Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Poseł Szymon Pogoda NA ŻYWO w Bolec.Info
~~Szarobłękitna Tawuła niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 6:33
~Szaroniebieska Psianka napisał(a): A pałuj się ty sługusów kaczyńskiego!
Bardzo rzeczowa i merytoryczna dyskusja.Zredagować takiego posta ,to trzeba błyszczeć inteligencją,myślę że napisała to osoba w stopniu prof. nauk wszelakich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnofioletowa Kufea niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 6:40
Pis kradnie i kłamie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Hibiskus niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 7:08
jest pan posłem z tego regionu dlaczego więc nie dba pan p dotacje rządowe dla naszego regionu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burawy Słoneczniczek niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 7:41
Nie oglądałem bo nudzą mnie wypowiedzi posłów, chciałem tylko zaapelować do Posła- ani kroku wstecz, jesteście jedyną partią która może zablokować tęczowe lewactwo, nie sp.... tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Rozpław niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 8:07
Panie Redaktorze,

Bardzo prosze zapytać o :

1. Czy to uczciwe, że w dobie szeroko lansowanej przez PIS "dekomunizacji" obsadza się w Trybunale Konstytucyjnym komunistę, prokuratora, który za komuny oskarżał działaczy opozycji.

2. Czy z racji przejęcia stanowiska w ARiMR Pan Małkowski z Impulsem stali się oficjalnie zapleczem PIS-u?

Wiem że Pan o to nie zapyta bo przecież lepiej poklepać po pleckach i lansować władzę. Ale spróbować zawsze warto. Nie kasujcie posta - mam screen-a.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoniebieska Inkarwilla niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 8:24
Prosze spytać jak się współpracuje z bezpartyjnymi (opcja Prezydenta Miasta) w powiecie i w sejmiku z którymi są w koalicji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniona Portulaka niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 14:40
1. Czy popierając wybór na Rzecznika Praw Obywatelskich osoby, która przyczyniła się do kompletnego demontażu systemy sądownictwa w Polsce Pan Poseł Pogoda jest za wyjściem Polski z Unii Europejskiej, która usunie nasz kraj ze swojego grona, a wcześniej skutecznie ograniczy tak potrzebne finansowanie?
2. Czy Pan Poseł Pogoda jest zadowolony z cen paliw na stacjach przy tak niskich cenach ropy na światowych rynkach? Czy Pan Poseł Pogoda jest zadowolony z tego, że Orlen, do spółki z rządem, drenuje nasze kieszenie? Ile będzie kosztował litr paliwa kiedy cena powróci w okolice 100-120 $/baryłkę?
3. Dlaczego partia Pana Posła Pogody uzależnia dodatkowe finansowanie gmin od ich poparcia dla obecnie rządzących? Czy Pan Poseł Pogoda nie obawia się, że pozostała część mieszkańców Polski przyjdzie odebrać swoje podatki i wybuchną zamieszki? Czy dalej Pan Poseł Pogoda dalej zamierza popierać szczucie jednej części społeczeństwa na drugą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłota Lnica niezalogowany
19 kwietnia 2021r. o 14:58
Jak p. Pogoda skomentuje najwyższą w UE inflację w Polsce? Bajki opowiadane przez PIS o węglu, gazie i energii elektrycznej (cenach) przynoszą konkretne efektu w formie wzrostu inflacji, a całość wzmacniana jest rozdawnictwem typu 500+. Czy p. Poseł poprze 700+?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.