Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Od soboty cała Polska żółtą strefą
~Czerwonawa Magnolia niezalogowany
10 października 2020r. o 20:03
Ale wiesz że większość nie przerwała leczenia ze strachu, tylko im odmówiono/przełożono zabiegi. Część pewbie sie boi, niepotrzebnie to fakt. Obyś Ty sie nie musiał leczyć na telefon jak moja szefowa, bo onkolog chwilowo oddelegowany do covidu. Chczesz być leczony, złap covid. Od stop po czubek włosów Cie przebadają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
10 października 2020r. o 20:29
~~Czerwonobrunatny Bratek napisał(a): No kurła nie przetłumaczysz :D
Grypa i 60 zgonów? znowu w tivi powiedzieli. A według szacunków co roku na grypę i powikłania (choroby współistniejące i inne takie) umiera kilkanaście tysięcy. I nie... Bosak sobie tego nie wymyślił. Problem w tym, że jak masz zawał i jesteś przeziębiony, to mówią że umarłeś na zawał. Moja świętej pamięci babcia zmarła na nowotwór, nikogo nie obchodziło przeziębienie, bakterie czy inne wirusy. Zabił ją rak, koniec kropka. Dziś już rak nie zabija, tylko covid. Rak to choroba współistniejąca. W wielkiej hameryce już pojawiają się głosy, że covid to gorsza grypa, ale ciągle nic takiego, co powinno wzbudzać międzynarodową panikę. I nie... Bosak nie pojechał do ameryki żeby to odkryć. Sry że się wtrącam w Waszą dyskusję, już nie będę :D
Bo i tak nie przetłumaczysz ;)


Ja podaję źródła moich informacji , qwex swoje lub zasłyszane insynuacje , rak jak zabijał tak zabija z tym wyjątkiem że covid u zarażonych to przyśpiesza i jest podawany jak przy innych schorzeniach jako choroba współistniejąca .
Czytałem wypowiedź lekarza któremu zmarł ojciec leczący się od kilku lat na serce z dużym powodzeniem , niestety zaraził się covidem co stało się dla niego zabójcze , sam stwierdził że gdyby nie to jego ojciec mógłby jeszcze żyć .


Dopisane 10.10.2020r. o godz. 20:29:

~Czerwonawa Magnolia napisał(a): Ale wiesz że większość nie przerwała leczenia ze strachu, tylko im odmówiono/przełożono zabiegi. Część pewbie sie boi, niepotrzebnie to fakt. Obyś Ty sie nie musiał leczyć na telefon jak moja szefowa, bo onkolog chwilowo oddelegowany do covidu. Chczesz być leczony, złap covid. Od stop po czubek włosów Cie przebadają.


Z tobą się zgadzam z tym że najwięcej przełożeń zabiegów i wizyt miało miejsce w pierwszych kilku miesiącach pandemii , sam miałem przekładaną wizytę u neurologa jak minie informowano z powodu zaistniałej sytuacji .
Obecnie nie dalej jak dziś byłem na profilaktycznym badaniu prostaty zaproszony telefonicznie dwa tygodnie temu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 października 2020r. o 20:30
M21W2 napisał(a): , rak jak zabijał tak zabija z tym wyjątkiem że covid u zarażonych to przyśpiesza i jest podawany jak przy innych schorzeniach jako choroba współistniejąca .

Widzisz, ktoś ma raka i jest w stanie agonalnym i dodatkowo łapie koronawirusa (przynajmniej tak wychodzi z niemiarodajnych testów).
I jeśli umrze to podadzą, że umarł na covid i miał choroby współistniejące.
NIE!! On umarł na raka i miał choroby współistniejące.
To zastąp teraz covid np. katarem i rozważ bezsens dopisywania zgonu na konto covida/kataru przy chorym na nowotwór.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
10 października 2020r. o 21:13
M21W2 napisał(a):
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a):


Bartosz Fiałek, specjalista w dziedzinie reumatologii, który od początku epidemii edukuje Polaków o koronawirusie w mediach społecznościowych.



Specjalista w dziedzinie reumatologii specjalistą od wirusów. :)
Może idź do psychiatry , on ci jeszcze więcej powie o wirusie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 października 2020r. o 21:16
To jeszcze pismo obrazkowe na dobranoc ;)[img=1602357352_21l41p6.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 października 2020r. o 21:17
Ksawery , nie wiem czy to prawda , ale przeczytałem gdzieś taką teorię spiskową , że cwaniacy w kitlach i ich admini dostają siedem stów z NFZ za stweirdzony przypadek :D

Stwórco proszę Cię ... nakarm Ludzi prawdą ... moja modlitwa ... ja biedny mały żuczek ... proszę ...

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
10 października 2020r. o 21:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Ksawery , nie wiem czy to prawda , ale przeczytałem gdzieś taką teorię spiskową , że cwaniacy w kitlach i ich admini dostają siedem stów z NFZ za stweirdzony przypadek :D

Stwórco proszę Cię ... nakarm Ludzi prawdą ... moja modlitwa ... ja biedny mały żuczek ... proszę ...

Dobranoc :)

To jest mit.

Dostają duuuużo więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 października 2020r. o 8:56
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): , rak jak zabijał tak zabija z tym wyjątkiem że covid u zarażonych to przyśpiesza i jest podawany jak przy innych schorzeniach jako choroba współistniejąca .

Widzisz, ktoś ma raka i jest w stanie agonalnym i dodatkowo łapie koronawirusa (przynajmniej tak wychodzi z niemiarodajnych testów).
I jeśli umrze to podadzą, że umarł na covid i miał choroby współistniejące.
NIE!! On umarł na raka i miał choroby współistniejące.
To zastąp teraz covid np. katarem i rozważ bezsens dopisywania zgonu na konto covida/kataru przy chorym na nowotwór.


Jeżeli zdarzył lub zdarzy się taki przypadek jak napisałeś to tak samo jak Ty uważam że przyczyną zgonu był nowotwór .
Nie mając żadnych dowodów nie posądzałbym lekarzy że wystawiają nieprawdziwe świadectwa zgonu .
Nie wiem jak Ty , ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.