Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Łąkowa już świeci
22258
#Horus nieaktywny
8 października 2020r. o 21:46
Horus napisał(a): :][img=1602186344_qfvc1r6.gif]
[img=1602186400_vp8bkna.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bananowy Ognik niezalogowany
8 października 2020r. o 21:47
~~Bananowy Ognik napisał(a): Jednak coś umiecie zrobić a nie tylko jakieś najlepszy portal w powiecie boleslawieckim


Już sobie tak nie słodźcie bo Narodowcy znowu się wam przypomną....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Buraczkowy Sit niezalogowany
9 października 2020r. o 8:47
To ja poproszę jeszcze o zajęcie się sprawą remontu przy ulicy Wałowej. Na Staszica jest niczym nie oznaczona wyrwa w asfalcie. Gdy jest ciemno, po wjechaniu w nią można się wystraszyc i wykonać np. jakiś niebezpieczny manewr. Szczególnie, podczas mijania, gdy trzeba jechać przy krawędzi chodnika. Nie mówię, gdy ktoś jedzie na niskim profilu, to i felgę pognie. Coś tam robią, ale zabezpieczyć tego nie potrafią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawobrązowy Wiąz niezalogowany
9 października 2020r. o 10:40
A ja poproszę o naprawienie 200 mb nawierzchni ul Gdańskiej o której wszyscy zapomnieli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowa Begonia niezalogowany
9 października 2020r. o 11:58
Wspaniale, teraz na łąkowej światło świeci się nawet w ciągu dnia, dziękujemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielona Azalia niezalogowany
10 października 2020r. o 5:07
A na Akacjowej nadal ciemno...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielona Azalia niezalogowany
10 października 2020r. o 19:35
Myślałam, że wieczorem coś sie zmieni....a tu nadal nic :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7619
WiosennaStokrotka
12 października 2020r. o 9:50
Przemiła i przesympatyczna Pani w Urzędzie Miasta poinformowała mnie, ze najpóźniej we wtorek będzie już jasno i na Akacjowej. Od razu poinformowała co się dzieje i dlaczego.

To się nazywa profesjonalna obsługa dzwoniącej baby z pretensjami.

Dziękuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego