Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

DEMOKRACJA -- / władza ludu /

~~Granatowa Rozplenica niezalogowany
2 listopada 2020r. o 14:51
Horus napisał(a): ale ja nie napisałem że ukończyłem...;)


No, ale to ty go nazywasz "komuchem", że on ciebie prostakiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 14:52
Horus napisał(a): ale ja nie napisałem że ukończyłem...;)


Za komuny pedałówka była obowiązkowa . Jak nie to do specjalnej 7 .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 listopada 2020r. o 17:26
PanM napisał(a): DEMOKRACJA
równość w której prostactwo jest równiejsze od inteligencji

Co pan proponuje w zamian?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Konopny Floks niezalogowany
2 listopada 2020r. o 17:39
Dla mnie to te błazeńskie marsze mogą się co dziennie odbywać. W tym czasie przynajmniej ...owaty falco-horus nie smaruje tu swoich głupawych wywodów. Dzielnie maszeruje krzycząc; MOJA MACICA, MOJA MACICA !!!! . hahahaha.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
2 listopada 2020r. o 17:40
Wszystkich katolików pozbawić prawa głosu. Innej opcji nie widzę. Jak długo mogą głosować, tak długo będą negować swoimi zabobonami osiągnięcia yntelygencji :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Gipsówka niezalogowany
2 listopada 2020r. o 18:46
PIS-PO-PRL napisał(a): Wszystkich katolików pozbawić prawa głosu. Innej opcji nie widzę. Jak długo mogą głosować, tak długo będą negować swoimi zabobonami osiągnięcia yntelygencji :D


katolicy do kaplicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowy Brokuł niezalogowany
3 listopada 2020r. o 3:47
Cytat:
Skrzydlewski uznał też, ze należy postawić pytanie: czy protestujący są Polakami? I zaraz sam sobie odpowiedział, że nie, bo "Polski nie znają i nie chcą znać. Nie kochają jej, a wszystko, co stanowi jej fundament, tj. Bóg, honor i Ojczyzna, odrzucają w całej rozciągłości, niszczą i wyszydzają".

Według filozofa jedynym czego trzeba protestującym jest "surowa i sprawiedliwa kara, bo ona nie jest sama w sobie złem, ale jest dobrodziejstwem, gdyż przywraca zdrowie, porządek, odrywa złoczyńców od zła i niweluje winę. Stanowi pouczenie dla innych, którzy chcieliby czynić zło. Czy władzy, narodowi, hierarchom starczy sił do wymierzenia kary? Oby nie zabrakło. Bo rozzuchwalone zło można przezwyciężyć tylko dobrem, tj. surową, sprawiedliwą karą wymierzoną z miłosierdziem i stanowczością".

Demokracja w wydaniu pis-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
3 listopada 2020r. o 10:24
~~Fiołkowy Brokuł napisał(a): Cytat:
Skrzydlewski uznał też, ze należy postawić pytanie: czy protestujący są Polakami? I zaraz sam sobie odpowiedział, że nie, bo "Polski nie znają i nie chcą znać. Nie kochają jej, a wszystko, co stanowi jej fundament, tj. Bóg, honor i Ojczyzna, odrzucają w całej rozciągłości, niszczą i wyszydzają".

Według filozofa jedynym czego trzeba protestującym jest "surowa i sprawiedliwa kara, bo ona nie jest sama w sobie złem, ale jest dobrodziejstwem, gdyż przywraca zdrowie, porządek, odrywa złoczyńców od zła i niweluje winę. Stanowi pouczenie dla innych, którzy chcieliby czynić zło. Czy władzy, narodowi, hierarchom starczy sił do wymierzenia kary? Oby nie zabrakło. Bo rozzuchwalone zło można przezwyciężyć tylko dobrem, tj. surową, sprawiedliwą karą wymierzoną z miłosierdziem i stanowczością".

Demokracja w wydaniu pis-u.


Namacalny dowód gdy prostactwo stanęło przed rozumem.
Zjawisko takie powstaje gdy dobrze zamaskowany ortodoksa religijny dostaje się do kręgu władzy.
On sam nie dopuszcza faktu że można być nie wierzącym lub wyznawać inną religię.
Konsekwencją takiej filozofii zawsze są konflikty społeczne lub zamordyzm.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza