Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Darmowe podpaski dla uczennic I LO
~~Szarobiały Pomidor niezalogowany
31 stycznia 2021r. o 20:13
Różowa skrzyneczka to lewacka "arka przymierza" z którą będę obnosić się po szkolach tzw."postępowcy"od Kulczykowej po Lempart.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Choina niezalogowany
1 lutego 2021r. o 8:38
Popieram, brawo za pomysł! Podpaski powinny być w każdej szkole. Osobiście do utrzymania higieny używam również biobidetu gruszki. Dzięki niemu mogę się podmyć i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. O promowaniu takich gadżetów też można pomyśleć, bo todobra rzecz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółta Puszkinia niezalogowany
8 lutego 2021r. o 14:15
Ubóstwo menstruacyjne w I LO? myślałem , że dotyczy Zambii albo Jemenu jaki więc cel? Fundacja Kulczykowej i Ogólnopolski Kongres Kobiet z Nowicką i Lempart pomylili adresata.?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieski Styrakowiec niezalogowany
8 lutego 2021r. o 14:44
~~Pomarańczowożółta Puszkinia napisał(a): Ubóstwo menstruacyjne w I LO? myślałem , że dotyczy Zambii albo Jemenu jaki więc cel? Fundacja Kulczykowej i Ogólnopolski Kongres Kobiet z Nowicką i Lempart pomylili adresata.?
To zakamuflowana próba dotarcia do uczniow z hasłami "aborcja jest oky", "macica jest moja" itp."Wysokie Obcasy "-(dodatek)Gazety Wyborczej to patron medialny akcji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoturkusowy Czosnaczek niezalogowany
8 lutego 2021r. o 16:20
Dobrze, że dają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawozielony Miłorząb niezalogowany
9 lutego 2021r. o 9:46
Ze co, ze niby w ramach lekcii na temat...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
9 lutego 2021r. o 17:01
Przecież podpaski i musetardz potaniały
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoniebieska Diaskia niezalogowany
9 lutego 2021r. o 17:47
Ciekawe czy zaraz nie znajdzie sie "janusz" i wzsystkich mie zgarnie bo darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.