Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W piątek protest na ulicach Bolesławca
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 15:08
M21W2 napisał(a):
~~Czarnofioletowy Ognik napisał(a): Panie Lucjanie. Ma pan rację, że nie ma co się doszukiwać wujków, ciotek i innych krewnych Kaczyńskich, żeby mówić o nich źle. Zupełnie się z Panem zgadzam.
W zupełności wystarczy osobistych "zasług" obydwu braci, żeby bez wątpliwości można powiedzieć, że toi jedni z większych szkodników w Polskiej historii XX i XXI wieku.
Lewicowa hołota teraz protestującą zamiast wulgarnych słów kierowanych od adresem Kaczyńskiego mogłaby cytować jego zmarłego brata: "spieprzaj dziadu".
Dzisiaj chyba coraz więcej ludzi z prawej strony, do tej pory otumanionych PiSem, widzi jasno, że socjalista "naczelnik", "umiłowany przywódca" i "genialny strateg" to intelektualne zero . A za jego nieudolność, szkodliwe pomysły i głupotę zapłaciwszy wszyscy. Ten cwaniaczek z Żoliborza dobry jest tylko w partyjnych gierkach i skłócaniu ludzi. A świata nie ogarnia. Co tam świata - kuweta jego kota jest za duża dla niego do ogarnięcia.
Panie Lucjanie - nie broń Pan Kaczyńskiego, bo to naprawdę szkodnik wyjątkowy i zmarnował już niejedna szansę dla Polski . Nieodwracalnie.


Panie Ognik proszę zwrócić uwagę że ja tylko zdementowałem kłamstwo .
Pańskich sloganów nie mam zamiaru komentować , czytałem podobne w Wyborczej . Proszę napisać kto jak nie PiS i dlaczego , na pewno przeczytam z ciekawością i się się tego odniosę .
Wojna polityczna zaczęła się po obaleniu Rządy Jana Olszewskiego .
Kaczyńscy popadli w konflikt z Wałęsą .
Ja nie żyję obecną propagandą anty-pisowską ,
nie zapomniałem historii Polski po 1989 r.


widzisz Lucjanie jak ludzie ''merytorycznie ''potrafią cię ''zaorać''?
bez wyzwisk i i obelg...

nie chcesz komentować czyichś ''sloganów'' a jeżysz się jak ktoś ODWAŻY ;) się skomentować twoje...

dżizes!!!!!!!!!!! to ty czytasz Wyborczą????????????...szok....;)

no dobra...pada ''naczjalnik '' ...pis odchodzi ...kogo ty sam widzisz u władzy?
odnieś się do tego...

i na ''bogów'' - skończ już z tym Olszewskim ...;)...to już ''zdarta płyta''...pamiętasz?

''Ja nie żyję obecną propagandą anty-pisowską ,''

tu się z tobą zgodzę ...żyjesz propagandą pisowską

nie zapomniałeś historii?...zapomniałeś-- ty żyjesz tą po 89 a i tak często przekłamaną...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Czarny niezalogowany
31 października 2020r. o 15:26
~~Mlecznoróżowa Bylica napisał(a):
~~Perłowy Czarny napisał(a): Sanepid przyśle do domu decyzje administracyjną w sprawie nałożenia grzywny 30 000 złotych za nie przestrzeganie reżimu sanitarnego, to "lewactwo" oprzytomnieje :-) .


O kolejny prokurator komunistyczny. Wystarczy, że Krajowy już kazał aresztować.


Rodzice będą szczęśliwi jak konto zostanie zablokowane , grzywna ściągnięta. Później szarp się w Sądzie Administracyjnym przez miesiące albo lata żeby odzyskać pieniądze. Grzywna wymierzona w formie decyzji administracyjnej ma rygor natychmiastowej wykonalności :-) . Chciał, nie chciał ale musiał zapłacić :- ). Podjudzajcie dalej nieświadome dzieci do włóczęgostwa po ulicach !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 15:30
Pokaż mi Janusz gdzie merytoryka gzie fakty , takie wpisy jak Ognika są codziennością na portalach .

Zero dowodów , zero konkretów .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 15:37
no tak...

ty jak zwykle widzisz tylko swoją ''prawdę''

myślę że kiedyś dojrzejesz i do tego by tu stwierdzić że ''spieprzaj dziadu'' to też ''lewacka manipulacja'' :]

przypomnę ci jedno pytanie bo ani ty ani Len nie odpowiedział ...

znasz jedną kobietę którą zmuszono wbrew jej woli do aborcji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowy Wrzosiec niezalogowany
31 października 2020r. o 16:01
To jeszcze takie spojrzenie z dystansu.
Białorusini wychodzą na ulice domagając się:
- prawa do demokratycznych wyborów;
- uznania wyników wyborów
Polacy wychodzą na ulice domagając się:
- obalenia rządu ustanowionego w demokratycznych wyborach;
- podejmowania decyzji przez tłum przy dźwiękach tam-tamów
Ustawiamy się na osi czasu dwadzieścia lat za Białorusią. Jak to Rzepliński powiedział: " czy ta nasza różni się od hołoty francuskiej, czy hołoty amerykańskiej..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 16:19
Horus napisał(a): no tak...

ty jak zwykle widzisz tylko swoją ''prawdę''

myślę że kiedyś dojrzejesz i do tego by tu stwierdzić że ''spieprzaj dziadu'' to też ''lewacka manipulacja'' :]

przypomnę ci jedno pytanie bo ani ty ani Len nie odpowiedział ...

znasz jedną kobietę którą zmuszono wbrew jej woli do aborcji?


Janusz ciekawy z Ciebie człowiek , jak ja cofnę się do lat poprzednich , według Ciebie żyję przeszłością .

Jak ty cytujesz Lecha Kaczyńskiego z 2002 r, nie żyjesz przeszłością ? .

Nie ma przyszłości bez przeszłości

Nasza tożsamość jest jak wielkie rozłożyste drzewo, które swoimi korzeniami sięga bardzo głęboko. My jesteśmy tylko jego małą gałązką, listkiem w koronie, który życiodajne soki czerpie przede wszystkim z korzeni, z przeszłości – mówi prof. Andrzej M. Wyrwa, dyrektor Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy.




Dopisane 31.10.2020r. o godz. 16:19:

~~Złotobrązowy Wrzosiec napisał(a): To jeszcze takie spojrzenie z dystansu.
Białorusini wychodzą na ulice domagając się:
- prawa do demokratycznych wyborów;
- uznania wyników wyborów
Polacy wychodzą na ulice domagając się:
- obalenia rządu ustanowionego w demokratycznych wyborach;
- podejmowania decyzji przez tłum przy dźwiękach tam-tamów
Ustawiamy się na osi czasu dwadzieścia lat za Białorusią. Jak to Rzepliński powiedział: " czy ta nasza różni się od hołoty francuskiej, czy hołoty amerykańskiej..."


Bardzo trafne spostrzeżenie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Brokuł niezalogowany
31 października 2020r. o 16:42
Cytat:
Wojtek, wiesz co? Już nie można zabijać małych muminków.
- Co, mama?
- Wszystkie muminki są już bezpieczne, wiesz?
- O, super! Dzięki, mama!
To i ja jeszcze raz wszystkim Państwu dziękuję.
Dobranoc ❤

Komentarz bardzo szybko zniknął z profilu Godek, jednak zanim tak się stało, zdążył zmienić się w radosny mem, który zaczął zataczać coraz szersze kręgi, dodając otuchy i animuszu przeciwniczkom zaostrzenia prawa antyaborcyjnego w Polsce. Muminki znów stanęły po stronie wywrotowych kobiet i „agresywnych, wulgarnych ku*ewek”, jak określił uczestniczki masowych protestów przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce Rafał Ziemkiewicz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Wrotycz niezalogowany
31 października 2020r. o 17:01
MissWiedzyUczuc napisał(a): [img=1604150069_r4nt8xm.jpg]


Prawda, cysta prawda......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza