Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skandaliczny baner w Bolesławcu
~Fioletowoczarny Wilczomlecz niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:03
Oj coś tu niektórym odbija. Baner do natychmiastowego ściągnięcia i bez dyskusji. Siedzieć w domach i nie marudzić...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:04
tak sobie czytam te komentarze i kurna nie mogę odnaleźć tych ''zdjęć gołych babek'' zamieszczanych na tym portalu ...

może mnie ktoś pokierować?

tylko niech to będzie coś na czym można oko zawiesić a nie jakieś stare ,zdziwaczałe babsztyle ...

aha...i nie za młode bo zaraz mi znowu ktoś wyjedzie z ''ciągotkami pedofilskimi'' ;)

ciekawe jaki jazgot tu by powstał jak powieszono by baner piętnujący pedofiliów w sutannach ...

to by się dopiero działo ...''atak na wiarę '' albo ''atakowanie świętych '' albo ''obraza uczuć religijnych''

a tu klecha z Ruszowa w pierdelku...hahaha

tak że ''święto je.b.l.iwi''- nie banerem się zajmujcie ,nie tym co przedstawia bo kiedy wasze córy zostaną zgwałcone inaczej ''zapiejecie'' i wtedy pieprzeni hipokryci będziecie szukać swojego chazana ...;)

alleluja ...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:04
Mamuśka bała się dziecku powiedzieć, że ten na lewym zdjęciu to twoja siostrzyczka, a na prawym to twój braciszek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:07
~~Trawiasta Mina napisał(a): tak sobie czytam te komentarze i kurna nie mogę odnaleźć tych ''zdjęć gołych babek'' zamieszczanych na tym portalu ...

może mnie ktoś pokierować?

tylko niech to będzie coś na czym można oko zawiesić a nie jakieś stare ,zdziwaczałe babsztyle ...

aha...i nie za młode bo zaraz mi znowu ktoś wyjedzie z ''ciągotkami pedofilskimi'' ;)

ciekawe jaki jazgot tu by powstał jak powieszono by baner piętnujący pedofiliów w sutannach ...

to by się dopiero działo ...''atak na wiarę '' albo ''atakowanie świętych '' albo ''obraza uczuć religijnych''

a tu klecha z Ruszowa w pierdelku...hahaha

tak że ''święto je.b.l.iwi''- nie banerem się zajmujcie ,nie tym co przedstawia bo kiedy wasze córy zostaną zgwałcone inaczej ''zapiejecie'' i wtedy pieprzeni hipokryci będziecie szukać swojego chazana ...;)

alleluja ...:]

poszukaj w ogłoszeniach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Gajowiec niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:27
czytam i nie wierzę, co ma do tego wszystkiego właściciel działki? słyszeliście jak drukarz nie chciał wydrukować plakatów LGBT i potem miał sprawę w sądzie za dyskryminację? za treści to raczej odpowiada ta strona życia, która jest na tym zdjęciu, a nie właściciele czy drukarnia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszary Rozchodnik niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:28
Bardzo odważna osoba to zrobiła i za tą odwagę dziękuję. miałem Wspaniałą Mamę która mimo zaleceń lekarzy , aby usunęła ciążę, ponieważ urodzenie dziecka zagrażało jej zdrowiu, a nawet życiu. Jednak Mama tego nie zrobiła i urodziła mnie.
Za to Pan Bóg obdarzył ją długim życiem- żyła 98 lat.
W pewnym okresie mego życia miałem podczas realnych snów wizje piekielne i widziałem , że zbrodnia wykonana na tych najmniejszych, niewinnych istotkach była najbardziej potępiona i nie są to bajki , tak właśnie jest i odpowiadają nie tylko matki , ale i ci którzy je namawiają lub zmuszają. Słyszałem płacz tych dzieci, żal, tęsknotę i chęć ujrzenia światła.
Proszę nie myśleć, że sadzeni będą, tylko wierzący w Boga , ale wszyscy ludzie, czy są wierzący, czy nie i od tego nikt nie ucieknie. Katolikom będzie łatwiej jak słuchają Boga i jego przykazań, a szczególnie piątego.
Nie wiem dlaczego autorkę artykułu, to przypomnienie o zbrodni na niewinnym i bezbronnym maleństwie tak drażni? Chyba nie rozumie, że słowo aborcja to jest kamuflaż dla rozumu i sumienia teraźniejszego człowieka. Naprawdę to jest najobrzydliwsze morderstwo na maluczkim człowieczku, który nie ma szans się jeszcze bronić, bo jest bezsilny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:29
:]

nie wiem czy warto...
zapewne wszystko oparte jest o sponsoring a płacić za seks ?
przecież to kompletny idio.ty.zm...

no ale są i tacy...wiem ...hahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawy Bratek niezalogowany
31 marca 2020r. o 23:31
mógłbyś pisać w niedzielnym gościu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza