Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
16 osób z koronawirusem
~Złotożółta Kokoryczka 28 lipca 2020r. o 20:00
Lepiej nie chorować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowoczerwona Cebula 29 lipca 2020r. o 6:21
Gdy by jutro ogłoszono że virus unosi się 1 metr nad ziemią , lemingi dla których informacje z telewizora są jak wiadomości od Boga i wierzące w tę pseudo pandemię posłusznie chodziły by na czworaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rdzawobrunatny Winorośl 29 lipca 2020r. o 7:30
No tak wirusolodzy się nie znają ale za to mamy wszechwiedzących jak ten powyżej typ który nasłuchał się głupot na YT i teraz błyszczy... brak mi słów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grafitowa Kalia 30 lipca 2020r. o 7:02
Jeszcze raz serdeczne podziękowania dla starosty i jego popleczników za ściągniecie do Bolesławca tego syfu i pozbawienia mieszkańców podstawowej opieki szpitalnej,a gówniarza dyrektora na bruk.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnożółty Winobluszcz 30 lipca 2020r. o 8:43
~Rdzawobrunatny Winorośl napisał(a): No tak wirusolodzy się nie znają ale za to mamy wszechwiedzących jak ten powyżej typ który nasłuchał się głupot na YT i teraz błyszczy... brak mi słów.


Również brak mi słów. Jedna osoba z naszego powiatu to nie epidemia. Gdzie te śmiertelne przypadki? Gdzie ludzie masowo chorują? Tylko w mediach. Z mojej miejscowości dużo ludzi pracuje w Niemczech, w Czechach a nawet w Szwecji. Jest strefa ekonomiczna z kilkoma tysiącami pracowników. Przez kilka miesięcy rzekomej epidemii nie znam ani jednego przypadku z koronawirusem. No i w 2020 r. spadek umieralności w stosunku do lat poprzednich. Więc pytam ponownie gdzie jest ta epidemia?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Nawłoć 30 lipca 2020r. o 8:46
~Karminowoczerwona Cebula napisał(a): Gdy by jutro ogłoszono że virus unosi się 1 metr nad ziemią , lemingi dla których informacje z telewizora są jak wiadomości od Boga i wierzące w tę pseudo pandemię posłusznie chodziły by na czworaka


Dziękuję za mądrego posta. Przytoczone słowa, choć ironiczne, są niestety prawdziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Psianka 30 lipca 2020r. o 20:48
3 pacjentów na OJOME z covidem na wjeździe na Blok Operacyjny-a szpital "otwarty dla wszystkich"..super Barczyku,podobno nikt z covidem nie leży w głównym budynku.Buhahaha!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtobrunatna Aronia 30 lipca 2020r. o 21:11
Taka prawda..o szpitalu otwartym dla wszystkich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.