Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Autobus zniszczył przystanek
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
9 października 2020r. o 21:55
Lusterkiem wyrwać fundament
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zielonoszary Cyprysik niezalogowany
9 października 2020r. o 21:57
Lusterkiem wyrwać fundament. Toż to dopiero osiągnięcie- nam Pan Prezes wytłumaczył ;) hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieska Sanwitalia niezalogowany
9 października 2020r. o 23:37
Ci kierowcy z pks-u jeżdżą jak wariaty, zajeżdżają drogę osobówką , a szczególnie po o 22:00 zatrzymują się między przystankami. Jadąc w nocy mało co bym nie potrącił pasażerki wysiadającej z autobusu pks-u.i zaznaczam że nie było to na przystanku bo zatrzymują się pomiędzy nimi! Przecież za to są kary! Prezesie pks-u niech pan się tym zajmie !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowa Serduszka niezalogowany
10 października 2020r. o 0:02
Panie prezesie PKS jeżeli jest kurs przed 23:00 z Raciborowic do Bolesławca to dlaczego już dwa razy nie pojechałem z ostatniego przystanku do Bolesławca.Musiałem prosić kolegów żeby mnie zawieźli! Później się dowiedziałem że kierowca nakręca tam gdzie ma pasażerów! Ale jeżeli jest kurs do Bolesławca to powinien dojechać czy ma pasażerów czy nie ma! Następnym razem zadzwonię po najdroższą taksówkę i rzucę panu rachunek na stół!! Dziękuję bardzo za takiego przewoźnika!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowa Irga niezalogowany
10 października 2020r. o 8:32
no żeby ten przystanek zaczepić lusterkiem to trzeba być niezłym specem ! on od jezdni znajduje sie ponad metr a jak by dobrze zmierzyć to może i 2 to przy takich kierowcach piesi na chodniku w odległości 0,5 m to nie mają co szukać głowy poodcinane z takim mocnym lusterkiem :) nie wspomnę już o rowerzystach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Pięciornik niezalogowany
10 października 2020r. o 8:59
Czytając artykuł mogę zapytać, wójta czy poinformował o zdarzeniu policję 7 października przed rozpoczęciem robót naprawczych, powinien to zrobić

Czy poinformował prezesa pks, że podejrzany jest jego kierowca? Co zrobił prezes PKS, czy czasami nie ukrywał swojego kierowcy przed policją.? Co zrobiła policja po zawiadomieniu o wypadku? Czy zabezpieczono ewentualny monitoring? Czy może zrobiono wszystko aby ukryć to zdarzenie?

Nikt prawdopodobnie o tym by się nie dowiedział gdyby nie informacja na bolcu. Panie wójcie, panie prezesie czy macie coś do powiedzenia i czyste sumienia w tej sprawie? Oczekujemy odpowiedzi na te pytania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Topazowa Serduszka niezalogowany
10 października 2020r. o 9:38
No jak jest się sponsorem pks-u,to ręka rękę myje! Tylko szkoda że to z moich podatków i z haraczu za śmieci! Może by pan wójt ze swojej kieszeni dołożył na remont przystanku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pistacjowy Oczar niezalogowany
10 października 2020r. o 10:22
Zahaczyl lusterkiem i rozpierdzielil przystanek. Dobre
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza