Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

PiS - jako stan umysłu

~~Janusz niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 5:44
~~Olo napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a ja tam chadzam do ''biedry'' i jest kilka artykułów które od lat tam kupuję

i twoja stara chyba tam robi


Chociaż ma ciepło w dudę , twoja na parkingu w lesie to nie za bardzo .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NIE Morus niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 7:56
Horus napisał(a): a ja tam chadzam do ''biedry'' i jest kilka artykułów które od lat tam kupuję ...

dzisiaj np. przesłodkie mandarynki i jabłuszka na szarlotkę ...;D

a wy co piSSdzielce?
wstyd się przyznać kmioty że jedziecie na taniej kaszance i salcesonie? ;D
spokojnie ...wy nie tylko na ryżu skończycie a na najtańszej kaszy...;D

Jabłuszka powiadasz. Pomyślałeś że biedra kupuje je od rolnika po 60 groszy. Wiem że cie to nie rusza bo nie twoja broszka. Biedra wymusza i ceny i długie terminy płatnosci. Kupiec na targowisku musi płacić normalnie .
Robił byś płytki po 10 zeta za metr ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anty_pis_dzielec niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:19
"W październiku 2020 r. Paweł Kukiz zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, aby w mediach publicznych grano więcej polskiej muzyki."

Publicznej 'kasiorki' - z tantiemów - za mało?

Suski próbuje 'przekupić' Kuku_Naście' żeby zrezygnował z pomysłu 'pegassusowej komisji śledczej'. Obszczańce po_sr_ali się gdy usłyszeli o próbie jej powołania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eee niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:32
KE i sędziowie TSULE karają Polskę za to że nie rządzi ich ukochany i sprzyjający silnym peło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Olo niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 8:44
~~Eee napisał(a): KE i sędziowie TSULE karają Polskę za to że nie rządzi ich ukochany i sprzyjający silnym peło.


To kucharka szczocha nie może uznać że to niezgodne z konstytucją ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lilioworóżowy Pigwowiec niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 9:29
~~NIE Morus napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a ja tam chadzam do ''biedry'' i jest kilka artykułów które od lat tam kupuję ...

dzisiaj np. przesłodkie mandarynki i jabłuszka na szarlotkę ...;D

a wy co piSSdzielce?
wstyd się przyznać kmioty że jedziecie na taniej kaszance i salcesonie? ;D
spokojnie ...wy nie tylko na ryżu skończycie a na najtańszej kaszy...;D

Jabłuszka powiadasz. Pomyślałeś że biedra kupuje je od rolnika po 60 groszy. Wiem że cie to nie rusza bo nie twoja broszka. Biedra wymusza i ceny i długie terminy płatnosci. Kupiec na targowisku musi płacić normalnie .
Robił byś płytki po 10 zeta za metr ?

Dziwne bo na targu ten rolnik sprzedaje drożej jak w Biedronce. A w dodatku biedre mam do 22 a na targu po mojej pracy już nikogo nie ma.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~osiem gwiazdek niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 9:59
https://www.money.pl/gospodarka/wpadka-marka-suskiego-w-sejmie-powiedzial-to-czego-chca-sie-dowiedziec-polacy-6728711751007200a.html

pierwszy JEŁOP RP
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Orzeł Biały niezalogowany
21 stycznia 2022r. o 10:10
~~NIE Morus napisał(a):
Ktoś napisał: Horus napisał(a): a ja tam chadzam do ''biedry'' i jest kilka artykułów które od lat tam kupuję ...

dzisiaj np. przesłodkie mandarynki i jabłuszka na szarlotkę ...;D

a wy co piSSdzielce?
wstyd się przyznać kmioty że jedziecie na taniej kaszance i salcesonie? ;D
spokojnie ...wy nie tylko na ryżu skończycie a na najtańszej kaszy...;D

Jabłuszka powiadasz. Pomyślałeś że biedra kupuje je od rolnika po 60 groszy. Wiem że cie to nie rusza bo nie twoja broszka. Biedra wymusza i ceny i długie terminy płatnosci. Kupiec na targowisku musi płacić normalnie .
Robił byś płytki po 10 zeta za metr ?


A napisz mi skąd bierze rolnik banany które sprzedaje na swoim stoisku? Bo ja znam takiego ,,rolnika'' który wyszukuje promocje i to co kupi w Biedronce lub w Kauflandzie wozi na Wesołą i tam sprzedaje nawet nie zadając sobie trudu by to przepakować .
Rolnicy sprzedają jabłka po 0,60 groszy bo jedną z przyczyn jest zamknięcie przez państwo rynku wschodniego który był poważnym odbiorcą nie tylko owoców ale i warzyw.
A pomyślałeś że mięso które kupujesz w tych dyskontach pośrednicy odkupują od polskich hodowców ,wiozą tusze do Niemiec czy Austrii i to samo mięso wraca do Polski? Pomyśl kto na tym zarabia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza