Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W Bolesławcu wygrał Trzaskowski
~Kremowy Rozwar niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 17:06
Ten naród nigdy nie zmąderzeje niestety te wybory wybitnie to pokazały, mgła umysłowa, niepamięć i przekupywanie wyborców pieniędzmi, których nie mają. Kandydaci wiedza jaki ten lud ciemny i jadą po bandzie i nie patrzą bo i tak za chwile ludzie zapomną. Jeden podpisał dał furtkę dla żydowskich roszczeń na wiele miliardów dilarów, drugi wprowadza ideologiczna neomarksistowska V kolumne pod szyldem LGBT. "Gratuluje" polakom wyboru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
29 czerwca 2020r. o 17:19
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Pięć lat rządzenia i II tura. Daje Wam to coś do myślenia?


Nic a nic. Tylko raz po 89 r. wybory zakończyły się po pierwszej turze.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szary Sundaville niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 17:22
Wojna Polsko-Polska trwa na dobre i będzie trwała w najlepsze dopóki POPIS będzie trwał na scenie politycznej. Ale innym Państwom to na rękę, znaleźli na nas sposób i dopóki sami się nie obudzimy to będziemy trwać w tym nadal.
Wszyscy jednakowi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawobrązowa Brodia niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 17:22
Ciekawe jest twierdzenie, że dają pieniądze których nie mają. To w takim razie Niemcy, Francja czy np. Anglia to ile oni dają? oni mają? i podstawowe pytanie kiedy Niemcy, Francuzi i tacy Anglicy będą oddawać? Czy oni mogą mieć a taka Polska zawsze ma być bidna "piniędzy nie ma i nie będzie" i wtedy dopiero dla wiecznych zakompleksiałych homosowietikus, panien bez posągów, wszystko będzie na swoim miejscu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ceglastoróżowa Gynostemma niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 17:36
Tego z KO oplacaja niemcy to ich czlowiek i tyle w temacie a Wy polaczki zryjcie sie miedzy sobą a Niemcy robia swoje .Powodzenia na szparagach .pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Kuklik niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 18:01
~Złotawobrązowa Brodia napisał(a): Ciekawe jest twierdzenie, że dają pieniądze których nie mają. To w takim razie Niemcy, Francja czy np. Anglia to ile oni dają? oni mają? i podstawowe pytanie kiedy Niemcy, Francuzi i tacy Anglicy będą oddawać? Czy oni mogą mieć a taka Polska zawsze ma być bidna "piniędzy nie ma i nie będzie" i wtedy dopiero dla wiecznych zakompleksiałych homosowietikus, panien bez posągów, wszystko będzie na swoim miejscu.


Po prostu te kraje produkują trochę bardziej innowacyjne produkty od naszych drewnianych palet czy jabłek. My podobno mamy innowacyjne samochody elektryczne od premiera Pinokia, ale nikt ich jeszcze nie widział... Poza tym, żeby porównywać nas z takim krajami jak Anglia, Francja czy Niemcy, to trzeba być głąbem bez szkoły, my byliśmy 30 lat bankrutem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Kuklik niezalogowany
29 czerwca 2020r. o 18:05
30 lat temu miało być oczywiście.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12580
wojtii
29 czerwca 2020r. o 18:33
Moja jest racja i to święta racja . Bo nawet jak jest Twoja to moja jest mojsza niż twojsza . Że właśnie moja racja jest racja najmojsza !!!!!!
Ja......le jak widzę te wszystkie komentarze przeciągające ,,sznureczek '' to mnie krew zalewa . Bo wszystkim politykom obojętnie z której strony właśnie pasuje taki naród . Dzielić i rządzić latami .
Tylko nie wiem czy zauważyliście . Płyniecie na tej samej słabej tratwie i im bardziej napierdzielacie się na czele ze swoimi ulubieńcami tym bardziej ta tratwa jest słabsza . A inne kraje świetnie na tym korzystają bo nie ma nic lepszego jak skłócony kraj którym można sterować .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza