Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory: Miasto nie przekaże danych Poczcie
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 18:39
~~Kasztanowordzawa Jodła napisał(a): O czym wy tu wszyscy dyskutujecie? Wybory odbędą się 10 maja i i koniec dyskusji o Poczcie i danych. Przed chwilą jechałem przez miasto. Pod Mrówką tłok. Brico i Inter zakorkowane. Wszędzie tłumy ludzi i nikomu wirus nie straszny. Tylko w czasie wyborów wszystkich ma zaatakować. Przestańcie farmazonić. Na dzień dzisiejszy tzw. opozycja nie ma kandydata na Prezydenta który mógłby rywalizować z Dudą. Jedyną ich szansą którą zwietrzyli to przeciąganie wyborów i czekanie na kryzys który na pewno w jakimś stopniu się pojawi. Ten wirus to im z nieba spadł.


co nazywasz ''wyborami '' ?
jeśli się odbędą a przecież pisdzielce dążą do tego nawet łamiąc prawo ,nawet depcząc Konstytucję ...
przecież te ''wybory'' ''budyń'' ma już wygrane ..i to głównie za sprawą marnej opozycji i chamskiemu podejściu do innych kandydatów ...

ale masz rację w jednym ...przesunięcie wyborów to przegrana ''budynia'' a to jest nierozerwalnie związane z utratą władzy mckwacza..
ja ci napiszę w pewnym sekrecie ;) że czy ''budyń'' wygra czy nie wisi mi totalnie ...
dla mnie ważne w pewien sposób jest to że pisdzielce nie będą mieli większości sejmowej i wtedy niech pokażą jak sobie radzą w kryzysie ...
wiesz jak to się skończy?...cięciami socjalnymi i wzrostem podatków...
to pociągnie za sobą inflację która i tak już jest wzrostowa...

podsumowując ..zawsze miałem gdzieś kto rządzi ,byle by rządził mądrze a tego nie ma od 40-u lat...

to czy będzie rządził ''budyń '' czy ''kisiel'' szarego Polaka nie obchodzi natomiast ważne dla niego jest to co jutro włoży do gara i czy nie wyląduje na bruku ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Jodła niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 18:40
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Kasztanowordzawa Jodła napisał(a): O czym wy tu wszyscy dyskutujecie? Wybory odbędą się 10 maja i i koniec dyskusji o Poczcie i danych. Przed chwilą jechałem przez miasto. Pod Mrówką tłok. Brico i Inter zakorkowane. Wszędzie tłumy ludzi i nikomu wirus nie straszny. Tylko w czasie wyborów wszystkich ma zaatakować. Przestańcie farmazonić. Na dzień dzisiejszy tzw. opozycja nie ma kandydata na Prezydenta który mógłby rywalizować z Dudą. Jedyną ich szansą którą zwietrzyli to przeciąganie wyborów i czekanie na kryzys który na pewno w jakimś stopniu się pojawi. Ten wirus to im z nieba spadł.

PISowska kreaturo ty się nadajesz na korek do du.py .ludzie wyszli do sklepów ,żeby nie umrzeć z głodu ,Bylem dzisiaj po dziesięciodniowej nieobecności w sklepach ,żeby dokupić żywności na następną dekadę . Tłumów nie widziałem było po kilka osób w marketach ,którzy robili grubsze zakupy .W moim domu jest 7 osób uprawnionych do głosowania ,ale nikt nie pójdzie na żadne głosowanie ,
Gdzie ja ogryzku napisałem, że jestem za Pisem? Potrafisz tu tylko bluzgać i obrażać ludzi. Rusz tyłek i pojedź w tym momencie do Mrówki , Brico, Meduzy a zobaczysz tych wygłodniałych i wychudzonych mieszkańców targających bratki, i inne ogrodowe pierdoły. i co mnie obchodzi twoja rodzina i to czy zagłosujesz. Swoją drogą ja od upadku komuny zawsze chodziłem na wybory i jakoś nigdy w dłuższej kolejce jak dzisiaj w Polo Maekecie nie stałem. Chodziłem i jak będą wybory to pójdę. A na kogo oddam głos to nie twoja sprawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowy Wrzos niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 19:16
Zadne dane na pocztę ja po wyborach będę latał i udowadniał jakiemuś bankowi ze nie bralem kredytu nihuhu jak pusiory chcą mieć klopoty to niech idą a na drogę rydzyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 19:18
Jak to moje dane to czemu poczta nie zwraca się z tym do mnie tylko do urzędu ...

Naprawdę nie wiem .. czuję się jak jakiś ubezwłasnowolniony kmiot, którego peselem, imieniem i nazwiskiem będą sobie przepychanki robić ....

Urząd może mieć upoważnienie do przetwarzania moich danych w ściśle określonych celach ale nie do udostępniania osobom trzecim ... ?

Zatem, każdy obywatel powinien indywidualnie decydować czy chce udostępnić swoje dane osobowe ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Szczypiorek niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 19:43
~~Biaława Kalmia napisał(a): Jak to moje dane to czemu poczta nie zwraca się z tym do mnie tylko do urzędu ...

Naprawdę nie wiem .. czuję się jak jakiś ubezwłasnowolniony kmiot, którego peselem, imieniem i nazwiskiem będą sobie przepychanki robić ....

Urząd może mieć upoważnienie do przetwarzania moich danych w ściśle określonych celach ale nie do udostępniania osobom trzecim ... ?

Zatem, każdy obywatel powinien indywidualnie decydować czy chce udostępnić swoje dane osobowe ?
Czy Ty jesteś tak mądry,czy tak głupi?Twoje dane mają nawet sprzedawcy garnków i innych pierdół i Ty o tym wiesz,ale jest okazja się POSTAWIĆ,ha,ha,ha!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 20:46
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
~~Biaława Kalmia napisał(a): Jak to moje dane to czemu poczta nie zwraca się z tym do mnie tylko do urzędu ...

Naprawdę nie wiem .. czuję się jak jakiś ubezwłasnowolniony kmiot, którego peselem, imieniem i nazwiskiem będą sobie przepychanki robić ....

Urząd może mieć upoważnienie do przetwarzania moich danych w ściśle określonych celach ale nie do udostępniania osobom trzecim ... ?

Zatem, każdy obywatel powinien indywidualnie decydować czy chce udostępnić swoje dane osobowe ?
Czy Ty jesteś tak mądry,czy tak głupi?Twoje dane mają nawet sprzedawcy garnków i innych pierdół i Ty o tym wiesz,ale jest okazja się POSTAWIĆ,ha,ha,ha!

Tych s...ieli co się sami powybierali do KRS pamiętasz jak zajadle bronili PISdzielcy drąc mordy RODO ?



Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 21:31
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
~~Biaława Kalmia napisał(a): Jak to moje dane to czemu poczta nie zwraca się z tym do mnie tylko do urzędu ...

Naprawdę nie wiem .. czuję się jak jakiś ubezwłasnowolniony kmiot, którego peselem, imieniem i nazwiskiem będą sobie przepychanki robić ....

Urząd może mieć upoważnienie do przetwarzania moich danych w ściśle określonych celach ale nie do udostępniania osobom trzecim ... ?

Zatem, każdy obywatel powinien indywidualnie decydować czy chce udostępnić swoje dane osobowe ?
Czy Ty jesteś tak mądry,czy tak głupi?Twoje dane mają nawet sprzedawcy garnków i innych pierdół i Ty o tym wiesz,ale jest okazja się POSTAWIĆ,ha,ha,ha!


Ano nie okazja, tylko niektórzy ciężko pracowali nad procedurami, duperelami, upoważnieniami, wszędzie klauzule i trele morele i bardzo jestem ciekawa co np. rzecznik praw obywatelskich by o tym powiedział .... uważam,że Poczta Polska powinna sama zwracać się bezpośrednio do obywateli o zgodę na udostępnienie tych danych ... powinien zostać podany cel udostępnienia, a przede wszystkim powinni obywatela poinformować, co zrobią z tymi danymi jak już nie będą potrzebne ....

O drażliwej kwestii podstawy prawnej to już nie ma co wspominać - w państwie prawa i sprawiedliwości żyjemy ?

Jak znam życie, to w tym bajzlu żadne dane nie będą miały należytej ochrony, żebym się nie zdziwiła jak się okaże że mam niezły kredyt do spłacania ... a Ty tu bajdurzysz o sprzedawcy garnków ...


Ty też się możesz zdziwić .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biaława Kalmia niezalogowany
24 kwietnia 2020r. o 21:31
~~Makowy Szczypiorek napisał(a):
~~Biaława Kalmia napisał(a): Jak to moje dane to czemu poczta nie zwraca się z tym do mnie tylko do urzędu ...

Naprawdę nie wiem .. czuję się jak jakiś ubezwłasnowolniony kmiot, którego peselem, imieniem i nazwiskiem będą sobie przepychanki robić ....

Urząd może mieć upoważnienie do przetwarzania moich danych w ściśle określonych celach ale nie do udostępniania osobom trzecim ... ?

Zatem, każdy obywatel powinien indywidualnie decydować czy chce udostępnić swoje dane osobowe ?
Czy Ty jesteś tak mądry,czy tak głupi?Twoje dane mają nawet sprzedawcy garnków i innych pierdół i Ty o tym wiesz,ale jest okazja się POSTAWIĆ,ha,ha,ha!


Ano nie okazja, tylko niektórzy ciężko pracowali nad procedurami, duperelami, upoważnieniami, wszędzie klauzule i trele morele i bardzo jestem ciekawa co np. rzecznik praw obywatelskich by o tym powiedział .... uważam,że Poczta Polska powinna sama zwracać się bezpośrednio do obywateli o zgodę na udostępnienie tych danych ... powinien zostać podany cel udostępnienia, a przede wszystkim powinni obywatela poinformować, co zrobią z tymi danymi jak już nie będą potrzebne ....

O drażliwej kwestii podstawy prawnej to już nie ma co wspominać - w państwie prawa i sprawiedliwości żyjemy ?

Jak znam życie, to w tym bajzlu żadne dane nie będą miały należytej ochrony, żebym się nie zdziwiła jak się okaże że mam niezły kredyt do spłacania ... a Ty tu bajdurzysz o sprzedawcy garnków ...


Ty też się możesz zdziwić .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza