Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wypowiedzeie konwencji stambulskiej...cynizm i hipokryzja pisu

13926
qwax_
27 lipca 2020r. o 22:08
Horus napisał(a):
ale to ty dokonujesz ''selekcji'' czym będziesz żył ...w świecie mitów i legend czy świecie opartej na wiedzy ...;)


Nawrzucałeś tutaj co mogłeś - zabrakło jedynie coś o płaskoziemcach ;)
I z czym ja mam dyskutować??
Widziałeś chociaż ten link na temat finansowania przez "Zbawcę Ludzkości" B. Gatesa oprysków za pomocą samolotów, by obniżyć temperaturę za Ziemi?
To dalej "teoria spiskowa" czy już fakt?

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowa Dąbrówka niezalogowany
27 lipca 2020r. o 22:10
on tego nie otwiera :D nie czyta też jak tekst jest za długi :D tylko pisze..pisze...pisze :D takie hobby :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
27 lipca 2020r. o 23:23
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):
ale to ty dokonujesz ''selekcji'' czym będziesz żył ...w świecie mitów i legend czy świecie opartej na wiedzy ...;)


Nawrzucałeś tutaj co mogłeś - zabrakło jedynie coś o płaskoziemcach ;)


nie tylko o tym zapomniałem ...

ale co?
mam tu po raz milion pierwszy pisać o 25 ''teorii'' antonia ooszołoma ''drona''?
że teraz nie tylko trotyl ale nawet ''lewacki'' RDX był przyczyną ''wybuchu''?

ale mam na jutro kolejny pomysł na kolejny temat...;)
dzisiaj tylko nakręcam sprężynkę ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza