Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Senator Rafał Ślusarz
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Premier ma przyjechać do Bolesławca
~Pomarańczowożółty Eukomis 19 kwietnia 2021r. o 11:24
pisowskie główne hasło to "pandemio, trwaj". Lekarze i ratownicy zarabiają 3 razy więcej niż przed Covidem. Firmy farmaceutyczne notują bezprecedensowe przyrosty zysków. Rządy mogą wprowadzać nowy ład społeczny i finansowy, bo przecież wszyscy musimy się zrzucić na skutki pandemii. Media mają rekordową klikalność i oglądalność, bo uwięzieni w domach ludzie nie potrafią się oderwać od ekranów. Trudniej protestować, bo obostrzenia sanitarne i można wprowadzać antypolskie ustawy. A przy okazji różni znajomi i instruktorzy narciarstwa zrobią interesy życia na maseczkach i tarczach pomocowych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoczarny Sadziec 19 kwietnia 2021r. o 11:28
No i wszysyko się zgadza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Rudbekia 19 kwietnia 2021r. o 11:45
Być może sługusy systemu miały obiecane, że przetrwają eksterminację i łudzą się, że nie jedziemy wszyscy na jednym wózku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobłękitna Glicynia 19 kwietnia 2021r. o 11:47
Lokalny OBajtek...tez zyska z bezpartyjnymi z nazwy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Floks 19 kwietnia 2021r. o 15:30
~Trawiasty Starzec napisał(a): Dużo zdrowia Panie Premierze, życzę wszystkiego najlepszego i dziękuję za tą wspaniałą pracę dla Polski i dla wszystkich obywateli. Ludzie dobrej woli serdecznie witają w Bolesławcu


I jak go starcze wdupowłazie powitałeś ,spojrzał na ciebie ? Co za obślizła glizda. TFU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowoszary Żylistek 19 kwietnia 2021r. o 15:37
Co zaskakujące, na spotkanie z szefem rządu nie zostali zaproszeni lokalni samorządowcy: ani prezydent Piotr Roman, ani starosta Tomasz Gabrysiak."""oj zabolało..włodarzy...a tak z PiS wspolpracowali.. :)A tu taki zonk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krwawosina Języczka 20 kwietnia 2021r. o 17:45
Że "Pinokio" był w naszym mieście to już nie ważne. Najważniejsze że wyjechał w pis..u !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnopopielaty Bodziszek 21 kwietnia 2021r. o 19:51
Kiedy przyjeżdża?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Jarmark bożonarodzeniowy w Zamku Kliczków