Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W środę o 16 kolejny protest
11445
PanM
29 października 2020r. o 20:57
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): a to nie jest twarz ''łukaszenki''?

:]
owszem..swojski jakiś ...polski ...

albo raczej ''antypolski''


Anty- Polacy to ci wszyscy co wzywają do protestów , totalna opozycja i lewica , czy Ty jesteś aż tak mało widzący co nam grozi .

PiS zrobił niedopuszczalną rzecz w postaci wyroku TK .

Lewactwo i totalna opozycja w swym zacietrzewieniu i parciu do władzy chce iść po trupach .
PiS zrobił bardzo złe posunięcie , opozycja pokazuje że można jeszcze gorzej .


Jako osoba którą nazywasz " lewakiem " / aczkolwiek poza ateizmem nie wiem dlaczego / mam przeciwne zdanie.
Pandemia , owszem ale ten rząd zachowuje się nieodpowiedzialnie . Co innego deklaruje premier a chwilę potem prezes .temu zaprzecza.
Nie jesteśmy ludźmi bez rozumu i zdajemy sobie sprawę że PiS dobrowolnie nie abdykuje.
Oczekujemy od nich racjonalnej polityki która odzwierciedlała by oczekiwania wszystkich Polaków a nie tylko SWOJE.
Nie zapominaj Lucjan że wpinanie wiary w politykę świeckiego państwa jest co najmniej niestosowne. Oczekiwania Polaków są skromne . Ludzie chcą mieć gwarancje że w swoich osobistych sprawach będą mogli sami decydować , sami ponosić konsekwencje i obciążać własne sumienie.Kto daje Ci prawo decydowania za problemy dotyczące ludzi których nie znasz.Są wśród nich też katolicy.
Ku memu zaskoczeniu dosyć racjonalnie wypowiedziała się w tym temacie skrajnie religijna aktorka Kożuchowska.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
29 października 2020r. o 21:03
i co?
powiesz to tysiącom kobiet i mężczyzn którzy widzą jak nieludzkie zasady chce wprowadzić twój ''naczjalnik''?

powiedz mi jedno Lucjanie...
czy ktoś kogoś ZMUSZA do dokonywania aborcji?
uważasz że katoliczki nie usuwają ciąż?
że te kobiety które dokonują zabiegu to wszystko protestantki czy wręcz niewierzące?

nie prościej by było pozostawić takie czy inne decyzje kobiecie?
dlaczego chce się pewne zachowania NARZUCAĆ?

KTO MA DO TEGO PRAWO?

znasz chociaż jedną kobietę którą ZMUSZONO do aborcji?

odpowiedz ...
później poczytam...


Dopisane 29.10.2020r. o godz. 21:03:

no popatrz ..jak weszliśmy sobie w ''słowo''...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
29 października 2020r. o 21:27
PanM napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a): a to nie jest twarz ''łukaszenki''?

:]
owszem..swojski jakiś ...polski ...

albo raczej ''antypolski''


Anty- Polacy to ci wszyscy co wzywają do protestów , totalna opozycja i lewica , czy Ty jesteś aż tak mało widzący co nam grozi .

PiS zrobił niedopuszczalną rzecz w postaci wyroku TK .





Lewactwo i totalna opozycja w swym zacietrzewieniu i parciu do władzy chce iść po trupach .
PiS zrobił bardzo złe posunięcie , opozycja pokazuje że można jeszcze gorzej .


Jako osoba którą nazywasz " lewakiem " / aczkolwiek poza ateizmem nie wiem dlaczego / mam przeciwne zdanie.
Pandemia , owszem ale ten rząd zachowuje się nieodpowiedzialnie . Co innego deklaruje premier a chwilę potem prezes .temu zaprzecza.
Nie jesteśmy ludźmi bez rozumu i zdajemy sobie sprawę że PiS dobrowolnie nie abdykuje.
Oczekujemy od nich racjonalnej polityki która odzwierciedlała by oczekiwania wszystkich Polaków a nie tylko SWOJE.
Nie zapominaj Lucjan że wpinanie wiary w politykę świeckiego państwa jest co najmniej niestosowne. Oczekiwania Polaków są skromne . Ludzie chcą mieć gwarancje że w swoich osobistych sprawach będą mogli sami decydować , sami ponosić konsekwencje i obciążać własne sumienie.Kto daje Ci prawo decydowania za problemy dotyczące ludzi których nie znasz.Są wśród nich też katolicy.
Ku memu zaskoczeniu dosyć racjonalnie wypowiedziała się w tym temacie skrajnie religijna aktorka Kożuchowska.


Przemku już wstępie kłamiesz , gdzie Ciebie nazwałem lewakiem , co najwyżej mógłbym Ciebie nazwać forumowym wojującym ateistą z kościołem katolickim .
Co wcale nie oznacza że jesteś kimś gorszym , bardziej u Ciebie wyczuwam pogardę do wierzących .
Czy ja nie napisałem o nieodpowiedzialnym wyroku TK . czytaj dokładnie .

Dla Ciebie strajki w walce z komuną to było rozwalanie gospodarki , a do czego dąży lewica - nie kojarz ze sobą .
Czytając komentarze podczas marszu tylko Ty zakałaś pytanie czy jest w planie marsz na kościół .
Przemku , wolność jednostki kończy się tam gdzie zagraża wolności innych .
Pisząc weź pod uwagę na realia w jakich żyjemy .
W Europie zachodniej już wprowadzają lokdaun , nas na drugi nie stać .
Powtórzę Tobie co napisałem wcześniej , pierwsze dwa dni to był protest kobiet w sprawie ustawy , teraz jest wykorzystywanie młodzieży i nastrojów społecznych przez partie polityczne w walce z PiS -em o władzę ,
Jednym słowem po trupach do władzy .


Dopisane 29.10.2020r. o godz. 21:27:

Horus napisał(a): i co?
powiesz to tysiącom kobiet i mężczyzn którzy widzą jak nieludzkie zasady chce wprowadzić twój ''naczjalnik''?

powiedz mi jedno Lucjanie...
czy ktoś kogoś ZMUSZA do dokonywania aborcji?
uważasz że katoliczki nie usuwają ciąż?
że te kobiety które dokonują zabiegu to wszystko protestantki czy wręcz niewierzące?

nie prościej by było pozostawić takie czy inne decyzje kobiecie?
dlaczego chce się pewne zachowania NARZUCAĆ?

KTO MA DO TEGO PRAWO?

znasz chociaż jedną kobietę którą ZMUSZONO do aborcji?

odpowiedz ...
później poczytam...Dopisane 29.10.2020r. o godz. 21:03:no popatrz ..jak weszliśmy sobie w ''słowo''...;)


Janusz skończ z wciskaniem mi kto jest moim naczelnikiem , atakują Ciebie że jesteś na usługach Trzaskowskiego , ja tego unikam i Ciebie o to proszę .
W temacie ustawy potępiłem wyrok TK i działania PiS .
Tu nie temat kto usuwa ciąże , nie śledzę statystyk .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Herbaciany Orzech niezalogowany
30 października 2020r. o 18:17
1000
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowobiała Dynia niezalogowany
30 października 2020r. o 18:19
***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
30 października 2020r. o 18:59
tylko widzisz Lucjanie mnie nie przeszkadza to że piszą o moich to ''usługach dla Trzaskowskiego''
Pana Trzaskowskiego :)

a tobie przeszkadza kiedy ci piszę że twoim prezesiną jest mckwacz...
zastanowić się można tylko czy przed czy zaraz po dudzie..

ale to też nie mój problem :)

właśnie wróciłem z protestu...

nie pytam czy ty byłeś...;)
dlaczego nie pytam?
dobrze wiesz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
30 października 2020r. o 22:45
[img=1604094300_ci8u8r7.jpg]

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Róża niezalogowany
31 października 2020r. o 19:39
Dzieci przynoszą bociany .To nieprawda ,że rodzą je kobiety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo