Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dyrektor bolesławieckiego szpitala na kwarantannie
~~Jasnolawendowa Aksamitka niezalogowany
19 marca 2020r. o 6:14
Ciezkie czasy i nieznane jak przebiegnie epidemia a tu taki Zonk ..Malina roku dla dyrektora z życzeniami zdrowia i rozsadku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowy Kaczeniec niezalogowany
19 marca 2020r. o 6:36
Podobno Panstwowa Inspekcja Ptacy odwiedziła Dyrekcje i kadry......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Choina niezalogowany
19 marca 2020r. o 8:00
~~Płomienista Porzeczka napisał(a): kto komu zle zyczy karma bardzo szybko wróci PAMIETAJCIE.Pozdr.Pana Dyrektora trzymam kciuki za zdrowie






ty sie lecz na glowe i sobie zdrowka zycz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieski Cytryniec niezalogowany
19 marca 2020r. o 8:26
Wielki szacun dla całego personelu naszego szpitala. Szpital jaki jest, taki jest, ale w obecnej sytuacji ludzie tam wykonują ciężką robotę. Na oceny przyjdzie pora. A teraz dajmy im spokojnie pracować. Nie plujcie jadem... Szybkiego powrotu do pracy Panie Dyrektorze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowa Ślazówka niezalogowany
19 marca 2020r. o 8:28
Trzymam kciuki za negatywny wynik testu.Zycze dużo zdrowia i siły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 9:03
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Normalnie miszcz.
Z dużym doświadczeniem


Bo Ty chyba człowieku nie doceniasz istotności kodu genetycznego - jest to absolutna podstawa dla rozwoju kompetencji w zarządzaniu, miszczem to ta osoba dopiero będzie, o ile nie ministrem ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 9:59
~Ciemnopopielaty Szparag napisał(a): Zakazil sie z ignorancji procedur..której szpital ma spełniać..


Albo wdrożył procedurę koronaparty i kwarantanna ... jak lekarze i pielęgniarki pójdą w jego ślady to nie wiem ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
19 marca 2020r. o 10:08
~~Trawiasta Mina napisał(a):
Bernard napisał(a):
~~Trawiasta Mina napisał(a): :)


Pytania jakie zadałem są w wywiadzie, więc samo możesz posłuchać o co pytałem.

Chodziło nam o przekazanie ważnych dla mieszkańców informacji i myślę że dyrektor przekazał ich dość dużo. Mieliśmy chwilę czasu a nagranie było, jak widać, partyzanckie.

Akurat obecność lokalnych polityków na Bolec.Info nie nastręcza nam problemów a dla nich rzadko bywa radością. Pomyliłeś media.

Nie uważam pana dyrektora za polityka.

Co do "odświeżania" tematów... Pilnujemy naszych tematów a być może gdyby nie my to i sytuacja radnego i wypadek w MZGK pozostawałyby nieujawnione, bo chyba żadne inne lokalne medium nie poświęciło im uwagi.

Uwierz mi, że staramy się pisać prawdę o sytuacji bolesławieckiego szpitala i całej bieżącej sytuacji, poświęcamy temu dużo czasu i uwagi a cała redakcja jest pod parą.

Moim osobistym zdaniem grillowanie teraz krótko rządzącego szpitalem dyrektora za obecną sytuację bolesławieckiego szpitala, która jest skutkiem wieloletniej polityki lokalnych i państwowych władz nie poprawi szans bolesławian wobec epidemii. Staramy się informować, wspierać jeśli możemy i nie siać paniki, bo tej jest dość.



ok. bez urazy...
nie mam zamiaru Cię urazić bo w wielu przypadkach robicie dobrą robotę ...
oby tylko konsekwentnie ...;)
co do dyrektora ...myślę że tu nie ma miejsca ''grillowanie'' dyrektora a tylko to jak zachował się w sytuacji grożącej poważnym zagrożeniem ...

winę za stan rzeczy i obecną sytuację w jakiej znalazł się szpital ponoszą władze miasta i jego ''carewicz''...
to nie ulega wątpliwości ...
można zrozumieć skate parki ,można zrozumieć nawet te pieprzone ceramiczne ławeczki czy dzbanki ale zaniedbanie potrzeb szpitala nikt nie zrozumie ...
na to nie ma wytłumaczenia bo to trwa od wielu ,wielu lat...

kto kogo dzisiaj rozliczy za wyburzenie dawnego pawilonu zakaźnego i te sterczące dzisiaj kikuty czegoś co miało być nowym ''zakaźnym''?

przypomina mi to pewną piosenkę Młynarskiego- przyjdzie walec i wyrówna ...;)


Dokładnie, niestety w punkt ... i jak już postanowili zrobić dobrze całemu regionowi to dla czego nie zrobili tego na Tysiąclecia albo w koszarach wojskowych ... ? Może nie jest za późno ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza