Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
10 lat po katastrofie pod Smoleńskiem.
~Zielonkawobrązowa Wiekuistka niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 7:44
Wyborcy pisu mają puste głowy i to ich boli że nie potrafią samodzielnie myśleć. Robi to za nich tchórz Kaczyński!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
12 kwietnia 2020r. o 9:20
~~Stalowy Niecierpek napisał(a):
~~Pomarańczowobrązowa Macierzanka napisał(a): Ale się tu anty-Polskich qrew zleciało. Onucami aż z ekranu wali, ale cóż - w Bolesławcu też jest wiele wnucząt tych, co tankietkami przyjechali w 1945...

Ale ja tu za bardzo nie widzę zwolenników pisu


Są,są - jeszcze ilu ... wymieszani z przygłupami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Kobea niezalogowany
12 kwietnia 2020r. o 9:36
https://www.youtube.com/watch?time_continue=123&v=IlhoOsv0n4o&feature=emb_title
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bławatna Gipsówka niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 10:01
Filmik niczego sobie. Niech żyje "wolność". Z okazji świąt życzę wszystkim powrotu do normalności.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 13:22
dziesięć lat po wypadku a antonio ''dron'' nadal tylko pierd...li o ''teoriach'' :]
dziesięć lat czekam kiedy w końcu pokaże światu tych ''trzech cudownie ocalałych'' :]

dziesięć lat okrada państwo biorąc potężną kasę dla ''komisji'' smoleńskiej i kur...a nic ...

dziecięć lat obiecuje sprowadzenie wraku ''tutki'' do Polski a tu jak już coś sprowadzi to tyle co zmieści się rdzy na taczce...hahaha

a jeśli już o ''wrakach'' to przypomniało mi się coś co jest nadzwyczaj trafne - jedyne sprowadzone wraki to te dwa autka rozbite przez antoniowych ''orłów'' ...hahaha

powiem wam jedno ...zamiast tej ''komisji'' smoleńskiej niech powoła inną komisję i ta nich
wyjaśni dlaczego już przed laty Jackson biegał w maseczce ...

czyżby ten wiedział a nie powiedział ?....hahaha


ta polityczna ''szopka '' będzie jeszcze długo trwała ...
jej koniec przewidują na chwilę kiedy antonia ''smoleńskiego '' zabierze w drogę ''zegarmistrz światła'' ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
13 kwietnia 2020r. o 16:10
10 lat po katastrofie pod Smoleńskiem a dziel i rządź dalej działa... znów kilka stron obrzucania błotem... "wy POwskie mendy" "wy PISowskie głomby"... a wszyscy tak naprawdę jesteśmy dokładnie takim samym nic nieznaczącym motłochem któremu władza pokazuje gdzie jego miejsce...masz płacić podatki i cicho siedzieć, a jak władza zlewa cię ciepłym moczem grzecznie powtarzać że to deszcz pada. Bo w końcu "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie".

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
13 kwietnia 2020r. o 16:53
Elficzko :)
zauważyłem że wróciłaś ale z pewnych względów nie zareagowałem...;)
Twój powrót cieszy bo jak sięgam pamięcią wstecz do starych ,dobrych czasów ,byłaś jedną z tych z którymi fajnie a ponad wszystko normalnie się pisało ...
pamiętam Virgo...pamiętam Izę ...pamiętam Kaczuszkę ;)...pamiętam Hegemona ..pamiętam Patrzalskiego i Govera...
i jeszcze kilku innych ...

czasy się zmieniły a z nim wielu ludzi ...
wielu nie oznacza jednak że wszyscy...:)

ale masz rację ...wielu z nas jest podzielonych ale to nie my chcieliśmy jakichkolwiek ''podziałów''
tak zadziałał system ...system wprowadzony przez jednostki które jestem przekonany nie cofną się przed niczym ...
nawet gdyby ulicami miała popłynąć krew Polaków ...
i jest to tragiczne tym bardziej że my bierzemy w tym udział dając się bezrefleksyjnie dzielić na ''sorty'' czy na ''elementy animalne''

teraz chce się nam nakładać ''kagańce'' ale ten numer nie przejdzie ...
i wiesz dlaczego?

bo jeszcze jak widzę istnieją w otaczającej nas przestrzeni tacy ludzie jak np. Ty ...

to daje nadzieję ...

pozdrawiam :) (Falco)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5372
misiekELF
13 kwietnia 2020r. o 17:14
~~Trawiasta Mina napisał(a): Elficzko :)
zauważyłem że wróciłaś ale z pewnych względów nie zareagowałem...;) Twój powrót cieszy(...)

a mi już przykro było, że nie zauważyłeś...też tęskniłam :) Jak nikt potrafisz wszędzie wprowadzić odrobinę humoru :P

~~Trawiasta Mina napisał(a): ale masz rację ...wielu z nas jest podzielonych ale to nie my chcieliśmy jakichkolwiek ''podziałów''
tak zadziałał system ...system wprowadzony przez jednostki które jestem przekonany nie cofną się przed niczym ...
nawet gdyby ulicami miała popłynąć krew Polaków ...
i jest to tragiczne tym bardziej że my bierzemy w tym udział dając się bezrefleksyjnie dzielić na ''sorty'' czy na ''elementy animalne''

teraz chce się nam nakładać ''kagańce'' ale ten numer nie przejdzie ...
i wiesz dlaczego?

bo jeszcze jak widzę istnieją w otaczającej nas przestrzeni tacy ludzie jak np. Ty ...

to daje nadzieję ...

pozdrawiam :) (Falco)


Nadzieję na co? Że władza będzie miała kogo pacyfikować...? Tak całkiem serio, nawet nie wiesz jak ja się boję tego co będzie...

Pojazdy do tłumienia zamieszek? 124 furgony wypadowe. 80 szt. w dniach 16-30 listopada, kolejne 7-14 grudnia,
po 1: jakich zamieszek spodziewamy się na koniec roku, gdy świat powinien wracać do normalności, dawno zostały zniesione restrykcje i podnosimy gospodarkę z kolan?
po 2: do kogo będziemy strzelać z karabinów maszynowych AKMS? (Specyfikacja istotnych Warunków Zamówienia nr 27/Ctr/20/TJ/PMP, strona 8-9, tj. pkt 1.5.2.6 informujący co będzie w wozach wypadowych przewożone, litera e)) To broń stosowana na wojnach, nie to tłumienia zamieszek...

Dla dociekliwych, źródła:
http://przetargi.policja.pl/zp/postepowania-o-zamowie
https://kgpolicja.ezamawiajacy.pl/pn/kgpolicja/demand/notice/public/12939/details

Fakt, że coś jest normalne nie przesądza jeszcze o tym, że przestało być głupie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.