? Bolec przynajmniej nie wdawał się w szczegóły...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Burozielona Jeżyna 24 maja 2019r. o 22:18
Co na to Pani Marzena z biblioteki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonobrunatna Metasekwoja 25 maja 2019r. o 8:26
No cóż, jeden się rodzi, drugi umiera. Czy pracował w urzędzie czy w fabryce, to i tak go nie ominie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Zapraszamy