Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kanał burzowy nie pomógł w czasie burzy - dlaczego?
~~Hebanowy Wilczomlecz niezalogowany
16 lipca 2021r. o 13:28
Ważne że fontanna w Rynku działa, że Państwo z ratusza mieli ładny widok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółty Czarny niezalogowany
16 lipca 2021r. o 17:09
~~pol napisał(a): Nie bronię wcale Prezydenta Romana byłem i widziałem studzienki burzowe zatkały je patyki i liście to był główny powód nie odprowadzenia wody przy tak dużych opadach.


każdy obywatel miasta powinien mieć jedną kratkę do czyszczenia ,nie byłoby podtopień (żartowałem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Wilczomlecz niezalogowany
16 lipca 2021r. o 18:09
~~pol napisał(a): Nie bronię wcale Prezydenta Romana byłem i widziałem studzienki burzowe zatkały je patyki i liście to był główny powód nie odprowadzenia wody przy tak dużych opadach.


Bo to jest badziew, a nie studzienki. Wpusty powinny być pionowe krawężnikowe, a nie kratka pozioma która się zapycha byle petem. Pozorna oszczędność na początku jest potem dużo droższa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman I Piotrek Q skad niezalogowany
17 lipca 2021r. o 14:14
panowie poszli na stary kanał pozamiatali miotłą włożyli 3 nowe studzienki i zgarnęli 70 patyków do kieszeni reszta to są koszty tak się robi biznesy w Bc.
Tak samo wyje... 3 banki na parkometry z państwowej kasy po to żeby po wyborach miała kasa z skąd płynąc . Roman ma 2 drogi starostwo albo wodociągi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ela niezalogowany
17 lipca 2021r. o 15:10
Roman to partacz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Tamaryszek niezalogowany
17 lipca 2021r. o 17:10
~~Roman I Piotrek Q skad napisał(a): panowie poszli na stary kanał pozamiatali miotłą włożyli 3 nowe studzienki i zgarnęli 70 patyków do kieszeni reszta to są koszty tak się robi biznesy w Bc.
Tak samo wyje... 3 banki na parkometry z państwowej kasy po to żeby po wyborach miała kasa z skąd płynąc . Roman ma 2 drogi starostwo albo wodociągi


Nie z państwowej kasy tylko naszej, samorządowej z naszych podatków. I nie 3 miliony tylko 6.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~swa niezalogowany
19 lipca 2021r. o 9:23
Bramo miasto ... zaleje nas jak Niemcy ... jeszcze trochę poczekajcie .... leje codziennie ....powodzie są co kilkadziesiat lat , więc szykujcie się ... Czesi juz toną to i nas zaleje , zawsze tak to idzie od nich do nas ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego