Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Smród z kominów na osiedlu Kwiatowym

~~Pszeniczny Miskant niezalogowany
13 lutego 2021r. o 16:43
Dzwoniłem do SM w Bolesławcu, zapytać jak to jest z tymi kontrolami. Otrzymałem odpowiedź, że strażnicy jeżdżą. Ja tam ich widzę ze 2 razy w miesiącu. Ale, może jeżdżą. Tylko co z tego. W samochodzie tego nie czują. Powiedziano mi, że jak zadzwonie i wskażę dom to pojadą. Sęk w tym, że rano SM pracuje od 8:00 kiedy już jest widno i nie śmierdzi. Wieczorem tylko do 20:00. Poza tym, czy to na pewno ja mam "łapać złodzieja"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Wrzos niezalogowany
13 lutego 2021r. o 17:18

jak dostaniesz dwa zyle od komina ,to szybko za konfiturę będziesz robił.A sm przyjedzie na gotowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
13 lutego 2021r. o 17:28
To nie tylko na kwiatowym problem. Sam mieszkam na os. Staszica ale ostatnio mam wrażenie, że w całym mieście chemią oddycham. Kiedy wychodzi się z samochodu to czuć niekoniecznie węgiel.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
20886
#Jurko61 nieaktywny
13 lutego 2021r. o 18:10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtawa Brodia niezalogowany
13 lutego 2021r. o 18:16
A może z twego samochodu smierdzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnoróżowy Szczawik niezalogowany
13 lutego 2021r. o 20:03
~~Rudawobrązowa Konwalia napisał(a): Nie zgodzę się z tym że jak ktoś ma w worku mało plastiku to znaczy że go spala. Ja np. staram się nie kupować żywności w plastykach. Wodę kupuję w butelkach do sklepu chodzę z własną torbą. Oczywiście coś się tam uzbiera ale nie trzy wory jak tu ktoś napisał. Ludzie zamawiają różne towary przez internet, kurierzy tylko kursują a wszystko to jest owinięte foliami. Radzę więc nie przyrównywać się do kogoś kto tak nie robi. Oczywiście śmierdzieli nie brakuje, ale na to to tylko bat finansowy.


Dokładnie tak. Sąsiad z żoną wystawiają po trzy worki plastiku, a u nas przy trójce dorosłych jeden worek przez kwartał ledwo się nazbiera. Wodę pijemy z dzbanka z filtrem, nie kupujemy kolorowych napojów, staramy się nie kupować żywności w plastiku, to i nie mamy co do tych worków potem wkładać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawozłoty Wrzos niezalogowany
13 lutego 2021r. o 21:11
sąsiedzi powinni Wam podrzucać ,abyście mieli pełne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
14 lutego 2021r. o 8:26
Smierdzi ,a osidle ma taką ładną nazwę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.