Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W piątek protest na ulicach Bolesławca
18442
PIS-PO-PRL
1 listopada 2020r. o 18:10
Horus napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): o nowej inicjatywie Pana Rafała :DDopisane 01.11.2020r. o godz. 17:37:Tego Pana Rafała z PO... dla jasności :D


czy nie napisałem

po?...wypad


Horus napisał(a): a skąd wniosek że nie popieram?


Jak Wałęsa. Jestem za, a nawet przeciw, nie chcem ale muszem :D

Spokojnego wieczoru ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 18:12
dziękuję ...jest spokojny...
i ''wicewersja'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowa Jukka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 18:13
Patrząc po poziomie dyskusji na bolec forum to większość nic a nic nie rozumie z tego, co się naprawdę dzieje. A tu rzeczywiście dobrze omówiono, dokąd zmierzamy.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Smolisty Enkiant niezalogowany
1 listopada 2020r. o 19:47
qwax_ napisał(a):
Horus napisał(a): czy go posłuchałem?
a to akurat nie twoja sprawa...

a ty czytałeś jak swoich wyborców wysterował ''antysystemowy ''korwinek?
jak teraz wyglądasz?

:]

Sam zamieszczasz dziesiątki różnych niusów i nie robisz tego z pewnością tylko z nudy, ale żeby inni zapoznali się z tymi artykułami.
Ale link kogoś innego lekceważysz, bo nie znasz dziennikarza. I ty chcesz żeby ktoś z tobą dysputował.
Nic nie wiem o żadnym wysterowaniu wyborów - kilka słów wyjaśnienia?


Szkoda na niego czasu. Zauważyłeś jak z każdym postem szczekaczka bolcowa się nakręca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 19:52
żaden z was kmiotki nie jest w stanie mnie ''nakręcić'' :]

ale jak widzę sam jesteś nieźle pobudzony ...stąd ''szczekaczka'' bo człowiek normalny ,opanowany nie używa takich określeń...

zluzuj więc ''rajty'' :]...ochłoń...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Ułudka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 20:10
Profesor Rzepliński wyraził się jasno o protestach to zwolennicy PO są w rozkroku a nawet w szpagacie.
Hahaha

Usłyszeli prawdę o swoim nieodpowiedzialnym postępowaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
1 listopada 2020r. o 20:16
~Ołowianoszara Ułudka napisał(a): Profesor Rzepliński wyraził się jasno o protestach to zwolennicy PO są w rozkroku a nawet w szpagacie.
Hahaha

Usłyszeli prawdę o swoim nieodpowiedzialnym postępowaniu.

Proszę proszę a od kiedy to dla was PIS -dzielców Rzepliński stał się takim autorytetem ,Jeszcze niedawno wyzywaliście człowieka od komunistów .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
1 listopada 2020r. o 20:20
żaden z nich nie wyjaśnia że Rzepliński wypowiedział się na ten temat i wygląda to na kolejną manipulację tvkura...

jest w sieci wyjaśnienie jakie Rzepliński zamieściłw mediach ...;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza