Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpisują listy poparcia R. Trzaskowskiego
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 22:31
Kto by nie wygrał i tak będzie cię miał głęboko w d.... .
Tak że niepotrzebnie się podniecasz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 czerwca 2020r. o 23:01
~~Stalowy Niecierpek napisał(a): Kto by nie wygrał i tak będzie cię miał głęboko w d.... .
Tak że niepotrzebnie się podniecasz.


masz rację ale czy nie jest podniecająca myśl o lamencie jaki podniosą pisdzielce?
ja liczyłem i nadal liczę tylko na siebie ...
to mi wystarczy...;)

tymczasem spanko bo jutro praca mnie czeka...jakieś trzy ,cztery godzinki ale praca...

więc do jutra i spokojnej nocy wszystkim ludziom myślącym o lepszej Polsce i wygranej Trzaskowskiego :)

a pisio.rom?

a pisio.rom to ...''daj wam boże jak najgorzej ,ja wam źle nie życzę'' :]


uwielbiam ten cytat...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
7 czerwca 2020r. o 23:05
[img=1591563924_vl04gb8.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Rokitnik niezalogowany
7 czerwca 2020r. o 23:10
~Niebieskoszara Calibrachoa napisał(a): Ponad 30 zakładek a ani jednego argumentu za Trzaskowskim. A zresztą... A jak jego zwolennicy nie mają logicznych wypowiedzi to też chyba świadczy o ich wybranku.
A co marzy się Trzaskowskimu:
-świat multikulti,
-małżeństwa zboczeńców i adopcja przez nich dzieci,
-wstrzymanie wszelkich inwestycji zapoczątkowanych przez PiS,

A dotychczas jego jedynym życiowym politycznym osiągnięciem jest puszczenie tramwaju tolerancji przez stolicę

Wobec tego pragnę ci i twoim agenturalnym kolesiom przypomnieć fragment pewnej Deklaracji:" Uważamy za zrozumiałe same przez się te prawdy, że wszyscy ludzie zostali stworzeni i równi, że zostali wyposażeni przez Stwórcę w pewne niezbywalne prawa, między którymi są: życie, wolność i dążenie do szczęścia. Że dla zabezpieczenia tych praw ustanowione zostały wśród ludzi rządy wywodzące swoją słuszną władzę z przyzwolenia rządzonych. Jeśli kiedykolwiek jakaś forma rządu stanie się niebezpieczna dla tych celów, prawem narodu będzie zmiana lub obalenie rządu i powołanie nowego, który oprze swoje podstawy na takich zasadach oraz zorganizuje swoją władzę w taki sposób, który naród uzna za najwłaściwszy dla zapewnienia sobie bezpieczeństwa i szczęścia." Przemyślcie sobie własne, i całej agentury KGB, zachowanie a potem wybierzmy nowego Prezydenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
8 czerwca 2020r. o 6:05
hahaha....

i po tym pytaniu zapadła nagle cisza...;)

nigdy na to pytanie nie otrzymasz odpowiedzi...:)


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna Calibrachoa niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 6:34
Dwóch milicjantów pasuje Rafalek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
8 czerwca 2020r. o 8:28
Cześć,

Proszę o kulturalną dyskusję.
Posty obraźliwe (np. zawierające sformułowania/słowa typu: zlodzieje, Ty baranie itd.) będą usuwane.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
8 czerwca 2020r. o 8:45
emem napisał(a): Cześć,

Proszę o kulturalną dyskusję.
Posty obraźliwe (np. zawierające sformułowania/słowa typu: zlodzieje, Ty baranie itd.) będą usuwane.

Pozdrawiam,
Marcin Marczewski

Ja tylko skomentowałem obrazek na którym są barany :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.