Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zachęca bolesławian do szczepień, sam właśnie podróżuje po Wyspach Kanaryjskich
~~Lucjan Zotkowski niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 13:11
~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~ed napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan Zotkowski napisał(a):

A odpowiedz mi Lucjanie na jedno pytanie:
Czy przeczytałeś ulotkę szczepionki?

Po co? Przecież w TV powiedzieli że wszystko będzie Ok.
Jeszcze by kojtnął na zawał.


Zawał to raczej wam strachliwym zagraża , odpowiadając na pytanie czy przeczytałem ulotkę szczepionki , tak przeczytałem i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że ulotki wszystkich leków zawierają ostrzeżenia przed ewentualnymi skutkami ubocznymi .
Szczepionki w porównaniu z nimi są najbezpieczniejsze .
Ktoś pisze półprawdę o transmisji wirusa przez zaszczepionych , według oficjalnych danych popartych badaniami ok . 10 osób na 100 zaszczepionych może przenosić wirusa tak wynika z ulotki w temacie skuteczności która wacha się w zależności od rodzaju szczepionki w granicach ok . 80 do 96 %.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan Zotkowski niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 13:32
~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: ~~maniek napisał(a): Skoro już tak ochoczo co niektórzy wypowiadają się o głupotach w sprawie szczepień to ja mam jedno pytanie. Wszelkie autorytety powiadają że ludzie zaszczepieni nie zachorują albo przebieg choroby będzie u nich łagodny, ale będą nadal nosicielami wirusa i będą zarażać innych. Teraz nagonka na szczepienie dzieci, które wg. tych samych autorytetów nie chorują ale powinny się zaszczepić by NIE ZARAŻAŁY INNYCH I NIE PRZENOSIŁY WIRUSA. Więc jak to jest? Starsi zaszczepieni przenoszą i zarażają a dzieci szczepić po to by nie przenosiły i nie zarażały.???

Bo te pożal się boże przekupione autorytety stosują prostacką manipulację i socjotechnikę.Panu Lucjanowi,wydawałoby się inteligentnemu człowiekowi, tak zryły mózg,że jest gotów atakować niezaszczepionych(a więc i dzieci) za to ,że jesienią będzie znowu sezon grypowy.


Panie pinochet , Pan ma swoją opinię w sprawie zaszczepionych ja swoją w sprawie antyszczepionkowców , tak trudno to Panu zrozumieć .
Według Pana ja mam zryty mózg , moim zdaniem Pan jest szkodnikiem i osobą zmanipulowaną uwielbiającą fake newsy .
Ja widzę efekty szczepień Pan bredzi o grypie , proszę poczytać o koronawirusach dowie się Pan czym różnią się od wirusów grypy .
https://www.synevo.pl/koronawirus-a-grypa/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rezedowa Kosodrzewina niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 14:57
Faktycznie są efekty wyszczepień ponad 3000 zgonów w Polsce w wyniku wyszczepienia .A to tylko te zgłoszone do organizacji monitorujących to ,bo lekarze mają polecenia nie zgłaszać takich zgonów .Zdecydowana większość rodzin o tym nie wie i nie zgłasza .Lekarze którzy odważyli się nagrać zgony poszczepienne i opublikować, byli tropieni a nagrania usuwane .
Ludzi którzy biorą w tym udział i zostali szmalcownikami
albo przez chciwość na pieniądze albo przez własną głupotę , społeczeństwo
wcześniej czy później rozliczy.
https://youtu.be/WT-A8xzfWTI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 17:37
~~Lucjan Zotkowski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~maniek napisał(a): Skoro już tak ochoczo co niektórzy wypowiadają się o głupotach w sprawie szczepień to ja mam jedno pytanie. Wszelkie autorytety powiadają że ludzie zaszczepieni nie zachorują albo przebieg choroby będzie u nich łagodny, ale będą nadal nosicielami wirusa i będą zarażać innych. Teraz nagonka na szczepienie dzieci, które wg. tych samych autorytetów nie chorują ale powinny się zaszczepić by NIE ZARAŻAŁY INNYCH I NIE PRZENOSIŁY WIRUSA. Więc jak to jest? Starsi zaszczepieni przenoszą i zarażają a dzieci szczepić po to by nie przenosiły i nie zarażały.???

Bo te pożal się boże przekupione autorytety stosują prostacką manipulację i socjotechnikę.Panu Lucjanowi,wydawałoby się inteligentnemu człowiekowi, tak zryły mózg,że jest gotów atakować niezaszczepionych(a więc i dzieci) za to ,że jesienią będzie znowu sezon grypowy.

Panie pinochet , Pan ma swoją opinię w sprawie zaszczepionych ja swoją w sprawie antyszczepionkowców , tak trudno to Panu zrozumieć .
Według Pana ja mam zryty mózg , moim zdaniem Pan jest szkodnikiem i osobą zmanipulowaną uwielbiającą fake newsy .
Ja widzę efekty szczepień Pan bredzi o grypie , proszę poczytać o koronawirusach dowie się Pan czym różnią się od wirusów grypy .
https://www.synevo.pl/koronawirus-a-grypa/
. No coz,roznimy calkowicie jesli chodzi o poglady w sprawie tej wydumanej(wedlug mnie) pandemii.Ale
,mimo wszystko,dziekuje za grzeczna slowa. Tez plantator truskawek

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fanka niezalogowany
4 czerwca 2021r. o 21:02
panie Przemku prosze uwazac by nie wpasc do krateru .szkoda byloby takiego Mistrza -dzentelmena.Kto by nam takie piekne kwiatki wreczał na Dzien Kobiet.?-osobiscie zerkam na zakład.Jest wszystko w porzadku prosze sie nie martwic.Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
5 czerwca 2021r. o 5:47
~~Zielonkawobrązowa Mahonia napisał(a): Po stronie oszołomów mamy laureatów nagrody Nobla i światowej sławy naukowców z zakresu medycyny takich jak prof .Luck Montagnier ,prof.Van der Bosh ,byłego prezesa firmy Pfizer prof.Michael Yeadona , i tysięcy innych lekarzy , naukowców oraz prawników którzy w ostatnich dniach podali WHO oraz rządy krajów wykonujące polecenia w sprawie pseudo pandemii do trybunału w Norymberdze za używania testów które się kompletnie do tego nie nadają za wyszczepienia nie przetestowanym preparatem genowym za którego działanie nikt nie bierze odpowiedzialności a który już spowodował tysiące zgonów a jak prognozują przyniesie dopiero po pewnym czasie falę śmierci, oraz za niszczące gospodarki lockdowny.W Polsce mamy podobnie są lekarze i naukowcy Zrzeszeni w organizacjach Niezależne Zrzeszenie Lekarzy i Naukowców oraz w C 19 którzy mówią to samo .Mamy prawników ostrzegających tych lekarzy którzy dla pieniędzy przyczyniają się do śmierci Polaków że odpowiedzialność karna ich nie minie .....Po przeciwnej stronie mamy Koncerny Farmaceutyczne , Ministra Zdrowia ekonomistę, Głównego Inspektora Sanitarnego elektryka , radę medyczną przy premierze składającą się z 13 osób jawnie opłacanych przez koncerny farmaceutyczne ,aktora Czarka Pazurę oraz media mainstreamowe opłacane przez koncerny.Podobnie jest w innych krajach np. w Niemczech szefem instytutu Pasteura decydującym o sprawach medycznych zrobiono weterynarza a były Szef tego instytutu prof. Volfgang Vodarg podobnie jak u nas były minister Zdrowia prof.Zbigniew Hałat stoi na czele walki z Covidowym kłamstwem.
Bardzo ładnie napisane,od siebie dodam że każdy zaszczepiony(zaczipowany){oznaczony] jest przeznaczony do chorowania ze skutkiem śmiertelnym,czas trwania experymentu 2 lata ,następnie zombi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ed niezalogowany
5 czerwca 2021r. o 6:01
~~Lucjan Zotkowski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnopopielaty Rannik napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~ed napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Lucjan Zotkowski napisał(a):

A odpowiedz mi Lucjanie na jedno pytanie:
Czy przeczytałeś ulotkę szczepionki?

Po co? Przecież w TV powiedzieli że wszystko będzie Ok.
Jeszcze by kojtnął na zawał.


Zawał to raczej wam strachliwym zagraża , odpowiadając na pytanie czy przeczytałem ulotkę szczepionki , tak przeczytałem i z pełną odpowiedzialnością stwierdzam że ulotki wszystkich leków zawierają ostrzeżenia przed ewentualnymi skutkami ubocznymi .
Szczepionki w porównaniu z nimi są najbezpieczniejsze .
Ktoś pisze półprawdę o transmisji wirusa przez zaszczepionych , według oficjalnych danych popartych badaniami ok . 10 osób na 100 zaszczepionych może przenosić wirusa tak wynika z ulotki w temacie skuteczności która wacha się w zależności od rodzaju szczepionki w granicach ok . 80 do 96 %.

Czyli jesteś świadomy, że bierzesz udział w eksperymencie medycznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick niezalogowany
5 czerwca 2021r. o 6:25
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.