Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szczepionka na COVID-19

18442
PIS-PO-PRL
25 stycznia 2021r. o 16:47
Izrael szczepi na potęgę, ale liczba zakażonych rośnie. "Pojedyncza dawka mniej skuteczna, niż zakładaliśmy"

"Wyraźny wzrost liczby zakażonych, także wśród zaszczepionych pierwszą dawką preparatu Pfizera - Izrael atakuje nowa mutacja koronawirusa."

"Podanie pojedynczej dawki szczepionki wydaje się mniej skuteczne, niż zakładaliśmy – przyznał Nachman Ash, najważniejszy doradca izraelskiego rządu w sprawie walki z pandemią."

"Izraelczycy martwią się, bo mino wcześniejszych spadków i szybkiego tempa szczepień - dobowa liczba nowych przypadków zakażenia w ostatnich dniach wyraźnie rośnie"

sprzed dwóch dni.
Ale czego się tu obawiać. Pan M21 uspokaja, więc musi być dobrze ;)


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 stycznia 2021r. o 16:59
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Najpierw zwolniono urzędników z odpowiedzialności za ich działania jeżeli podyktowane one były walką z wirusem, potem lekarzy, a na końcu koncerny. Stworzono fundusz, który wypłaci kase pod pewnymi warunkami. 14 dni w szpitalu i tak dalej. Coś czuje że 13 dnia będą ogłaszane ozdrowienia.
Tu nie ma kompletnie nic, co mogłoby wzbudzić jakieś obawy, NIC :D


A informacje na temat umów są tajne, bo to podnosi skuteczność szczepionki. W Izraelu pewnie nie utajnili i po zaczepieniu większości ludzi zachorowalność wzrosła :D







Zgodnie z oczekiwaniami Horusa informuję....


i po co do mnie wracasz?
nie masz tu kolegów?

i co tu bredzisz o jakichś moich ''oczekiwaniach'' ?

jeśli takie są to jednym z nich byś dał sobie spokój ze wzmiankami o mnie a druga byś przestał tu łżeć...

drugie możesz pomijać ale do pierwszego się zastosuj...

to jest moje oczekiwanie :][img=1611586909_vvwf0ne.jpg]



Witaj Januszku , nie mogłem się Ciebie doczekać .
Kto to napisał --, specjalista wirusolog ''em einundzwanzig , zapewne nie Ty , przestałbyś wreszcie jęczeć .
Ślimaczysz się jak gówniarz .
Przestanę łżeć jak przestaniesz ŁGAĆ .- Łgarzu .




Dopisane 25.01.2021r. o godz. 16:59:

PIS-PO-PRL napisał(a): Izrael szczepi na potęgę, ale liczba zakażonych rośnie. "Pojedyncza dawka mniej skuteczna, niż zakładaliśmy"

"Wyraźny wzrost liczby zakażonych, także wśród zaszczepionych pierwszą dawką preparatu Pfizera - Izrael atakuje nowa mutacja koronawirusa."

"Podanie pojedynczej dawki szczepionki wydaje się mniej skuteczne, niż zakładaliśmy – przyznał Nachman Ash, najważniejszy doradca izraelskiego rządu w sprawie walki z pandemią."

"Izraelczycy martwią się, bo mino wcześniejszych spadków i szybkiego tempa szczepień - dobowa liczba nowych przypadków zakażenia w ostatnich dniach wyraźnie rośnie"

sprzed dwóch dni.
Ale czego się tu obawiać. Pan M21 uspokaja, więc musi być dobrze ;)




Dezinformacja z Wyborczej mnie nie interesuje .

Ministerstwo Zdrowia Izraela poinformowało, że współczynnik reprodukcji wirusa spadł poniżej 1. Dzięki akcji szczepień i lockdownowi udało się zahamować rozprzestrzenianie epidemii COVID-19.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus--akcja-szczepien-w-izraelu-zadzialala--wskaznik-r-spadl,artykul,49844100.html



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morelowa Trzykrotka niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 17:09
Spoko luzz. Przecież wiemy że szczepionka to dla Pana jak Solidarność. Świętość nie do ruszenia ;) i żadne kłamstwa ani nawet prawdy tego nie zmienią ;)

To pisałem ja Jarząbek, tylko mnie kuwa znowu wylogowało. Zaraza jaka czy co... Albo wirus jaki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnofioletowy Sit niezalogowany
25 stycznia 2021r. o 17:17
M21W2 napisał(a):
Horus napisał(a):
M21W2 napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): Najpierw zwolniono urzędników z odpowiedzialności za ich działania jeżeli podyktowane one były walką z wirusem, potem lekarzy, a na końcu koncerny. Stworzono fundusz, który wypłaci kase pod pewnymi warunkami. 14 dni w szpitalu i tak dalej. Coś czuje że 13 dnia będą ogłaszane ozdrowienia.
Tu nie ma kompletnie nic, co mogłoby wzbudzić jakieś obawy, NIC :D


A informacje na temat umów są tajne, bo to podnosi skuteczność szczepionki. W Izraelu pewnie nie utajnili i po zaczepieniu większości ludzi zachorowalność wzrosła :D


Oooo! Jeśli chodzi o Wyborczą to w zakresie informacji z Izraela mają najlepsze wieści. W końcu to Gazeta Żydowska, o czym sami mówią:


Na a poza tym, jak widać z różnych krajów, słabo z tą skutecznością pfizerowskiej szczepionki.





Zgodnie z oczekiwaniami Horusa informuję....


i po co do mnie wracasz?
nie masz tu kolegów?

i co tu bredzisz o jakichś moich ''oczekiwaniach'' ?

jeśli takie są to jednym z nich byś dał sobie spokój ze wzmiankami o mnie a druga byś przestał tu łżeć...

drugie możesz pomijać ale do pierwszego się zastosuj...

to jest moje oczekiwanie :][img=1611586909_vvwf0ne.jpg]



Witaj Januszku , nie mogłem się Ciebie doczekać .
Kto to napisał --, specjalista wirusolog ''em einundzwanzig , zapewne nie Ty , przestałbyś wreszcie jęczeć .
Ślimaczysz się jak gówniarz .
Przestanę łżeć jak przestaniesz ŁGAĆ .- Łgarzu .

Dopisane 25.01.2021r. o godz. 16:59:
PIS-PO-PRL napisał(a): Izrael szczepi na potęgę, ale liczba zakażonych rośnie. "Pojedyncza dawka mniej skuteczna, niż zakładaliśmy"

"Wyraźny wzrost liczby zakażonych, także wśród zaszczepionych pierwszą dawką preparatu Pfizera - Izrael atakuje nowa mutacja koronawirusa."

"Podanie pojedynczej dawki szczepionki wydaje się mniej skuteczne, niż zakładaliśmy – przyznał Nachman Ash, najważniejszy doradca izraelskiego rządu w sprawie walki z pandemią."

"Izraelczycy martwią się, bo mino wcześniejszych spadków i szybkiego tempa szczepień - dobowa liczba nowych przypadków zakażenia w ostatnich dniach wyraźnie rośnie"

sprzed dwóch dni.
Ale czego się tu obawiać. Pan M21 uspokaja, więc musi być dobrze ;)




Dezinformacja z Wyborczej mnie nie interesuje .

Ministerstwo Zdrowia Izraela poinformowało, że współczynnik reprodukcji wirusa spadł poniżej 1. Dzięki akcji szczepień i lockdownowi udało się zahamować rozprzestrzenianie epidemii COVID-19.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus--akcja-szczepien-w-izraelu-zadzialala--wskaznik-r-spadl,artykul,49844100.html



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 stycznia 2021r. o 17:21
~Morelowa Trzykrotka napisał(a): Spoko luzz. Przecież wiemy że szczepionka to dla Pana jak Solidarność. Świętość nie do ruszenia ;) i żadne kłamstwa ani nawet prawdy tego nie zmienią ;)

To pisałem ja Jarząbek, tylko mnie kuwa znowu wylogowało. Zaraza jaka czy co... Albo wirus jaki :D



To jest prawda i jej nie zaprzeczam . Solidarność walczyła z wrogiem , Jarząbki stały z boku .
Obecnie jest walka z jeszcze groźniejszym niewidzialnym wrogiem , Jarząbki stoją z boku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
25 stycznia 2021r. o 17:25
:][img=1611591953_uhkqm34.png]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
25 stycznia 2021r. o 17:29
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Tu zgadzam się , udowodniono że szczepionka jest bezpieczna , i tylko tyle ,

Skoro udowodniono, że jest bezpieczna, to dlaczego koncerny farmaceutyczne załatwiły sobie zwolnienie z wypłat odszkodowań za powikłania poszczepienne??
To chyba proste pytanie ;)

To jak, będzie wytłumaczenie na to proste, a nawet "prostackie" pytanie? ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
25 stycznia 2021r. o 17:38

~~Brunatnofioletowy Sit , super filmik , co do szczepionki , o skuteczności lub nie
będziemy wiedzieli dopiero po dwukrotnym zaszczepieniu ok. 70% populacji .




Dopisane 25.01.2021r. o godz. 17:38:

M21W2 napisał(a):
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a):
Tu zgadzam się , udowodniono że szczepionka jest bezpieczna , i tylko tyle ,

Skoro udowodniono, że jest bezpieczna, to dlaczego koncerny farmaceutyczne załatwiły sobie zwolnienie z wypłat odszkodowań za powikłania poszczepienne??
To chyba proste pytanie ;)



Lekarze twierdzą że odpowiedzialność ponosi producent , Rząd że Państwa zawarły w umowie że biorą odpowiedzialność na siebie , Prawnicy odpowiadają że nie wiedzą , nie mają dostępu do umów .
Umów nie chce im ujawnić Komisja Europejska ani Rząd .
Uważam że jest to nie uczciwe ze strony obu instytucji .



Qwax- było pytanie była odpowiedź .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.