Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wygrał z Covid-19, ale walka o zdrowie wciąż trwa
~~ANDRZEJ 2 sierpnia 2021r. o 19:57
Dużo zdrówka kibicuję panu.

Zmoderowano 02.08.2021 godz.22:08 - powód: (julia)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~klucznick 3 sierpnia 2021r. o 7:16
śpiączka covidowa?teraz wszystko będą nazywać covidowe,strach do szpitala iść dla dobra covida gotowi są chyba zabić pacjenta,mam koleżanke pielęgniarke wysokiego szczebla,to co ona opowiada to mi się w głowie nie mieśći,tak broni tej niedorzecznej pandemi jak lew padliny,ale robi to tylko dla kasy jak powiedziała,ludzi ma gdzieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gornik 3 sierpnia 2021r. o 8:21
Za krec ista piguła…

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Rzeżucha 4 sierpnia 2021r. o 14:09
~~klucznick napisał(a): śpiączka covidowa?teraz wszystko będą nazywać covidowe,strach do szpitala iść dla dobra covida gotowi są chyba zabić pacjenta,mam koleżanke pielęgniarke wysokiego szczebla,to co ona opowiada to mi się w głowie nie mieśći,tak broni tej niedorzecznej pandemi jak lew padliny,ale robi to tylko dla kasy jak powiedziała,ludzi ma gdzieś.


Pewnie przez respirator.......
https://gloria.tv/post/PwE7rQggeJrX69C8AxGLQfH4C
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pigua 4 sierpnia 2021r. o 14:10
-klucznik Ty paplo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudna Rzeżucha 4 sierpnia 2021r. o 14:36
~~Brudna Rzeżucha napisał(a):
Ktoś napisał: ~~klucznick napisał(a): śpiączka covidowa?teraz wszystko będą nazywać covidowe,strach do szpitala iść dla dobra covida gotowi są chyba zabić pacjenta,mam koleżanke pielęgniarke wysokiego szczebla,to co ona opowiada to mi się w głowie nie mieśći,tak broni tej niedorzecznej pandemi jak lew padliny,ale robi to tylko dla kasy jak powiedziała,ludzi ma gdzieś.


Pewnie przez respirator.......
https://gloria.tv/post/PwE7rQggeJrX69C8AxGLQfH4C

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.