Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Rosnąca frustracja?
~~Złocisty Jaskier niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 21:56
Relich w wywiadzie podje ,że zarabia miesięcznie 6500,sześć i pół tys zł miesięcznie ,ja natomiast wszedłem na oświadczenia majątkowe które są dostępne na BIP Nowogrodziec i za rok 2017 wynagrodzenie za pracę 154,750,038 zł sto pięćdziesiąt cztery tysiące siedemset pięćdziesiąt zł 38 gr .Oszczędności w walucie polskiej 290 tys zł ,jeśli się mylę proszę mnie poprawić .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoszara Pelargonia niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 22:22
~~Krasna Miechunka napisał(a): -Ile ten "wywiad " kosztował ?
-dlaczego tak nagle bolec info jest miły dla burmistrza ?
- to przykre, że radni za siatki do piłek chcą wyrzucić burmistrza...

Pan burmistrz jest tak dobry i tak lubiany, tak szanuje gminnych przedsiębiorców , ludziom żyje się tanio i wygodnie, infrastruktura drogowa, kanalizacja i wodociągi pokończone .

Mam nadzieje, że obaj Panowie wyspowiadacie się z tego "spontanicznego wywiadu". Myślę, że jesteśmy świadkami upadku ostatniego na tym terenie w miarę niezależnego medium.

haha niezależne media - ciekawa sformułowanie w kontekście portali
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Morwa niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 22:23
~~Złocisty Jaskier napisał(a): Relich w wywiadzie podje ,że zarabia miesięcznie 6500,sześć i pół tys zł miesięcznie ,ja natomiast wszedłem na oświadczenia majątkowe które są dostępne na BIP Nowogrodziec i za rok 2017 wynagrodzenie za pracę 154,750,038 zł sto pięćdziesiąt cztery tysiące siedemset pięćdziesiąt zł 38 gr .Oszczędności w walucie polskiej 290 tys zł ,jeśli się mylę proszę mnie poprawić .



sluszna uwaga, to bylo 2 lata temu - no i o kredycie zapomniales ? celowo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
21 czerwca 2019r. o 22:26
Jeden z lepszych wywiadów jaki się pojawił na tej stronie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Laurowiśnia niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 22:31
Bolec.info: Czy zwalnianie z pracy opozycyjnego radnego - trenera z Gminnego Centrum Kultury i Sportu to forma współpracy z pana strony?

Radny trener pracuje w KS Talent w Nowogrodźcu, zarabia pieniądze, trenuje dzieci i wszyscy są zadowoleni.

Bolec.info: Czyli to źle, że robił to dla instytucji gminnej?

Chciałem żeby pracował dalej, ale społecznie.

Bolec.info: Dlaczego?

Jego praca społeczna podkreślałaby jego bezstronność w sytuacji, w której głosuje na temat dotacji dla klubów piłkarskich.
Statut gminy i miasta Nowogrodziec mówi o kolizji wykonywania mandatu radnego z pobieraniem wynagrodzenia finansowanego z budżetu gminy. Jako radny trener ma wpływ na wielkość środków wydawanych na sport i był beneficjentem tych środków jako pracownik zatrudniony na umowę zlecenie w Gminnym Centrum oraz jako trener w MKS Chrobry.

"Jeszcze raz, jeszcze raz: "

Jego praca społeczna podkreślałaby jego bezstronność w sytuacji, w której głosuje na temat dotacji dla klubów piłkarskich.

"A teraz jak do tego ma się funkcja radnego Czerniaka, gdzie jest prezesem klubu piłkarskiego w Gierałtowie i skarbnikiem OSP Gierałtów. "

"I jeszcze raz:"

Jako radny trener ma wpływ na wielkość środków wydawanych na sport i był beneficjentem tych środków jako pracownik zatrudniony na umowę zlecenie w Gminnym Centrum oraz jako trener w MKS Chrobry.

"To tylko trener, nie Prezes klubu piłkarskiego i nie skarbnik OSP !!!"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Jaskier niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 22:32
~~Wielbłądza Morwa napisał(a):
~~Złocisty Jaskier napisał(a): Relich w wywiadzie podje ,że zarabia miesięcznie 6500,sześć i pół tys zł miesięcznie ,ja natomiast wszedłem na oświadczenia majątkowe które są dostępne na BIP Nowogrodziec i za rok 2017 wynagrodzenie za pracę 154,750,038 zł sto pięćdziesiąt cztery tysiące siedemset pięćdziesiąt zł 38 gr .Oszczędności w walucie polskiej 290 tys zł ,jeśli się mylę proszę mnie poprawić .



sluszna uwaga, to bylo 2 lata temu - no i o kredycie zapomniales ? celowo

To nie było celowe ale nie znalazłem oświadczenia majątkowego za 2018 r jeśli takie znalazłeś to proszę upublicznij .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocisty Jaskier niezalogowany
21 czerwca 2019r. o 22:37
kc napisał(a): Jeden z lepszych wywiadów jaki się pojawił na tej stronie .

Może to był kontrwywiad ? przecież burmistrz to syn milicjanta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 czerwca 2019r. o 22:49
kc napisał(a): Jeden z lepszych wywiadów jaki się pojawił na tej stronie .


Dzękuję : )

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.