Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wkrótce masowe szczepienia w Bolesławcu
~Zgniłozielona Języczka niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 16:55
A moje dwie znajome zaszczepiły się i czują się wyśmienicie. Czekają z niecierpliwością na drugą dawkę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 kwietnia 2021r. o 16:56
ja nie mam najmniejszego zamiaru na pierwszą ...

i co?

''paszport'' dostanę ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
7 kwietnia 2021r. o 17:02
~~Jaskraworudy Fiołek napisał(a):
PanM napisał(a): Dobre i to. Szkoda że ponad rok trzeba było czekać na taki ruch.


I po co jątrzysz, sprawia Ci to przyjemność?

Policjanci, lekarze, pielęgniarki, nauczyciele nie płacą podatków? to nie są obywatele Polski?

Ty nieuku , rozumiesz co piszesz ?
Policjanci , lekarze w publicznych placówkach ,mundurowi , nauczyciele płacą podatki.
A wiesz mądralo kto płaci na ich pensje , ubezpieczenie , urlopy , podatki , chorobowe ?

Lekarze płacą podatki w prywatnych gabinetach i to tylko ci co dają paragony. W zamian wizyta od 150 do 250 PLN.
Zobacz jak " taniutko u stomatologa " Zobacz jak lekko wyleczyć zęby na NFZ.
Leczenie u specjalisty wygląda tak --
Lekarz , biurko , długopis , notes i maksymalnie stetoskop.Pacjent żali się na długotrwałe duszności .
Lekarz zapisuje mu leki wykrztuśne.
Za 2 tygodnie pacjent umiera na zatorowość płucną.
Powód -- brak dokładnej diagnozy.
[img=1617807619_0wf1jx6.jpg]



Dopisane 07.04.2021r. o godz. 17:02:

Nie chce mi się ciągać po sądach ale znam dwa takie przypadki . Konkretny lekarz . Jeden pacjent leży na śluzowej . Drugi ja . Bo poszukałem sobie innego " specjalisty"

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lantana niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 17:05
Jelenia Góra. Po szczepieniu zmarł jeden policjant, a druga policjantka leży pod respiratorem. Na L4 jest 8 na 10 policjantów.
Jaki bilans w innych miastach?
Pomoc [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Makowy Perukowiec niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 17:13
ale ciacho na tej fotce..no no..-a tak na do rzeczy piękny gest ze strony Pana. To nasz powiatowo-bolesławiecki SKARB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 17:15
Krucjata antyszczepionkowców trwa ale jest coraz słabsza bo myślący ludzie mają ich w głębokim poważaniu. Ostatnie krzyki rozpaczy tej grupy z której zrobiło się towarzystwo wzajemnej adoracji i która sama siebie poklepuje po pleckach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Lantana niezalogowany
7 kwietnia 2021r. o 17:31
za to myślących telewizorem zaszczepionych zombie z pieluchami na twarzach będzie ubywać bo ich poklepią łopatami grabarze
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
7 kwietnia 2021r. o 17:32
~~Cynamonowy Aster napisał(a): Krucjata antyszczepionkowców trwa ale jest coraz słabsza bo myślący ludzie mają ich w głębokim poważaniu. Ostatnie krzyki rozpaczy tej grupy z której zrobiło się towarzystwo wzajemnej adoracji i która sama siebie poklepuje po pleckach.


Może lepiej poklepaliby się po głowach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.