Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w WEBER HYDRAULIK!
REKLAMA Praca w GXO
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Szymon Pogoda prosi o głos
~~Płomienny Kroplik 9 października 2019r. o 21:48
~~Purpurowa Lnica napisał(a): Bolesławiec zasługuje na posła. Patrząc realnie, Pan Szymon ma największe szanse!

Totalna bzdura ! Głosować na fałsz i socjalizm ? (wszystkim po równo", nawet patologii ? To złodziejstwo ! ZŁODZIEJSTWO ! Nigdy PIS !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowy Mak 9 października 2019r. o 22:11
Kto nie zagłosuje na kandydata, to już jego prezes zagroził, że będzie piętnowany. Nie podał czy wypaleniem znamion, czy tatuażem. W pakiecie z głosem na kandydata PIS:
brak lekarzy (bo wyjadą), brak leków,moderacja Internetu, minister sprawiedliwości jako prokurator sterujący sędziami, minister spraw wewnętrznych skuteczny wobec nieposłusznych jak Stasi z Czeka, stróże pieszczący całym akumulatorem leżącego w kiblu bez kamer, nieufność władzy wobec każdego mieszkańca kraju i podatki takie, żeby starczyło na "+". A w portfelu minus. Nie da się wiecznie żyć na debecie.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawobrunatny Motylek 9 października 2019r. o 22:50
Zwrócić uwagę na spot reklamowy: po skrócie nr NIE STAWIA SIĘ KROPKI!!! Poza tym, co prezentuje sobą ten człowiek i jakie ma doświadczenie, żeby zostać posłem Sejmu RP? Ciekawe jak dostał posadkę w ARiMR? Pewnie przystąpił do konkursu i wygrał (śmiech na sali).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białoszary Żółwik 10 października 2019r. o 0:19
Ta dyskusja toczy się tak jakoś:
Będzie nam lepiej jak będzie gorzej. Lepiej już było czyli będzie gorzej.
Będzie gorzej czyli będzie nam lepiej. Gorzej jakby dalej miało być lepiej. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Bluszcz 10 października 2019r. o 5:50
Dajcie temu Panu szansę zamiast pluć jadem .To na pewno dobry uczciwy ktoś kto chce aby było dobrze .zagłosuję ,życzę powodzenia !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Terakotowy Świerk 10 października 2019r. o 10:00
większość plakatów i reklam to pisowcy

kto za to płaci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla 10 października 2019r. o 10:39
~~Terakotowy Świerk napisał(a): większość plakatów i reklam to pisowcy

kto za to płaci ?

Kandydaci ze swoich WŁASNYCH kieszeni!!! Wszyscy bez względu na partię czy listę z której startują.... no chyba że członkowie komisji się zrzucają :) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiana Stokrotka 10 października 2019r. o 13:03
Właśnie obejrzałem urywki kilku sesji Rady Miasta, potwierdzają one to, że Pan Szymon wie o czym mówi i godnie będzie reprezentował Nas w Sejmie RP. Po dyskusji z najbliższymi zdecydowaliśmy, że ma Pan nasz głos w najbliższych wyborach.
PS. Uważnie będziemy się przypatrywać pańskiej pracy w sejmie dla naszego regionu po ewentualnie wygranych przez Pana wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza