Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Starostwo wspomaga Sanepid
211
skorn
24 października 2020r. o 0:34
Ewidentnie w starostwie jest zbyt dużo pracowników, którzy nie za bardzo mają co robić, więc można ich "delegować".

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawoniebieska Macierzanka niezalogowany
24 października 2020r. o 8:11
Telefon ze Starostwa do Ratusza:
wujku, wujku a co mam zrobić ze szpitalem?
- zrób z niego jednoimienny bo dwuimienny mogę być tylko ja! :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szmaragdowa Hortensja niezalogowany
24 października 2020r. o 16:18
przenieść tą wysoką chudą z z biura podawccz. to dla niej dobre miejsce -tam ...da ...rade-bynajmniej będzie spokój.Kolezanki dadzą rade we dwie są bardzo pracowite obrotne i piekne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Paliowy Uczep niezalogowany
25 października 2020r. o 2:45
masz racje już ją przenosili po wielu działach w urzedzie SP.bardzo nie przyjemna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoszary Zawilec niezalogowany
25 października 2020r. o 19:56
~~Jaskrawoniebieska Macierzanka napisał(a): Telefon ze Starostwa do Ratusza:
wujku, wujku a co mam zrobić ze szpitalem?
- zrób z niego jednoimienny bo dwuimienny mogę być tylko ja! :-)



Panie Starosto Panowie z Zatrzadu Powiatu....zapraszamy do tego świetnego szpitala coście utworzyli. Coronowarisu dziesiatkuje załoge,,smieje się z "procedur" dyr Barczyka;) Oddziały na kwarantannie SOR,Blok Operacyjny,endoskopia...i inne .Wasza pomoc jest niezbędna,zobaczcie ten cudownie zmodernizowany szpital a praca tu bedzie dla WAS wspomnieniem do końca życia;)Już od poniedziałku czekamy na wasza pomoc i prace na roznych oddziałach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tawułka niezalogowany
25 października 2020r. o 20:05
~~Jasnoszary Zawilec napisał(a):
~~Jaskrawoniebieska Macierzanka napisał(a): Telefon ze Starostwa do Ratusza:
wujku, wujku a co mam zrobić ze szpitalem?
- zrób z niego jednoimienny bo dwuimienny mogę być tylko ja! :-)



Panie Starosto Panowie z Zatrzadu Powiatu....zapraszamy do tego świetnego szpitala coście utworzyli. Coronowarisu dziesiatkuje załoge,,smieje się z "procedur" dyr Barczyka;) Oddziały na kwarantannie SOR,Blok Operacyjny,endoskopia...i inne .Wasza pomoc jest niezbędna,zobaczcie ten cudownie zmodernizowany szpital a praca tu bedzie dla WAS wspomnieniem do końca życia;)Już od poniedziałku czekamy na wasza pomoc i prace na roznych oddziałach.


xxxl kombinezony się znajdą???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
25 października 2020r. o 20:14
To niech dobrze go wspomaga , żeby nie dzwonili do ludzi, że już kończy się im kwarantanna, której nie mieli :>

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brązowoszary Tytoń niezalogowany
25 października 2020r. o 20:21
Jakieś dziwne skojarzenia - starostwo pomaga pisowi.

Może zacznie pomagać mieszkańcom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza