Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
REKLAMA Nowe domy - Osiedle Kozia Górka!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Prezydent Bolesławca w kropce
~~Srebrny Pigwowiec 20 sierpnia 2019r. o 23:29
https://youtu.be/KlXqGJZEz50?t=539
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Lobelia 21 sierpnia 2019r. o 7:58
Tacy są politycy, niedawno wybrany na prezydenta, teraz chce być posłem. Hipokryzja i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Koleus 21 sierpnia 2019r. o 10:15
W jakiej kropce, no w jakiej ?! Operator szlabanu parkingowego może być starostą, to i Romanus może zostać prezydentom tego kraju, kraju, gdzie im większy przygłup, tym wyższe przysługuje mu stanowisko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ligustr 21 sierpnia 2019r. o 10:19
...nie ma tego złego - na wiele głosów może liczyć, a gdyby się dostał, to WRESZCIE zwolni miejsce...
Ja i tak zagłosuję na ludzi Kukiza, ale zapewne znajdą się wielbiciele Romka :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złoty Zaślaz 21 sierpnia 2019r. o 12:20
Niech kandyduje a w mieście nastaną nowe rządy i będzie może lepiej …. może ktoś nowy zacznie słuchać potrzeb mieszkańców!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sina Gailadia 22 sierpnia 2019r. o 17:04
Wejście do Parlamentu dla każdego prezydenta miasta, burmistrza i wójta, którzy obecnie nimi są, oznacza drugie wybory i wydanie kolejnych pieniędzy z budżetów gmin miejskich i wiejskich . Raczej liczę na rozsądek samych kandydatów jak i wyborców. Nie trwońmy nadaremnie wspólnych, bo naszych pieniędzy. Ale czy moja wypowiedź pomoże ? Zobaczymy ... W moim przekonaniu kandydaci winni przede wszystkim myśleć o społeczności, której przewodniczą, a nie o sobie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.