Quantcast
Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za mało sprzętu
~~Biaława Kalmia 24 marca 2020r. o 18:02
Zamknijcie ten szpital ... miał być zakaźny a jest wariatków no

Coś Wam się popieprzyło ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia 24 marca 2020r. o 18:04
~~Różowy Len napisał(a): Brak sprzętu ochronnego to mały pikuś. Jest znacznie poważniejszy problem. Pan dyrektor gdzieś się wywnętrznił że osobiście nadzoruje pracę oddziału zakaźnego i osobiście go odwiedza wiele razy dziennie. Nawet gdyby były środki ochrony zewnętrznej to sam dyrektor migusiem by je sam zużył. A że środków takowych nie ma to rozumiem że roznosi mikroby z zakaźnego po pozostałych częściach szpitala? Jeśli tak to zaraz po stwierdzeniu pierwszego pozytywnego przypadku na oddziale zakaźnym będziemy mieć masę zarażonych na pozostałych oddziałach, i to takich z grupy ryzyka.


Zgłoście do prokuratora i zamknijcie ten szpital ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.