Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tylko trzy osoby na dziesięć chcą Astrę
~~Mahoniowa Miesiącznica niezalogowany
20 kwietnia 2021r. o 20:24
~Groszkowe Przymiotno napisał(a): ~~Błękitnozielony Szupin:
"Mam 66 lat i zaszczepiłem się przeciw COVID- 19 szczepionką Astra Zeneka w dniu 2 kwietnia i muszę powiedzieć że w tym okresie przedświątecznym to nawet zapomniałem o odklejeniu plasterka w miejscu ukucia.Żadnych objawów czy zaczerwień nic "0" .za miesiąc mam otrzymać drugą dawkę i chętnie wstawię się w Przechodni w dacie i godzinie ustalonej przez personel.Ludzie bać się należy przed zachorowaniem na tego bez względnego "bagcylla"

Chyba to była inna szczepionka, jak tylko miesiąc musisz czekać na drugą dawkę. Po szczepionce Astrazeneca jest przerwa między dawkami kilkanaście tygodni.
zobaczymy po drugiej dawce czy tez tak bedziesz galopował jak gazela
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 kwietnia 2021r. o 20:52
"Każda szczepionka rodzi ryzyko powikłań, ale to ryzyko jest określane w dziesięciotysięcznych promila. Szczepienie nią nie powoduje zagrożenia. "

Powikłania liczone w tysięcznych częściach promila??
A może jakieś postawy naukowe tych słów, bo to jest świadome wprowadzanie ludzi w błąd.
Zgony po szczepieniach są dużo częstsze, niż to co tutaj "wydedukował" pan dyrechtor, nie mówiąc już o innych powikłaniach.
Chyba dostał wczoraj "wytyczne" od Morawieckiego.



„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard
21 kwietnia 2021r. o 8:21
~Przekrwiony Orzech napisał(a): W Bolesławcu zapraszają na szczepienia w asyście policji?


Policjanci po prostu pomagali seniorom w drodze na szczepienie.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zszarzała Aksamitka niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 13:12
Mamy wojnę !! Wojnę z narodem .Nie jak w 1939 roku kiedy wróg dokonał inwazji był widoczny .Dzisiaj mamy wojnę 21 go wieku .Wróg wcześniej opanował główne partie polityczne ,kluczowe stanowiska ,rząd , służby mundurowe ,słóżbę zdrowia .Jak w 1939 roku mamy tysiące ofiar , mamy granatową policję na usługach agresora , mamy też ludzi najgorszego sortu z których się wywodzą donosiciele i moderatorzy .Mamy też gadzinówki podające fałszywe informacje .Ale mamy też powstający w szybkim tempie ruch oporu . Ruch oporu który notuje nazwiska wszystkich wysługujących się okupantowi ,przyjdzie czas kiedy zbrodniarze zdrajcy , donosiciele i moderatorzy dostaną to na co zasługują

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 13:45
ja poczekam na prawdziwie polską szczepionkę - z naszego alkoholu i naszych bakterii,
a jak nie będzie, to się nie zaszczepię...

w sumie, pracując w korpo, z setkami osób, to już raczej to przeszłam - czy muszę się wobec tego szczepić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglastoczerwony Migdałowiec niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 14:02
berlin, teraz, wielka demonstracja

już chyba każdy kraj się ocknął, a w PL ameby przyswoiły tylko teorie spiskowe

https://www.facebook.com/pavlo.press/videos/237581588119284
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnożółta Mina niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 14:11
Wstrząsające nagrania ze szpitali covidowych
https://www.facebook.com/100010448590135/posts/1400461790312094/?app=fbl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rumiana Calibrachoa niezalogowany
21 kwietnia 2021r. o 14:20
Reklama C 19

https://youtu.be/eZc-2Rnvvso
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza