Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Marcelina dziękuję z całego serca
~Gołębi Chmiel niezalogowany
1 listopada 2020r. o 21:22
Raczej nie uczestnicze w komentarzach ale teraz zrobie wyjatek, glownie dla pytania co lizaki maja wspolnego z tym swietem. Otoz masz racje-nic. Ale sama ich sprzedaz jest juz ogolnie przyjeta za standard (nie chcem uzywac slowa tradycja). Tak samo co maja wspolnego kramy z zabawkami i petardami pod kosciolem w imieniny kosciola-tez nie wiele ale tak sie juz w naszym kraju przyjelo i po co to zmieniac. Wracajac do lizakow. Bedziesz mial(a) dzieci to zobaczysz jak chetnie chodza na z grobu do grobu. Te lizaki to tak na prawde JEDYNA ich rozrywka. Swiadomosc ze jak pojda to beda mogli sobie kupic lizaka (ktorego nie kupia na co dzien w supermarkecie). Wiec nie wiem co komumu to przeszkadza. Jak kobieta sie zadluzyla zeby podtrzymac co roczna sprzedaz a z niczyjej winy jej to uniemozliwili to jak najbardziej popieram zschowanie ludzi. Niech rząd sie patrzy i podziwia jak narod sobie radzi kiedy na nich liczyc nie moze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gołębi Chmiel niezalogowany
1 listopada 2020r. o 21:23
Aha... jeszcze jedno... Mysle ze z chsmburgerami tez bylby dobry biznes. Na pewno duzo ludzi by skorzystalo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
1 listopada 2020r. o 21:26
~Gołębi Chmiel napisał(a): Raczej nie uczestnicze w komentarzach ale teraz zrobie wyjatek, glownie dla pytania co lizaki maja wspolnego z tym swietem. Otoz masz racje-nic. Ale sama ich sprzedaz jest juz ogolnie przyjeta za standard (nie chcem uzywac slowa tradycja). Tak samo co maja wspolnego kramy z zabawkami i petardami pod kosciolem w imieniny kosciola-tez nie wiele ale tak sie juz w naszym kraju przyjelo i po co to zmieniac. Wracajac do lizakow. Bedziesz mial(a) dzieci to zobaczysz jak chetnie chodza na z grobu do grobu. Te lizaki to tak na prawde JEDYNA ich rozrywka. Swiadomosc ze jak pojda to beda mogli sobie kupic lizaka (ktorego nie kupia na co dzien w supermarkecie). Wiec nie wiem co komumu to przeszkadza. Jak kobieta sie zadluzyla zeby podtrzymac co roczna sprzedaz a z niczyjej winy jej to uniemozliwili to jak najbardziej popieram zschowanie ludzi. Niech rząd sie patrzy i podziwia jak narod sobie radzi kiedy na nich liczyc nie moze.

W100 % popieram .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnożółta Macierzanka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 22:16
Tak, te lizaki to taka tradycja - od zawsze mi się kojarzyły z naszym cmentarzem, bo pamiętam je od małego, od zawsze. I pamiętam jak moja prababcia zawsze miała kilka w torebce, nawet kiedy ją przypadkowo spotykaliśmy. Dziś już lizaków od niej nie dostaję, jedyne co mogę, to zapalić jej świeczkę.
Ktoś wyżej napisał, że to sam cukier i barwnik. Tak, ale dla mnie to coś więcej - trochę wspomnień z minionego dzieciństwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrunatna Żurawka niezalogowany
1 listopada 2020r. o 22:57
~Konopny Brokuł napisał(a): Może jeszcze hamburgery beda sprzedawać pod cmentarzem?! Co za chora sytSpuacja


Jej Mama sprzedawała już hot-dogi, watę cukrową i popocorn ale w tym roku nie pykło..
Akcja fakt, trochę naciagana bo to nie jedyne źródło ich dochodu, ale co tam - wyszło dla nich lepiej niż w ubiegłych latach a o to chyba chodziło
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Gajowiec niezalogowany
2 listopada 2020r. o 0:18
to teraz ty z tego dochodu wspomóż kwiaciarki które tego szczęścia nie miały Bóg nakazał się dzielic a nie tylko teraz się smiac z tego ille ludzi dało się ...na ten apel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oranżowy Gajowiec niezalogowany
2 listopada 2020r. o 0:27
hoddogi…? chytry dwa razy traci.. i dobrze.Z tego co wiem to nie wszystkie lizaki zostały sprzedane ale trzeba cos ogłosić by nie było ...siary?Co do fotki to tylko fotka a to już daleko od rzeczywistosci
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobłękitny Wrzos niezalogowany
2 listopada 2020r. o 10:17
1 listopada dzień lizaka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo