Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

"Cwaniak"

~~Ametystowy Klon niezalogowany
14 października 2020r. o 9:51
Wszystkich posiadaczów pojazdów prywatnych ostrzegam przed próbą wyłudzeń ma parkingach przy Carffurze oraz Kaufflandzie. Młodzi kierowcy :cwaniacy" będą usiłowali wam wcisnąć jak wracanie z zakupami do swojego auta i otwieracie drzwi, że uderzyliście w jego auto. Straszyć będą monitoringiem. Na wasze żądanie pokaż gdzie jest ta rysa będą dalej was straszyć. Miałem taki przypadek wczoraj przy Carffurze. Młody cwaniak próbował wyłudzić ode mnie pieniądze, dostał ode mnie oper, zaczął straszyć, potem wyzywać. Wsiadłem do auta, a on mi ze swojego auta zaczął robić foto, wysiadłem z samochodu i zrobiłem jemu foto i tablicy rejestracyjnej jego samochodu. Momentalnie wysiadł ze swojego samochodu i powiedział, że zdawało mu się, że drasnąłem tylnymi drzwiami swojego auta podczas otwierania o jego auto. To była ewidentna próba zastraszenia mnie i wyłudzenia pieniędzy. Ze względu, że w środę mam tj. dziś pogrzeb w rodzinie to nie miałem czasu wzywać policję. Numeru rejestracyjnego cwaniaka nie piszę , ale mam zapisany. Bądźcie bezwzględni i natychmiast wzywajcie policję. Młody gówniarz i szuka sposobu na zarobienie pieniędzy. Ma zero szacunku dla starszej osoby, bezczelny i chamski w rozmowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Krokosmia niezalogowany
14 października 2020r. o 10:54
Takiego to od razu trzeba walić w kibel i niech dzwoni na policję. Parking to jst teren prywatny więc na pewno nie przyjadą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszara Lnica niezalogowany
14 października 2020r. o 11:33
Jakie auto? Jaki początek rejestracji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Krokosmia niezalogowany
14 października 2020r. o 11:35
Takiego to od razu trzeba walić w kibel i niech dzwoni na policję. Parking to jst teren prywatny więc na pewno nie przyjadą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 13:28
Wychodzi mi na to , że na " wnuczka " , to już przeszłość .

Teraz na " cwaniaka " :D

No niech by mnie spotkał taki " przypadek " :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Żywotnikowiec niezalogowany
14 października 2020r. o 13:29
Na prochy brakowało i browar trzeba dorobić , cwele zje...na .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnawy Żywotnikowiec niezalogowany
14 października 2020r. o 13:29
Na prochy brakowało i browar trzeba dorobić , cwele zje...na .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 października 2020r. o 13:44
Rysę mu poszerzę od dupy po czubek głowy :D

Qurde ... gdzie jesteś Głupia Papugo ... przywalił bym komuś :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.