Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koalicja głosowała za, opozycja przeciw
~Żółtawordzawa Bakopa niezalogowany
28 listopada 2019r. o 2:50
Pan Małkowski najpierw popiera pogodę z pisu A teraz płacze że podatki do góry idą co jest tylko i wyłącznie polityka właśnie pisowską. Może czas że sceny zejść??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krasny Winorośl niezalogowany
28 listopada 2019r. o 5:28
No, to teraz macie Bolesławianie zapłatę za szczere głosowanie na swoich wybrańców. Mieszkańcy Warszawy też już płacą za swoje "właściwe" głosowanie. Jak tu, to tam też PiS był niedobry, więc macie to, co chcieliście. Oj, bulić trzeba za nierozsądek, bo płacz tu teraz nie pomoże. Nie jestem ślepym zwolennikiem żadnej partii i nie do wszystkich to się tyczy, oczywiście. Głosuję zawsze na tych, którzy dotrzymują obietnic. Obserwacja i analiza przed wyborami, jak zawsze pokazuje, że popuszczają trochę wszystkim, a potem heja, drzeć z obywatela ile wlezie. Stary numer.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Rozchodnik niezalogowany
28 listopada 2019r. o 7:04
A radni z Platformy Samorządowej to koalicja i opozycja? Jak głosowali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 listopada 2019r. o 7:13
~~Krasny Winorośl napisał(a): ... Głosuję zawsze na tych, którzy dotrzymują obietnic. Obserwacja i analiza przed wyborami, jak zawsze pokazuje, że popuszczają trochę wszystkim, a potem heja, drzeć z obywatela ile wlezie. Stary numer.


Amen.
Z tym , że ja przestałem głosować ... nawet na Konfederację Ksawery :)

Urzędnicy państwa istniejącego jedynie teoretycznie , politycy również , interesują się tym , aby ciepła posadka szczęśliwie doprowadziła do emerytury w Zusie .

A ZUS jest bankrutem :D Emerytury nie będzie :)

Lata temu sugerowałem Panu Dwuimiennemu , aby mocą " urzędu " zamiast ławeczek z ceramiki , dzbanków , muzeów i galerii pomyślał nad lokalnym pieniądzem ... do stworzenia :)

Ale , kałjeła , jak mawiał śp. Andrzej Waligórski ważniejsza od dobrobytu Bolecnautów i Bolecnautek .

I pytanko do Rajców ... pieprzyć podziały polityczne ... Drodzy Państwo , mówiło się już za czasów Ryżego Olsena , Słońca Peru , Króla Stanów zjednoczonych Europy , że koniecznością jest , aby budżet w bilansie utrzymać ... podatek katastralny .

Pytanie brzmi tak ... wprowadzicie , czy nie ? Jak Wam centralna administracja tego nieszczęśliwego Kraju każe , to co zrobicie ?

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieska Czarnuszka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 8:48
Takich ludzi wybieraliscie do Samorządu naszego. Jak byli uczciwi kandydaci to ich zlewaliscie. Macie swoje obiecanki wyborcze i rezultaty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudobrunatnyrudawa Gęsiówka niezalogowany
28 listopada 2019r. o 8:51
Muzea za miliony a matki nie mają żłobka, młodzi mieszkań.... Brawo brawo... Ale kasy nie ma i trzeba podatki podnosić. Sami sobie zapłacimy za to muzeum i za te bezpłatną komunikację. My za komunikację zapłacimy w tych wyższych podatkach a za darmo będą sobie jeździć mieszkańcy okolicznych wiosek, a co... nie stac nas? Czym chata bogata!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
28 listopada 2019r. o 8:57
~~Płoworuda Tygrysówka napisał(a):
ramaj napisał(a): Nie bardzo jestem w temacie: jakie to muzeum ma być budowane na Zabobrzu z 8 mln ?


Tam gdzie ten komin za mostem na bobrze, stara garncarnia, czy jakoś tak, No i pałacyk na zgorzeleckiej też pod muzeum. fajnie... to wiele mówi o priorytetach


Ooooo ku ...a. same muzea i instytucje kultury ,a drogi dziurawe,szpital lepiej nie gadać,podatki w górę................................
Temu dwuimiennemu chyba inpeachment.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiały Chaber niezalogowany
28 listopada 2019r. o 9:18
Muzea, priorytety dla seniorów, młodzi na wybory nie chodzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie