Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
- Jesteśmy załamani - mówi szef Fit Style Zone
18442
PIS-PO-PRL
18 października 2020r. o 19:53
Horus napisał(a): a który to ten ''mój minister''?

jesteś tak dobrze poinformowany ?

Horus napisał(a): kiedy wprowadzono takie zasady po raz pierwszy ...
później kiedy zdjęto te obostrzenia przestałem ...

kiedy ponownie je wprowadzono ja ponownie je zakładam ...


Ty oglądałeś konferencje czy tam nasłuchiwałeś w radiu, więc wiesz lepiej kogo słuchałeś.
Wiem że Szumowski był ministrem, ale czy to w okresie Twojego wzmożonego posłuszeństwa to już nie wiem ;)

a jeżeli wpis o konfederacji był do mnie (chociaż chyba nie), to mi tam konfederacja lotto. Nie musisz się powstrzymywać :D




PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
18 października 2020r. o 20:18
qwax_ napisał(a): Pytanko dla "wyznawców" covidu ;)[img=1603039008_vkhox3c.jpg]


W sieci są filmy oraz informacje . Problem na ile potrafimy z tej wiedzy korzystać. Oczywiście nie należy wszystkiego brać bezkrytycznie . Jednak w tym przypadku to problem na skalę globalną . To znaczy że nie ma mowy o żadnym spisku lub fanaberii. Świat składa się z narodowości zorientowanych na różną politykę oraz religię i stosunek do nich.
Gdyby cokolwiek było nie tak strona przeciwna nie odpuściła by aby nie wykorzystać okazji.To przyczynek do refleksji i powstrzymania swoich osobistych emocji. Nic nie dzieje się bez przyczyny i nic nie jest za darmo. Czym szybciej opanujemy problem tym szybciej wrócimy do normalności. Sceptycy nie pomagają . Ale z nimi jest tak jak z religią. Jak powiedzieć wierzącemu że nie ma boga ?
Żyjemy w państwie prawa . Mamy prawo do krytyki władzy ale nie mamy prawa do łamania zasad określanych jako prawo.



" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2020r. o 20:28
PanM napisał(a):
qwax_ napisał(a): Pytanko dla "wyznawców" covidu ;)[img=1603039008_vkhox3c.jpg]


W sieci są filmy oraz informacje . Problem na ile potrafimy z tej wiedzy korzystać. Oczywiście nie należy wszystkiego brać bezkrytycznie . Jednak w tym przypadku to problem na skalę globalną . To znaczy że nie ma mowy o żadnym spisku lub fanaberii. Świat składa się z narodowości zorientowanych na różną politykę oraz religię i stosunek do nich.
Gdyby cokolwiek było nie tak strona przeciwna nie odpuściła by aby nie wykorzystać okazji.To przyczynek do refleksji i powstrzymania swoich osobistych emocji. Nic nie dzieje się bez przyczyny i nic nie jest za darmo. Czym szybciej opanujemy problem tym szybciej wrócimy do normalności. Sceptycy nie pomagają . Ale z nimi jest tak jak z religią. Jak powiedzieć wierzącemu że nie ma boga ?
Żyjemy w państwie prawa . Mamy prawo do krytyki władzy ale nie mamy prawa do łamania zasad określanych jako prawo.




Ten post pozwolisz Przemku zadedykuję Pannie - Piotrowi i quwxsowi .

Mówią że jak koniowi zdejmiesz klapy z oczu , widzi więcej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 20:41
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):

Ty oglądałeś konferencje czy tam nasłuchiwałeś w radiu, więc wiesz lepiej kogo słuchałeś.
Wiem że Szumowski był ministrem, ale czy to w okresie Twojego wzmożonego posłuszeństwa to już nie wiem ;)

a jeżeli wpis o konfederacji był do mnie (chociaż chyba nie), to mi tam konfederacja lotto. Nie musisz się powstrzymywać :D


poświęcam trochę czasu na obserwacje tych ''konfederatów''
dlaczego?

bo od lat jestem zagorzałym antyfaszystą a ''konfederaci'' właśnie faszyzmem mi ''capią'' :]
gdybym ciebie widział wśród ''konfederatów'' bądź pewien że bym to napisał wprost...

ja nie ma oporów by pisać co myślę ...;)
Falco był taki i Horus tego nie zmieni...

właśnie !!!!!...muszę coś sprawdzić ...;)
coś mi się przypomniało ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
18 października 2020r. o 21:02
M21W2 napisał(a):
Ten post pozwolisz Przemku zadedykuję Pannie - Piotrowi i quwxsowi .

Mówią że jak koniowi zdejmiesz klapy z oczu , widzi więcej .

Koniowi? Z was są bardziej barany niż konie ;)
Czego ma dowodzić ten pełen komputerowych animacji filmik? Że wirusy i bakterie istnieją?
Nasza dyskusja nie dotyczy tego czy covid istnieje, czy nie.
Dyskusja dotyczy kwestii, czy ten cały covid jest zabójczym zagrożeniem dla całego świata, czy jest to zwykły sezonowy wirus, który w 90% przypadków przebiega bezobjawowo, ale z niezrozumiałych (?) powodów, cały świat zwariował i wprowadzając coraz to głupsze restrykcje, terroryzując i strasząc ludzi.
Ja jestem za tą druga opcją. Wy wolicie niewolę w imię uratowania świata ;)[img=1603047670_7ia7w4m.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2020r. o 21:21
Qurde zaczynam lubić pismo obrazkowe :D

Piona Ksawery :)

Dobrej nocy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
18 października 2020r. o 22:35
Pewnie żadna nowość ,ale idzie prawo obejść , bo czy to zajęcia religijne,czy sprzedaz sprzetu ,lub zawody.
Można? Można :)
Sam pomysł na zamykanie tego typu obiektów moim zdaniem wyjatkowo głupi ,

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowa Fortegilla niezalogowany
19 października 2020r. o 9:26
Pannazdzieckiem napisał(a): Qurde zaczynam lubić pismo obrazkowe :D

Piona Ksawery :)

Dobrej nocy :)


Niedorozwój zawsze lubi to czego nie powinien.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza