Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnica szmaragdu - odcinek 47
~Srebrzystobiały Rozwar niezalogowany
18 lutego 2021r. o 9:13
Hahah. Tego tu brakuje w niektórych powieściach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Sosna niezalogowany
18 lutego 2021r. o 10:49
A może jednak warto spróbować?? Może pani redaktor przepuści jakieś drobne fiku-miku? Tylko, że to nieletni mogą czytać, więc trzeba będzie odcinek opatrzyć znaczkiem "18+", ha ha ha!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowy Krwawnik niezalogowany
18 lutego 2021r. o 11:16
Heheh. Audi a4 avant chromowe dodatki ? Sprzedane już jakies 3,4 lata do tylu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoróżowy Agrest niezalogowany
18 lutego 2021r. o 11:28
A4 B8 sedan, rocznik 2010, igła, perełka, 1.8 turbo, 160 KM, Niemiec płakał jak sprzedawał
:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zgniłozielona Rogownica niezalogowany
18 lutego 2021r. o 12:40
W Audi to każdy potrafi, nawet ze sporym bandziochem. W 126p to wymagało odrobiny gibkości ale czego to człowiek za młodu nie robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitna Trzmielina niezalogowany
18 lutego 2021r. o 17:20
pracował od sześciu lat i którą nawet polubił.

Nie dlatego, że była stanu wolnego. To znaczy była stanu wolnego, choć z odzysku. Ale lubił ją dlatego, że i ona darzyła go oprócz zawodowego szacunku taką troszkę matczyną troską. Nie proszona o to, wykonywała wiele obowiązków, które do niej nie należały. Podlewała kwiatki w biurze, czyściła czajnik kwaskiem cytrynowym, komplementowała jego wodę kolońską i poprawiała mu przekrzywiony krawat, kiedy szedł na, jak to się teraz mówi nowocześnie, „meeting” w dowództwie.

interesowało ja to co miało najmniejsze znaczenie. Umiar jednak miał swój i nie potrzeba mu było drugiej mamy miał już 24 lata. W wieku 15 lat był bardzo lojalnym człowiekiem do swoich wybranych dziewczyn i co najważniejsze nie był tak zmęczony ta 6 letnia znajomością. Oczywiście bardzo lubiał ta dziecine Z powodu sytuacji rodzinnej ja cie lublu on cie nie lublu my się nie lublu. Ja to się bardzo lublu i ja lublu. Ale ona go nie lublu. był troche bardziej dojrzałym chłopakiem z jednego z rodu wikingów który rzucał sobie wyzwania i stabilizował sobie sam swoje życie. Drzewo w ogrodzie już zapuściło swoje silne korzenie na kawałku między oddalonej 100m od miejsca placu budowy. 6 lat jednak pamiętał ze ma mamę której nigdy nie okłamywał nie tlumaczyl zawsze gdzie wychodZi. Jego mama była bardzo troskliwa kobieta ze względu na innych mniej zaradnych dzieciaków w okolicy którzy niewłaściwie się zachowywali wobec jej syna. Nigdy nie dawałem za wygrana. NajwieksY problem sporów był oczywiście miting kolegi z 2k13.. uff.. każdej nocy smacznie spałem tworząc plaN na jutrzejszy dzień nie myśląc ze moja koleżanka chce mi podlewać kwiaty spać z m
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowaty Winnik niezalogowany
18 lutego 2021r. o 18:26
Niska blondyna bardzo uległa bogini miłości. Znaczna przewagę ma z doborem chłopców. Champion płci żeńskiej, następne 6 lat będę się zastanawiał czy bym z nią poszedł do kościoła w innym celu niż spowiedź. T niby lecąca na hajs jest bardziej inteligenta tworzy luksusowe projekty łazienek... w ulubionych stronach widnieje na jednym z portali. Mnóstwo laików na fb.. ale czy twoje serduszko jest na tyle wypełnione miłością żebyś mogła dalej czuć się wśród swoich byłych atrakcyjna kobieta? A jeszcze strach 24l ja jednak lecę bardzo na swój intelekt. Bez urojeń. Pana B z czasów 2013k wszyscy lubili Prefekt sprytnie. 2 tygodnie pan m na skype później m zaliczenie egzaminu :D intelekt przypadek? Czy może jestem słabszym ogniwem od wyżej wymienionych ogniw łańcucha przy mojej kawie na rozładowanie agresji. Na siłowni nie mam takich problemów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza