Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W piątek protest na ulicach Bolesławca
~~Celestynowa Lewizja niezalogowany
31 października 2020r. o 17:06
~~Niebieskawa Wiekuistka napisał(a): Jesteście nieodpowiedzialni. Te dzieciaki przynoszą wirusa do sklepów, domów do rodziców, dziadków... Co wy robicie redakcjo? Dziś tez pożyczycie im sprzęt nagłaśniający? Z jednej strony przestrzegacie przed śmiertelnym wirusem a z drugiej takie coś? No ale tak, cel uświęca środki. Po trupach do celu. Tak jak Wyborcza grzmiała że trzeba Polakom zamknąć cmentarze, ale do manifestacji namawia. Jesteście podłymi hipokrytami.


No o naprawdę? Marczewscy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Kosmos niezalogowany
31 października 2020r. o 17:11
ladaco napisał(a): Chce obalić rząd bo ma przegranych 40 rozpraw sądowych! I w dupie ma kobiety i ich prawa!
[img=1604045310_vzt2eg9.png]


to niezłe jaja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2020r. o 17:15
Lucjanie , nie odbieraj tego jako atak na Ciebie . Jednak powyżej sam stwierdziłeś że stawiałeś na niewłaściwe wybory / pani Danuta Maślicka i pan Jan Kisilijczyk /
Niestety dla wszystkich twoje wybory przyniosły złe konsekwencje i dla Ciebie i dla innych. To się stałó. Walczyłeś w złej sprawie .
A dzisiaj w jakiej sprawie walczysz ?
Czy poza PO , PiS , LSD nie ma nic do stworzenia ?
A może Polska Obywatelska zamiast partyjnej " Systemu przywiezionego to z Moskwy.?

Co do meritum protestów raz Ci napisałem . potem drugi , potem trzeci , czwarty i raz jeszcze -- zignorowałeś to.
Pytam co skłania aby prawo kanoniczne wplatało się w prawa świeckiego pastwa ?
Co sprawia że jedni mają prawo wymuszania na drugich przestrzegania ideologii wiary ?
Aborcja to pretekst do dominacji wiary nad świeckością.
A MOŻE WYSTARCZYŁO POSZERZYĆ USTAWĘ O OCHRONIE ŻYCIA POCZĘTEGO O OCHRONĘ ZDROWIA I ŻYCIA NARODZONEGO ?
Czy Ty to rozumiesz. ? -- rodzi się dziecko chore lub z wadami więc my / państwo / społeczeństwo / powinniśmy przejąć na siebie ciężar leczenia w 100 % .
Nie wolno dopuszczać aby ci ludzie żebrali w fundacjach.
Powiedz nam po co obywatelom Caritas , Owsiak i fundacje ?
Nie można zamknąć tego jedną ustawą.
USTAWĄ O OCHRONIE ŻYCIA POCZĘTEGO I ZDROWIA I ŻYCIA NARODZONEGO
No słucham Cię Kolego Lucjanie ...............[img=1604160921_jk8sf7o.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielona Frezja niezalogowany
31 października 2020r. o 18:04
PanieM - aborcja to nie prawo kanoniczne. Coś PanuM znowu pomieszało poważnie. Jakby PanM chciał być logiczny w swoim myśleniu to powinien inne prawa kanoniczne zlikwidować - na przykład "nie kradnij". Aborcja wynika z prawa "nie zabijaj" ! Czy jest PanM za tym, żeby zabijanie było niekaralne? Kradzież też ma być niekaralna?
A jak PanM chce o aborcji dyskutować to możemy, jak PanM odpowie na jedno bardzo proste pytanie - od kiedy można mówić podczas ciąży, że płód staje się człowiekiem(wolę mówić dziecko zamiast płód, ale ukłon w PanaM stronę)?

A przy okazji jedna ciekawostka - te same osoby są na marszach proaborcyjnych i na marszach wspierających ochronę zwierząt! Co niektórzy z nich nie jedzą jajek, bo tam może być zarodek kurczaka. Rozumie PanM coś z tego? Bo dla mnie jest to objaw szaleństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2020r. o 18:04
Ustawa niczego nie gwarantuje. Jest ustawa o planowaniu rodziny z 1993 r. i co z tego? Dzieci z zespołem Downa jeszcze tydzień temu nie miały prawa do życia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowy Ognik niezalogowany
31 października 2020r. o 18:18
M21W2 napisał(a):
~~Czarnofioletowy Ognik napisał(a): Panie Lucjanie. Ma pan rację, że nie ma co się doszukiwać wujków, ciotek i innych krewnych Kaczyńskich, żeby mówić o nich źle. Zupełnie się z Panem zgadzam.
W zupełności wystarczy osobistych "zasług" obydwu braci, żeby bez wątpliwości można powiedzieć, że toi jedni z większych szkodników w Polskiej historii XX i XXI wieku.
Lewicowa hołota teraz protestującą zamiast wulgarnych słów kierowanych od adresem Kaczyńskiego mogłaby cytować jego zmarłego brata: "spieprzaj dziadu".
Dzisiaj chyba coraz więcej ludzi z prawej strony, do tej pory otumanionych PiSem, widzi jasno, że socjalista "naczelnik", "umiłowany przywódca" i "genialny strateg" to intelektualne zero . A za jego nieudolność, szkodliwe pomysły i głupotę zapłaciwszy wszyscy. Ten cwaniaczek z Żoliborza dobry jest tylko w partyjnych gierkach i skłócaniu ludzi. A świata nie ogarnia. Co tam świata - kuweta jego kota jest za duża dla niego do ogarnięcia.
Panie Lucjanie - nie broń Pan Kaczyńskiego, bo to naprawdę szkodnik wyjątkowy i zmarnował już niejedna szansę dla Polski . Nieodwracalnie.


Panie Ognik proszę zwrócić uwagę że ja tylko zdementowałem kłamstwo .
Pańskich sloganów nie mam zamiaru komentować , czytałem podobne w Wyborczej . Proszę napisać kto jak nie PiS i dlaczego , na pewno przeczytam z ciekawością i się się tego odniosę .
Wojna polityczna zaczęła się po obaleniu Rządy Jana Olszewskiego .
Kaczyńscy popadli w konflikt z Wałęsą .
Ja nie żyję obecną propagandą anty-pisowską ,
nie zapomniałem historii Polski po 1989 r.


Ja nie czytam Wyborczej, więc nie wiem jakie kłamstwa tam wypisują. Ponieważ żyję prawie tak długo jak Pan , wiem więc, że wojna zaczęła się dużo wcześniej. I nie chodzi o konflikt Kaczyńskich z Wałęsą tylko o fundamentalne różnice światopoglądowe. Dobrze to już wiele razy opisano - może Pan poczytać chociażby w ostatniej książce Ziemkiewicza.
To, że prawie nie ma alternatywy dla PiS nie oznacza, że PiS jest dobry. PiS czy PO to wybór między dżumą a cholerą. Co po pięciu latach rządów PiSu dobrze widać. Na pewno, z polskiego, patriotycznego punktu widzenia do rządów PiSu pasuje stwierdzenie z "Wesela": "Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur".
Oglądnij Pan sobie filmik - dobrze "sukcesy" PiSu i ich wodza przedstawione:


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
31 października 2020r. o 18:29
w tym problem że na to co zamiast pis Lucjan nie potrafi odpowiedzieć...

kiedy pisałem tu przed laty że Belgia przetrwała bez rządu kilka lat wieszano tu na mnie ''psy''

dlaczego?

bo nie potrafili sobie wyobrazić funkcjonowania kraju ?
a tam mogli...;)

ale tam nie mają kaczyńskich czy ziobrów...
nie mają gowinów i rydzyków...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
31 października 2020r. o 18:43
Przemku , w żaden sposób tym postem mnie nie zaatakowałeś , każdy z nas czasami dokonuje niewłaściwy wybór .
Mógłbym wymienić jeszcze parę nazwisk .
Jeżeli Ty nie potrafisz docenić tego co mamy nic nie poradzę , drogę jaką wybrałem będąc z tymi co wywalczyli po latach walki wolność i demokrację powtórzyłbym bez wahania .
Inny temat to jak to jako społeczeństwo wykorzystaliśmy , - walczyłem w złej sprawie ,- czy to ma znaczyć że chcesz powiedzieć KOMUNO WRÓĆ , tęsknisz za żelazną kurtyną i sowiecką okupacją .
Zacząłeś tworzyć coś nowego z Palikotem , zaczął tworzyć coś nowego Petru , teraz Biedroń i Chołownia , czym to się kończy , jedni do PO drudzy do lewicy .
Próbował Kukiz budować Polskę Obywatelską , wylądował w PSL .
W demokracji wyboru dokonuje społeczeństwo , głosują na jednych lub drugich , mieliśmy też kilka lat rządów postkomunistów .
Ja swoje zdanie co do protestów nie raz nie dwa przedstawiłem , nie czytam wszystkich postów zapewne Ty też .
Relacje Państwo - Kościół zostały zawarte w Konkordacie w drodze kompromisu w 1993 r . to tak jak z ustawą aborcyjną .
Nie jestem za łamaniem żadnej z tych umów .
Kto Ciebie zmusza do ideologii wiary , Kościół stał i stoi za ochroną życia od poczęcia , nie ważne kto rządzi .
Też nie bierz tego do siebie , to skrajne lewactwo wspierane przez część polityków PO przejęło kontrolę i kierownictwo strajkiem , to oni dążą do wdrożenia swojej ideologii .
Jak im większość społeczeństwa w demokratycznych wyborach da mandat zaufania będą mogli dokonywać zmian .
Teraz to nic innego jak anarchia i brutalne ataki na Kościół , Ty się w to wpisujesz ja nie .
Zapoznaj się z Konstytucją , zapoznaj się z ustawą zobaczysz kłamstwa głoszone przez lewaków , ja już w tym temacie tyle napisałem że nie będę się powtarzał .
Prezydent Duda składa ustawę o której piszesz , wzywa Prezydent i Kosiniak - Kamysz do rozmów , apele przez lewactwo i kierownictwo PO są odrzucane , wzywają do zaostrzenia protestów , po trupach do władzy .




Dopisane 31.10.2020r. o godz. 18:43:

Horus napisał(a): w tym problem że na to co zamiast pis Lucjan nie potrafi odpowiedzieć...

kiedy pisałem tu przed laty że Belgia przetrwała bez rządu kilka lat wieszano tu na mnie ''psy''

dlaczego?

bo nie potrafili sobie wyobrazić funkcjonowania kraju ?
a tam mogli...;)

ale tam nie mają kaczyńskich czy ziobrów...
nie mają gowinów i rydzyków...


Janusz to ja zwolennik PiS-u zadaję wam przeciwnikom pytanie jak nie pis to kto , ja mam swojego kandydata na dziś .

Lucjan Tobie odpowiedział , czekam na Twoją odpowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza