Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W piątek protest na ulicach Bolesławca
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
31 października 2020r. o 18:47
Francuskie ministerstwo spraw wewnętrznych zaapelowało do mieszkańców o unikanie dzielnic, gdzie doszło postrzelania duchownego, gdzie mają miejsce ataki nożowników na chrześcijan.
Ciekawe gdzie oni, Francuzi będą się przenosić. Do Polski...już chyba nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 18:56
~~Czarnofioletowy Ognik Co Pan tym filmikiem chce mi przekazać , jedna z wielu opinii .
Ja Panu zadałem pytanie - jak nie PiS to kto i dlaczego .
Panu z filmiku nie jestem w stanie odpowiedzieć i z nim dyskutować , mam rozumieć ze poprzedni Pana wpis to streszczenie tego co zawarte w tym komentarzu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Dynia niezalogowany
31 października 2020r. o 18:58
***** *** i ich kalifat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2020r. o 19:09
Lucjan -- czytałeś mój wpis ?
Mam wrażenie że nie.
Ponownie prezentujesz swoje wywody i przypominasz Palikota .
Odnieś się do ustawy o ochronie . Bez fantazji i demagogii.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 19:12
M21W2 napisał(a):

Janusz to ja zwolennik PiS-u zadaję wam przeciwnikom pytanie jak nie pis to kto , ja mam swojego kandydata na dziś .

Lucjan Tobie odpowiedział , czekam na Twoją odpowiedź .


nie wszystko czytam...kto jest twoim kandydatem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobrunatny Dyptam niezalogowany
31 października 2020r. o 19:38
Pytają ciebie Przemo, a ty nie odpowiadasz? Sam jestem ciekaw twojej odpowiedzi :)

~~Szarozielona Frezja napisał(a): PanieM - aborcja to nie prawo kanoniczne. Coś PanuM znowu pomieszało poważnie. Jakby PanM chciał być logiczny w swoim myśleniu to powinien inne prawa kanoniczne zlikwidować - na przykład "nie kradnij". Aborcja wynika z prawa "nie zabijaj" ! Czy jest PanM za tym, żeby zabijanie było niekaralne? Kradzież też ma być niekaralna?
A jak PanM chce o aborcji dyskutować to możemy, jak PanM odpowie na jedno bardzo proste pytanie - od kiedy można mówić podczas ciąży, że płód staje się człowiekiem(wolę mówić dziecko zamiast płód, ale ukłon w PanaM stronę)?

A przy okazji jedna ciekawostka - te same osoby są na marszach proaborcyjnych i na marszach wspierających ochronę zwierząt! Co niektórzy z nich nie jedzą jajek, bo tam może być zarodek kurczaka. Rozumie PanM coś z tego? Bo dla mnie jest to objaw szaleństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 20:22
PanM napisał(a): Lucjan -- czytałeś mój wpis ?
Mam wrażenie że nie.
Ponownie prezentujesz swoje wywody i przypominasz Palikota .
Odnieś się do ustawy o ochronie . Bez fantazji i demagogii.


Ty jesteś specjalistą od wszystkiego ja nie .

Hipokryto Ty cały czas odwołujesz się do mojej przeszłości , ja mam się odnieść do ustawy ? , znajdź prawnika to się odniesie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 20:42
''Proboszcz z podłódzkiego Ksawerowa wywiesił na bramie parafialnego cmentarza napis "Park cmentarny" i - mimo obowiązującego w całym kraju zakazu -otworzył nekropolię dla odwiedzających. Policja skierowała sprawę do sanepidu, rozważa też przekazanie jej do prokuratury.

Cmentarze pozostaną zamknięte że z powodu zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa 31 października, 1 listopada i 2 listopada – ogłosił w piątek premier Mateusz Morawiecki.

Tymczasem proboszcz z podłódzkiego Ksawerowa na bramie parafialnego cmentarza wywiesił napis "Park cmentarny" i otworzył nekropolię dla odwiedzających. Jak można się dowiedzieć z lokalnych mediów, już od rana mieszkańcy Ksawerowa swobodnie - choć niezbyt licznie - korzystają z możliwości zapalenia zniczy na grobach bliskich.

Zobacz także

Premier ogłosił nowe obostrzenia. Jest decyzja ws. cmentarzy

Na miejscu zjawił się nasz patrol, niestety mieliśmy problemy z dotarciem do księdza proboszcza. Gdy funkcjonariuszom udało się wreszcie z nim porozmawiać, okazało się, że z premedytacją kwestionuje on moc prawną wprowadzonego przez rząd zakazu otwierania cmentarzy i nie zamierza się do do niego stosowa''

kasta ponad prawem...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.