Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Porównał szczepienia do ludobójstwa
~~Sepiowa Skalnica niezalogowany
25 maja 2020r. o 23:18
Pisze ktoś że z niektórymi chorobami nie pójdzie tak łatwo bo pozostają w organiżmie i w chwili jego organizmu choroby atakują ale tak jest z każdą chorobą organizm ją zwalcza ale i unieszkodliwjając pozostawia w nas i choroba go uaktywnia i ale i ma na niego przeciwciała .To nie szczepionki a organizm nas leczy ,szczepionki jak każda z chorób uaktywnia produkcję "uszkodliwiaczy tej przebytej choroby nie zależnie jak wtargnie do organizmu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
26 maja 2020r. o 7:20
~~Sepiowa Skalnica napisał(a): Pisze ktoś że z niektórymi chorobami nie pójdzie tak łatwo bo pozostają w organiżmie i w chwili jego organizmu choroby atakują ale tak jest z każdą chorobą organizm ją zwalcza ale i unieszkodliwjając pozostawia w nas i choroba go uaktywnia i ale i ma na niego przeciwciała .To nie szczepionki a organizm nas leczy ,szczepionki jak każda z chorób uaktywnia produkcję "uszkodliwiaczy tej przebytej choroby nie zależnie jak wtargnie do organizmu

A czy organizm sam nie potrafi uaktywnić tych "uszkodliwiaczy" (bez szczepionki)? Jak myślisz??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowy Rannik niezalogowany
26 maja 2020r. o 15:01
~Turkusowy Tulipanowiec napisał(a): TAKICH LEKARZY W POLSCE NAM POTRZEBA. TO PRAWDZIWY LEKARZ DBAJACY O ZDROWIE POLAKOW
Puknij się w czoło choć myślę,że w twoim przypadku jest już za póżno ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienisty Suchodrzew niezalogowany
26 maja 2020r. o 16:52
Tzw.proszczepionkowcy nie mają pojęcia o czym piszą
Nie chodzi o to że ktoś kiedyś szczepił się na jakąś chorobę i żyje .Chodzi o to że teraz organizacje i ludzie którzy od lat mówią o pilnej potrzebie zmniejszenia ilości ludzi na świecie teraz finansują i pracują (pewnie już mają )nad szczepionką i żądają aby zaszczepić przymusowo całą populacje.Normalnie szczepionkę zanim zostanie podana ludziom testuje się 5-6 lat tę chcą podać ludziom prawie natychmiast .Globaliści przeznaczyli ogromne sumy na przekupienie polityków aby przeforsowali przymusowe szczepienia w swoich krajach.Cała ta reżyserowana pandemia ma jeden cel przestraszyć stado aby łatwiej zgodziło się na szczepienia.W Polsce telewizja robi wodę z mózgu telewidzom, gdy na świecie najwięksi eksperci medyczni mówią już że ta pandemia to opszustwo to u nas w roli eksperta występuje lekarz rodzinny którego w sobotę sportowiec Wojtek Brzozowski zaorał jak pole po burakach.Brawo Wojtek
Warto posłuchać fachowców
tutaj myślę że najbardziej kompletny wywiad z Niemieckim lekarzem na temat pandemii i szczepionek
https://m.cda.pl/video/517418461?fbclid=IwAR1pRQi9k6LEYz9gWfJGkCwJA1saIt2qwS8_XfZ649srXZa6cKQ8NtibbDo

tutaj wypowiedz znanego brytyjskiego virusologa

https://youtu.be/YTlKxGMAn1U

Tutaj bardzo rozzłoszczony niemiecki lekarz wali prawdę
https://youtu.be/TdfGieu-N44

To tylko 3 wypowiedzi a mógł bym dać dziesiątki
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
26 maja 2020r. o 17:38
~~Chabrowy Rannik napisał(a):
~Turkusowy Tulipanowiec napisał(a): TAKICH LEKARZY W POLSCE NAM POTRZEBA. TO PRAWDZIWY LEKARZ DBAJACY O ZDROWIE POLAKOW
Puknij się w czoło choć myślę,że w twoim przypadku jest już za póżno ...


Panna znaczy teren . Póknij się w czoło :D Czólko Rannik :)

~Płomienisty Suchodrzew napisał(a): Tzw.proszczepionkowcy nie mają pojęcia o czym piszą
Nie chodzi o to że ktoś kiedyś szczepił się na jakąś chorobę i żyje .Chodzi o to że teraz organizacje i ludzie którzy od lat mówią o pilnej potrzebie zmniejszenia ilości ludzi na świecie teraz finansują i pracują (pewnie już mają )nad szczepionką i żądają aby zaszczepić przymusowo całą populacje.Normalnie szczepionkę zanim zostanie podana ludziom testuje się 5-6 lat tę chcą podać ludziom prawie natychmiast .Globaliści przeznaczyli ogromne sumy na przekupienie polityków aby przeforsowali przymusowe szczepienia w swoich krajach.Cała ta reżyserowana pandemia ma jeden cel przestraszyć stado aby łatwiej zgodziło się na szczepienia.W Polsce telewizja robi wodę z mózgu telewidzom, gdy na świecie najwięksi eksperci medyczni mówią już że ta pandemia to opszustwo to u nas w roli eksperta występuje lekarz rodzinny którego w sobotę sportowiec Wojtek Brzozowski zaorał jak pole po burakach.Brawo Wojtek
Warto posłuchać fachowców
tutaj myślę że najbardziej kompletny wywiad z Niemieckim lekarzem na temat pandemii i szczepionek
https://m.cda.pl/video/517418461?fbclid=IwAR1pRQi9k6LEYz9gWfJGkCwJA1saIt2qwS8_XfZ649srXZa6cKQ8NtibbDo

tutaj wypowiedz znanego brytyjskiego virusologa

https://youtu.be/YTlKxGMAn1U

Tutaj bardzo rozzłoszczony niemiecki lekarz wali prawdę
https://youtu.be/TdfGieu-N44

To tylko 3 wypowiedzi a mógł bym dać dziesiątki


Wojtka Panna nie zna nawet z publikacji , ale już chłopa i kmiota lubię :D. Ja operowałem do tej pory na doniesieniach Czerniaka , Jaśkowskiego i Zięby . Wszyscy trzej skazani na odstrzał przez Bigh Pharme . Leć dalej po pasemkach Suchodrzew , niech proszczepionkowcy zaczną kojarzyć fakty . Niech się uczą , bo nawet Horus Bolca nie zbawi i nie zwolni ze zdobywania wiedzy , szczególnie tej historycznej , której mieni się jedynym dawcą :D :D :D

Ładny kalambur Pannie chyba wyszedł :D :D :D

Miłego wieczoru Drodzy Państwo ... życzy zbanowana za domniemane chamstwo Panna :)

Tak nawiasem , to ciekaw jestem , czy Szacowna Redakcja Bolca mogła by jakie corpus delicti wyświetlić , jak w przypadku BOGA FALCO ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 maja 2020r. o 18:01
znowu wracasz kmiocie?

za jakie ''domniemane''?

nie łżyj ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
26 maja 2020r. o 19:18
Ten się śmieje , kto się śmieje ostatni ... Horusie - bambusie. Arystokrata z Kociapółek Wielkich zabiera głos w każdym temacie wyzywając standardowo wszystkich od kmiotów , a Pannę jedyną od dupków :D Nie wiem , jak mam tłumaczyć sobie zainteresowanie Głupiej Papugi mą skromną osobą . Czyżby tęczowa Rewolucja Biedronia zaszumiała w ptasim móżdżku ? Es tut mir leid , nie ten adres . Panna jest hetero :)

Ale powiedz Głupia Papugo , znafco " sceny politycznej " jak to jest możliwe , że nawet Konfederaci nie dopuścili Czerniaka do swoich szeregów w cyrku na wiejskiej ? . A teraz jeszcze " urzędasy państwa istniejącego jedynie teoretycznie ", jak mawiał ... o ile mnie starcza pamięć nie myli , Radzio Sikorski postanowili zgnoić gościa dokumentnie ...

Dlaczego ?

Wnieś jaką wiedzę , lub pogląd do dysputy i nie bądź taki wrażliwy na wycieczki pod Twym adresem ... Bogu :D

Miej do siebie dystans :)

Nie jesteś pępkiem Wszechświata ... BOGU FALCO ... na szczęście :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
26 maja 2020r. o 19:24
czy ty dupku masz wszystkich tutaj za idio.tów?
komu chcesz łżąc wmówić że ja do ciebie piszę?
nie potrafisz jednego dnia dupku spędzić na tym by mnie słownie tu nie zaczepiać ...

wiesz coś o ''strzelbie Czechowa''?
powiem ci tak ...
sam ją powiesiłeś więc kiedyś ona musiała wystrzelić i za każdym razem kiedy mnie zaczepisz jej wystrzał cię dosięgnie ...

jeśli nie wiesz o czym piszę -bo przecież Bułhakow o tym nie pisze -hahaha - to sobie poszukaj ,doczytaj ..:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.