Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Maseczka wielorazowa?
~~Jasnoniebieska Karagana niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 7:47
Skoro kupuje się maseczki nieskuteczne, to lepiej było kupić chusty z logo bolesławca - do uprania i wielorazowego użytku, albo nie kupować nic, zamiast tego badziewia. Kto na tym zarobił ? Kto to wyprodukował ? To Roman nie wie jak wygląda bawełna ? Masakra...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoszary Sumak niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 7:54
~~Jasnoniebieska Karagana napisał(a): Skoro kupuje się maseczki nieskuteczne, to lepiej było kupić chusty z logo bolesławca - do uprania i wielorazowego użytku, albo nie kupować nic, zamiast tego badziewia. Kto na tym zarobił ? Kto to wyprodukował ? To Roman nie wie jak wygląda bawełna ? Masakra...
kupili maseczki na krańcu świata za cene mi nie znaną a bolesławiecki producent ma po 7,99 brutto bawełniane wielorazowe służą tak długo jak majtki.kupiłem 7 sztuk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnobrązowa Firletka niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 8:05
~~Granatowoszary Sumak napisał(a):
~~Jasnoniebieska Karagana napisał(a): Skoro kupuje się maseczki nieskuteczne, to lepiej było kupić chusty z logo bolesławca - do uprania i wielorazowego użytku, albo nie kupować nic, zamiast tego badziewia. Kto na tym zarobił ? Kto to wyprodukował ? To Roman nie wie jak wygląda bawełna ? Masakra...
kupili maseczki na krańcu świata za cene mi nie znaną a bolesławiecki producent ma po 7,99 brutto bawełniane wielorazowe służą tak długo jak majtki.kupiłem 7 sztuk .


Ja zakładam na twarz majtki ,są tańsze niż maseczki bolesławieckiego producenta .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoczerwona Wiśnia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:04
Ciesz się że taką dostałeś i to za darmo i każdy mieszkaniec. Mało w którym jeszcze mieście tak rozdają dla wszystkich jak Bolesławcu. Wielki PLUS dla prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoniebieska Karagana niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:13
Żaden plus dla prezydenta. Ogromny minus ! To zwyczajne marnotrawstwo publicznego mienia. Dla przykładu tak wygląda PRAWDZIWA I SKUTECZNA MASKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU. Widzicie różnicę ?

[img=1587193920_07d7eur.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:17
~~Jasnoniebieska Karagana napisał(a): Żaden plus dla prezydenta. Ogromny minus ! To zwyczajne marnotrawstwo publicznego mienia. Dla przykładu tak wygląda PRAWDZIWA I SKUTECZNA MASKA WIELOKROTNEGO UŻYTKU. Widzicie różnicę ?

[img=1587193920_07d7eur.jpg]


Przyjrzyjcie się dobrze ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:19
~Kasztanowatordzawa Leszczyna napisał(a): Ja ją piorę mydłem antybakteryjnym w gorącej wodzie i po wyschnięciu na drugi dzień zakładam.


15 minut w 100 stopniach C podobno obezwładnia tego wirusa :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
18 kwietnia 2020r. o 9:22
~Żonkilowy Cedr napisał(a): Zróbcie test z zapalniczka.Jeśli zdmuchniecie płomień,to znaczy,że maseczka jest do du.y.
I ta właśnie taka jest,do du.y


W wieżowcu na parterze stoją takie urny do wrzucania dokumentów ... ja te darowane maseczki wrzucę tam w poniedziałek z powrotem - niech sami używają tego szajsu ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza