Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Falco i jego problemy z Bolecnautami i Bolecnautkami

~~Płowa Irga niezalogowany
4 grudnia 2019r. o 22:03
https://strajk.eu/banas-wciaz-gra-na-nosie-kaczynskiemu-chcial-zrezygnowac-ale-sie-rozmyslil/

„Nie nabierajmy się na pisowski teatr wokół Banasia.
Prezes PiS z całą świadomością skierował go do NIK, aby zniszczyć tę instytucję.
Jak Macierewicza do wojska,
jak minister Zalewską do edukacji,
jak Kuchcińskiego do Sejmu.

Ludzie precyzyjnie dobrani do destrukcji.
Tylko to” – napisał na Twitterze Tomasz Siemoniak
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 grudnia 2019r. o 23:19
hemi napisał(a): Panowie tj.Falco i panna oraz inni co mają różne specyficzne zdania na rózne tematy i sie szarpiecie w różnych kwestiach.

SPOTKAJCIE SIE po prostu.

Jeden mieszka na Dolnych Młynach ,drugi na Bielskiej ( jak sie nic nie zmianiło), jestescie mocno dojrzałymi chłopami ,to chyba jak tak szczekacie do siebie ,to moze poszczekajcie w 4 oczy.
A nie jak jakies dzieci ,czy nastolatki - obrazić w necie i zadowolony z siebie ,bo anonimowy kozak.


Paweł znasz mnie , jestem Piotr Różański , mój Przyjaciel Artur Kędzia ... bo fałszywych nie toleruję powiedział mi kiedyś , że młodość musi się wyszumieć :D Artur już nie żyje , ale gdy pytałem Janusza dlaczego nie chce jechać do Radogoszczy ... to spytaj Pawle Janusza co mi odpowiedział :)

Panny są qurwesko pamiętliwe ... u Pani Ireny ... Ty też bywałeś ... a Janusz nie

... zostaw Pawle nam ten konflikt :)

Miałem kiedyś jeszcze jednego Przyjaciela , którego gnój nieustannie obraża ... po Jednym i Drugim do dzisiaj płaczę i chleję , bo to wartościowi FACECI byli ... Artur na wózku , a Rysiek ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rumiana Laurencja niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 1:11
hemi napisał(a): Panowie tj.Falco i panna oraz inni co mają różne specyficzne zdania na rózne tematy i sie szarpiecie w różnych kwestiach.

SPOTKAJCIE SIE po prostu.

Jeden mieszka na Dolnych Młynach ,drugi na Bielskiej ( jak sie nic nie zmianiło), jestescie mocno dojrzałymi chłopami ,to chyba jak tak szczekacie do siebie ,to moze poszczekajcie w 4 oczy.
A nie jak jakies dzieci ,czy nastolatki - obrazić w necie i zadowolony z siebie ,bo anonimowy kozak.


Ale do kogo ty się zwracasz? Do pieniacza falco? Przecież on ma coś z deklem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Cypryśnik niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 2:18
~~Rumiana Laurencja napisał(a):
hemi napisał(a): Panowie tj.Falco i panna oraz inni co mają różne specyficzne zdania na rózne tematy i sie szarpiecie w różnych kwestiach.

SPOTKAJCIE SIE po prostu.

Jeden mieszka na Dolnych Młynach ,drugi na Bielskiej ( jak sie nic nie zmianiło), jestescie mocno dojrzałymi chłopami ,to chyba jak tak szczekacie do siebie ,to moze poszczekajcie w 4 oczy.
A nie jak jakies dzieci ,czy nastolatki - obrazić w necie i zadowolony z siebie ,bo anonimowy kozak.


Ale do kogo ty się zwracasz? Do pieniacza falco? Przecież on ma coś z deklem.


Ale takiego zrytego bereta jak ty ,to nikt na tym forum nie ma ,miszczu . Wpier-dalasz się wszędzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Miodunka niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 2:52
Wszędzie? Jebnij się w łeb.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 grudnia 2019r. o 6:30
Dziń dybry Jasiu , że pozwolę sobie zacytować angielskiego policjanta we Francji . Znasz ten serial Panie Januszu , bo Kc całkiem niedawno sugerowała jak powinien się Pan nazywać . A nauczyłeś się Pan cytować Pannę ?

Qurcze Dobry Wróg jest lepszy od przyjaciela fałszywego , ale jeszcze raz proszę ... publicznie morda w qubeł odnośnie Rycha , Sentinela , Artura i Skornika też.

Skornik nie jest moim przyjacielem i piwa z Nim nie piłem , ale jeśli miałbym wybierać , to wolę Jego określenie złodziej , niż pańską tzw. przyjaśń.

Miłego :)

Hipokryto , Bucu uwięziony w ścierwomediach . Grzej do sądu ... jeszcze kilka razy mogę Pana , Panie Januszu przeprosić ... wisisz mi Pan , jak kilo kitu :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Złocień niezalogowany
5 grudnia 2019r. o 6:47
Pannazdzieckiem napisał(a): Dziń dybry Jasiu , że pozwolę sobie zacytować angielskiego policjanta we Francji . Znasz ten serial Panie Januszu , bo Kc całkiem niedawno sugerowała jak powinien się Pan nazywać . A nauczyłeś się Pan cytować Pannę ?

Qurcze Dobry Wróg jest lepszy od przyjaciela fałszywego , ale jeszcze raz proszę ... publicznie morda w qubeł odnośnie Rycha , Sentinela , Artura i Skornika też.

Skornik nie jest moim przyjacielem i piwa z Nim nie piłem , ale jeśli miałbym wybierać , to wolę Jego określenie złodziej , niż pańską tzw. przyjaśń.

Miłego :)

Hipokryto , Bucu uwięziony w ścierwomediach . Grzej do sądu ... jeszcze kilka razy mogę Pana , Panie Januszu przeprosić ... wisisz mi Pan , jak kilo kitu :D


Dobra ,jak wolisz, złodzieju .
Strzeż się MODERATORA , mały ptaszek mały rozum.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 grudnia 2019r. o 6:56
Dzień dobry Misiu . Czy mogę być Twoim psychologiem . Pozwolisz mi na to ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.